Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

23/05/2020

Niech Mosze Sekielski nakręci film o pobratymcach rabinach

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 06:20

On Friday, May 15, 2020, 6:50:20 AM PDT, Bob Kordecky

“KOŚCIÓŁ JUŻ SIĘ NIE PODNIESIE”

 Sekielski pogrążył kościół katolicki w Polsce swoimi filmami o kilku księżach pedofilach. Lewicowe, polskojęzyczne media przyjęły to entuzjastycznie, wszczynając kampanię nienawiści do Kościoła w Polsce. Jeden z artykułów zatytułowano z nadzieją, że “Kościół już się nie podniesie”. Następnie nieco wyhamowano ten entuzjazm i pojawiły się nawet wątpliwości czy to będzie   możliwe, co wyraża tytuł artykułu „Kościół może się już nie podnieść.”

Sekielski pracował dla tvn24, Agora SA. Dzisiaj za pieniądze WirtualnejPolski zajmuje się szkalowaniem Kościoła a samo wp.pl oznajmia, że „Kościół już się nie podniesie.”

https://twitter.com/DariuszMatecki/status/1081494508607598592

https://twitter.com/piotrek_74/status/1081522071245672448

Nierzypadkowo wywołanie skandalu, jaki powstał po wyświetleniu filmu Kler, nastąpiło w czasie nasilenia się antypolskiej propagandy w mediach światowych, jak np. oskarżanie nas o udział w Holocauście, oraz coraz głośniejsze domaganie się przez środowiska żydowskie, mające oparcie w USA (Ustawa 447), od Polski astronomicznych kwot odszkodowań.

Alarm! – Zanim spadnie miecz Damoklesa – POLSKA JUTRA

 

Heca z braćmi Sekielskimi – Jerzy Jaśkowski

Bardzo ciekawym jest także fakt nieujawniania innych spraw związanych z Kościołem Katolickim np: utrzymywania hospicjów i udzielania pomocy potrzebującym, a przecież raporty o tych faktach są publicznie dostępne.

Bracia S. produkują film, na którym mogą dobrze zarobić a udostępniają go bezpłatnie w internecie!

Jednocześnie otrzymują olbrzymie wsparcie medialne z prasy polskojęzycznej niemieckich właścicieli… dlaczego?

A przecież wiadomo, że przywoływany w filmie braci S ks. Cybula, koleś Wałęsy, czy ks. M. kustosz Lichenia, czy ks. Jan A., byli pracownikami czy współpracownikami departamentu IV-go służb specjalnych.

Bracia S. o tym doskonale wiedzieli, ponieważ podają to na swojej stronie! Zapewne z innych powodów zapomnieli o tym wspomnieć w filmie. Być może fundator nie pozwolił?

Dlaczego Episkopat – pomimo uzgodnionego z gen. Kiszczakiem dostępu do akt – nie opublikował listy agentów i nie odciął się od nich? Czy to znaczy, że ponad 51 % Episkopatu stanowiła agentura służb specjalnych?

https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/pedofilia-w-kosciele-pis-po-filmie-sekielskich-tylko-nie-mow-nikomu,935122.html

Już za moment premiera nowego filmu braci Sekielskich. “Zabawa w chowanego” to kolejny po “Tylko nie mów nikomu” dokument o pedofilii w polskim Kościele katolickim. I jeśli wierzyć twórcom – jeszcze bardziej wstrząsający.

https://film.wp.pl/zabawa-w-chowanego-wszystko-co-musisz-wiedziec-o-nowym-filmie-sekielskich-6510124837005441a

Rok po premierze “Tylko nie mów nikomu” ukaże się drugi film braci Sekielskich. Termin premiery “Zabawy w chowanego” przesunął się najpierw przez epidemię koronawirusa, a potem zamieszanie wokół wyborów prezydenckich. Wiemy już jednak, że film obejrzymy od soboty 16 maja za darmo na YouTubie.

Przed premierą Tomasz i Marek Sekielscy udzielili wywiadu Wirtualnej Polsce, który opublikujemy tuż przed premierą filmu. Zapytaliśmy ich nie tylko o najnowszy film i to, jak wyglądała praca przy nim, ale również o skutki, jakie ich zdaniem miała poprzednia produkcja.

–         Kościół na początku użył kilku ładnych frazesów, pochylał się z troską. Później okazało się, jak to wygląda. Używa się w Kościele takiego określenia, że po owocach ich poznacie. I należy stosować tę zasadę również do księży i biskupów – powiedział nam Marek Sekielski. – Wciąż uważam, że hierarchowie, którzy brali udział w procederze ukrywania i chronienia sprawców, czują się bezkarni – dodał Tomasz Sekielski.

–         Porozmawialiśmy również o planach na przyszłość. I trzeciej, ostatniej części tryptyku filmów dokumentalnych o pedofilii w Kościele. – Zaczynamy od pojedynczych historii skrzywdzonych osób, poprzez to jak wyglądają śledztwa, wyjaśnianie tych spraw, a chcemy skończyć na pytaniu, które zawsze się pojawia, gdy jest dyskusja o przestępstwach seksualnych duchownych. Czyli co w tej kwestii robił papież Jan Paweł II – wyjaśnił Tomasz Sekielski

https://wiadomosci.wp.pl/bracia-sekielscy-w-wirtualnej-polsce-wywiad-przed-premiera-zabawy-w-chowanego-6510452619159169a

Po sukcesie dokumentu “Tylko nie mów nikomu”, który obecnie ma ponad 22 mln wyświetleń, bracia Sekielscy kontynuują nagłaśnianie pedofilii w Kościele. Jeszcze tej jesieni ukaże się drugi film “Zabawa w chowanego”, podejmujący tajemniczy wątek, którego nie rozwinięto w poprzedniej produkcji. Sekielscy na razie nie zdradzają szczegółów. Całkowity budżet filmu ponownie został zebrany dzięki anonimowym darczyńcom.

Na Facebooku Tomasz Sekielski właśnie ogłosił powstanie trzeciej produkcji na ten temat. Ma ona skupiać się wyłącznie na postaci Jana Pawła II i jego najbliższych współpracowników. Czy papież był świadomy skali problemu pedofilii? W jakim stopniu próbował ją zwalczać? Na te pytania reporterzy chcą znaleźć odpowiedzi.

https://film.wp.pl/tomasz-sekielski-zapowiedzial-film-o-tuszowaniu-pedofilii-przez-jana-pawla-ii-6404182315452545a

Kościół po Sekielskim

Film Tomasza Sekielskiego nie powstał, by oczyścić Kościół ze zła. Gdyby tak było, autorzy nie zastosowaliby w nim licznych technik manipulacji, pomijając chociażby fakt współpracy większości antybohaterów dokumentu z komunistyczną Służbą Bezpieczeństwa.

Film Tomasza Sekielskiego mógł jednak powstać i odbić się szerokim echem, gdyż wcześniej… sami takiego filmu nie zrobiliśmy. Bo wpływowe środowiska katolickie w  (podobnie jak wcześniej w Irlandii czy Stanach Zjednoczonych) wolały wierzyć, że jeśli ktoś nosi sutannę, to z urzędu staje się niejako quasi-niepokalanym, a gdy na stół trafiały kolejne dowody na absurdalność tego przekonania,
z miejsca je pod ten stół chowano.

Ostrzeżenia od lat powtarzane

A przecież są w Kościele środowiska, które od lat powtarzają, że przeniknięcie do Kościoła idei rewolucji seksualnej i brak zdecydowanej walki z nimi wewnątrz i poza katolicką wspólnotą przyniesie katastrofalne skutki. Nie trzeba daleko szukać – pismo „Polonia Christiana” i portal PCh24.pl, ksiądz Tadeusz Isakowicz-Zaleski czy ksiądz profesor Dariusz Oko od lat grzmią o istnieniu homoherezji i lawendowej mafii w Kościele! A to właśnie owe homoseksualne kliki – jak pokazują wszelkie statystyki – bezpośrednio odpowiadają za skandal nadużyć seksualnych wobec nieletnich!

Dlaczego więc wymienieni powyżej nie usłyszeli od biskupów wypowiadanych publicznie słów wdzięczności za podejmowane przez nich działania, za to usłyszał je, i to już dwie godziny po premierze filmu, Tomasz Sekielski?

Read more: http://www.pch24.pl/kosciol-po-sekielskim,69212,i.html#ixzz6MVGBLH3Y

Kościół katolicki był zawsze olbrzymią podporą dla Polaków, szczególnie w trudnych czasach historycznych jak rozbiory, okupcja hitlerowka lub czasy komunizmu. Jesteśmy dumni z takich przedstawicieli kleru katolickiego jak męczennicy Ojciec Kolbe lub ksiądz Popiełuszko. W najnowszej historii mamy tak świetlane postaci jak św. Jan Paweł II lub Kardynał Stefan Wyszyński. Ci, którzy nienawidzą Polski zdają sobie z tego sprawę. Jeden z zachodnich dziennikarzy, który opisywał rozdmuchaną aferę pedofilską wśród polskiego kleru ubolewał, że powalenie Kościoła na ziemię w naszym kraju będzie utrudnione ze względu na osobę św. Jana Pawla II, do której Polacy są bardzo przywiązani. Niestety, są wśód nas również różnej maści “użyteczni idioci” (zwani również czasami szabesgojami), którzy na hasło dane przez Sekielskich np. zbezcześcili pomnik Jana Pawła II w Gdańsku. Z kolei jacyś młodzi osobnicy rozpowszechniają na internecie wyjątkowo ohydną, pornografiznczną piosenkę raperską atakującą w odrażający sposób Kardynała Wyszyńskiego i JPII. Jeżeli będziemy mieli taką mlodzież, to czarno widzę przyszłość Polski, szczególnie w czasach żydowskich roszczeń oraz rakiet Putina skierowanych na Polskę.

Jan Saski

Sekielskiego film jako zasłona dymna osłaniająca realizację nieuzasadnionych roszczeń żydowskich syjonistów. – Polish Club Online

Pytanie czy Mosze Sekielski odważyłby się nakręcić film o swoich żydowskich pobratymcach amerykańskich rabinach, wśród których zjawisko pedofilii jest dość powszechne.

Lista żydowskich rabinów molestujących dzieci, o czym nie donoszą żadne media, a żydowscy homoseksualni pedofile żyją sobie dalej przez nikogo nie niepokojeni.

http://yelita.pl/artykuly/art/lista-zydowskich-homoseksualnych

Rabin Rosenberg uważa, że około połowa chłopców w chasydzkim środowisku na Brooklynie, największym w USA i jednym z największych w Stanach Zjednoczonych była ofiarami molestowania seksualnego dokonanego przez starszyznę. Ben Hirsch, dyrektor organizacji na rzecz ofiar znęcania się seksualnego wśród ortodoksyjnych Żydów “Survivors for Justice” wierzy, że ta liczba jest większa – pisze Barbara Rode. Syjonistyczne media blokują informacje na temat pedofilii wśród ortodoksyjnych Żydów. Działanie mediów w tym zakresie mocno kontrastuje ze wzmożoną aktywnością środków przekazu w sprawie przypadków molestowania seksualnego w kościołach chrześcijańskich.

https://prawy.pl/4329-to-nie-kosciol-ma-problem-z-pedofilia-a-zydzi/

 

Czyżby nasi katoliccy księża pedofile brali przykład ze swoich “starszych braci w wierze”?

 

Ciekawe, że ta afera, wywołana filmami Sekielskiego, wybuchła w tym samym czasie kiedy środowiska żydowskie zaczęły się coraz głośniej domagać od Polski realizacji amerykańskiej ustawy o rekompensatach dla ofiar Holocaustu. Czy nie chodziło tutaj o zaszantażowanie i uciszenie Kościoła, który był ostoją dla polskiego patriotyzmu w najcięższych czasach historycznych, aby nie stanął  przypadkiem w obronie polskich interesów?

Rząd Izraela przygotował nawet specjalną delegację, która miała rozpocząć rozmowy n/t rekompensat. Na razie polski rząd odmówił przyjęcia tej delegacji, prawdopodobnie z powodu masowych protestów Polaków w USA i w Warszawie.

Petycja Polonii USA do wladz w/s Usawy JUST 447

Rząd RP prowadzi tajne negocjacje nt. realizacji roszczeń majątkowych środowisk żydowskich, które mogą zrujnować polski budżet. Jest to objęte tajemnicą, a państwo nie chcecie o tym informować opinii publicznej – mówił w Sejmie poseł Robert Winnicki (RN, Konfederacja).

Ryszard Terlecki o filmie braci Sekielskich. Mówi o ataku na Kościół

Dziwnie termin wyborów zbiega się z emisją filmu, który jest atakiem na Kościół – powiedział Ryszard Terelcki pytany o dokument “Tylko nie mów nikomu.

https://wiadomosci.wp.pl/ryszard-terlecki-o-filmie-braci-sekielskich-mowi-o-ataku-na-kosciol-6380517660329601a

 

O. Leon Knabit zastanawia się także nad powodami stworzenia dokumentu “Tylko nie mów nikomu”. “Jeśli w tym potrzebnym filmie chodzi tylko o ‘dołożenie czarnym’ Panie Reżyserze, to traci Pan wiarygodność” – pisze były przeor. Zaznacza, że sam czeka na “bolesne, ale owocne ukazanie problemu pedofilii w całej Polsce dla dobra dzieci przede wszystkim”.

Poniżej przykład czarnego humoru n/t ksieży pedofilów 
Hitler pyta  Himmlera co zrobiono z katolickimi księżmi oskarżonymi o pedofilię:
Herr Fuhrer, wysłaliśmy wszystkich na leczenie do sanatorium w Dachau.

Duchowni różnych narodowści i wyznań należeli do jednej z grup prześladowanych podczas II wojny światowej.
Stolica Apostolska na przełomie 1939/1940 r. podjęła na drodze dyplomatycznej starania o zwolnienie z obozów koncentracyjnych uwięzionych duchownych i wystąpiła m.in. z sugestią skierowania ich do Ameryki Południowej. H. Himmler zdecydował jednak, że wszyscy duchowni dotychczas rozproszeni w różnych obozach koncentracyjnych umieszczeni zostaną w KL Dachau, co też nastąpiło stopniowo od 8 grudnia 1940 r. Decyzja Himmlera dotyczyła zarówno polskiego duchowieństwa katolickiego, jak i duchownych innych narodowości oraz wyznań.

 

 Priesterblock (blok dla księży) – wydzielone baraki w niemieckim obozie koncentracyjnym w Dachau przeznaczone dla duchownych sprzeciwiających się nazizmowi. Od grudnia 1940 roku niemieckie władze w Berlinie zdecydowały o koncentracji wszystkich osób duchownych znajdujących się do tej pory w różnych obozach koncentracyjnych w jednym – KL Dachau. Stał się on od tego momentu w III Rzeszy centrum więzienia aresztowanych księży. Z ogólnej liczby 2720 duchownych zanotowanych w aktach obozowych 95% było księżmi Kościoła Katolickiego. Uwięziono również 109 ewangelików, 22 prawosławnych, 8 starokatolików i mariawitów oraz dwóch mułłów muzułmańskich.

 

W tym samym czsie sowieci wysyłali księży i otodoksyjnych kapłanów do  gułagów, gdzie żydowscy komisarze traktowali ich ze szczególnym okrucieństwem. Wprawdzie byli ateistami, ale nienawiść do chrześcijaństwa wyssali z mlekiem swoich ortodoksyjnych matek. Sołżenicyn opisuje  następującą scenę z gułagu w książce pt. „200 lat razem”. Na siarczysty mróz wypedzono nagich popów i polewano ich zimną wodą

Laureat nagrody Nobla popadł na Zachodzie w niełaskę kiedy w swojej książce ujawnił olbrzymią rolę Żydów komunistów w sowieckim systemie represji .

Nobel laureate under fire for new book on the role of Jews in Soviet-era repression Solzhenitsyn breaks last taboo of the revolution

TrackBack URI

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: