Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

21/05/2020

Żydłacka plandemia2.0 znów zaczyna się w Chinach

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 04:26
Plandemia2.0 zaczyna się w płn. kitajlandzie, 108 mln obywateli w aresztach domowych, srogie restrykcje transportu publicznego — doniosły ż-merdia milardera Bloomberga
https://www.bloomberg.com/news/articles/2020-05-20/china-sees-signs-new-cluster-carries-virus-longer-than-in-wuhan
JewTuba zlikwidowała filmik Luka Rudkowskiego (WeAreChange) na ten temat. Dziś Luke ma patologa dra Chrisa Martensena, zwolennika hipotezy, że mamy do czynienia z prawdziwym zjadliwym wirusem,. To nakłada się na przezorność, że możemy mieć do czynienia z bio-bronią z półki unych. Protesty jak najbardziej, ale chociaż noście maseczki na wypadek, gdyby ż-suszpy przyniosły ampułkę na manifę.
Śfirus rzekomo zmutował (więc powinien był osłabnąć, wg Dr Diany?) i ma dłuższy niż 2 tygodnie okres inkubacji — oznaki podrychtowanej bio-broni. Zobaczymy czy i jaki to śfirus, “objawy” i “testy”. Prawdopodobnie jak przedtem skopiują na Zachodzie.
Nawrót świrusa przyszedł z Rosji, wg artu najbardziej obok Chin i USA dotkniętego Covidem-19. Więc Putin jest — jak inni dozgonni prezydęci na usługi żydłactfu. Popiera też totalitarne 6G i Sztuczną Inteligencję globalną.
TrackBack URI

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: