Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

15/03/2020

Grzegorz Dmytrzak: “Koronawirus” — Ludzie muszą się przebudzić i przejrzeć na oczy

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 19:34
On Sunday, March 15, 2020, 5:35:10 AM PDT, Grzegorz Dmytrzak:

Sensowne porady lekarskie jak leczyć koronawirusa. Jest ogrom niezależnej/obiektywnej wiedzy na temat roli znanego „dobroczyńcy ludzkości” Billa Gatesa (człowieka z pierwszorzędnymi, żydowskimi korzeniami!), który od miesięcy przygotowuje się na pandemię, sponsorując rządowe symulacje pandemiczne, badania nad koronawirusami i filmy dokumentalne promujące go na zbawcę ludzkości nadjeżdżającego na białym koniu. Oczywiście zarabiając na tym niemało…. Nigdy nie ukrywał, że jego celem jest ograniczenie populacji do ok 1-1,5 mld czyli szybka likwidacja kilku mld ludzi. Od lat stosuje pewną metodę nazywając ją „zdrowiem reprodukcyjnym”, chwaląc się jej „pozytywnymi skutkami”. Obecnie poszukuje on sprawniejszego narzędzia bo dotychczasowa metoda przyniosła rezultat zmniejszenia populacji zaledwie o 10-15% (Hitler przy nim to cienias).

Bill Gates i depopulacja ziemiBill Gates planuje zaszczepienie całego świata. A oto skutki jego „charytatywności”czyli zasługi Billa Gatesa dla depopulacji narodów afrykańskich.

Poniżej tylko drobny ułamek procenta artykułów na ten temat. Oczywiście wszystkie media głównego nurtu – zarówno rządowe jak i te nierządne – milczą jak zaczarowane. Na szczęście pozostała jeszcze niewielka część wolnego internetu, chociaż i to się kończy bo Google, FB i YT ogłosiło „kontrolę treści” czyli ordynarną cenzurę. Miłej lektury 😊

Trzy miesiące po tym jak Bill Gates tworzył symulację pandemii koronawirusa, obecnie ten patogen rozprzestrzenia się na cały świat.

EVENT 201 – PANDEMICZNE ĆWICZENIA PRZEWIDZIAŁY PRZYSZŁOŚĆ KORONAWIRUSA NA DŁUGO PRZED JEGO WYSTĄPIENIEM

Bill Gates – wybawca z przypadku funduje zestawy testowe na koronawirusa?

Naukowcy z USA i wirusy z Kanady w Wuhan.

Koronawirus. Wyprodukowany w USA i Chinach.

Światowe laboratoria potwierdzają: koronawirus został opracowany przez naukowców za pomocą inżynierii genetycznej.

SZCZEPIONKA PRZECIW KORONAWIRUSOWI TO OGROMNY EKSPERYMENT NA LUDZKOŚCI. Mogę się założyć, że będziemy do niej przymuszani, podstawa prawna (ustawa) została stworzona.

WHO zachęca ludzi do przejścia na płatności „bezgotówkowe”, ponieważ „brudne banknoty mogą rozprzestrzeniać wirusa”.

Tutaj ciekawa teoria: GRYPA CZY CHOROBA RADIACYJNA? – O WIRUSIE Z WUHAN

Zastanawiające… Oto jak Izrael chce uwolnić świat od koronawirusa – szczepionką, choć swojego narodu nie szczepią na nic! Nie leczą też raka chemioterapią…

 

Program NWO jest realizowany również w Polsce, pod oficjalną nazwą `Agenda 2030`; co więcej Morawiecki chce aby „…Polska była w Europie liderem we wprowadzaniu Agendy 2030”.

W ważnych sprawach nie ma więc istotnych różnic pomiędzy partiami politycznymi; dotyczy to spraw pryncypialnych takich jak: wprowadzenie czysto komunistycznego i totalitarnego NWO, dobrowolne oddanie niepodległości, likwidacja gotówki czy wreszcie taki drobiazg jak stosunek do roszczeń żydowskich dotyczących mienia bezdziedzicznego (do ustawy S447).

Ja nie boję się wirusa jako takiego tylko reakcji na niego i wykorzystania go w złym celu. Na razie takie są skutki: nieracjonalna panika (wywołana odgórnie, co daje do myślenia), ubezwłasnowolnienie obywateli, ograniczenie naszych praw i wolności, krach na giełdzie. W kolejce już czeka: światowy kryzys gospodarczy, redukcja miejsc pracy, likwidacja gotówki, głód, czipowanie, terror i stopniowe WPROWADZANIE NOWEGO PORZĄDKU ŚWIATA na gruzach poprzedniego.  Epidemia wygląda na sterowaną, z wykorzystaniem tak łagodnego i stosunkowo niegroźnego wirusa czyli z praktycznie z wykorzystaniem byle pretekstu. A wszystko to możliwe jest przez strach ludzi którzy bezrefleksyjnie to akceptują (co moim zdaniem jest świadectwem tego jak jesteśmy zmanipulowani przez system, to są skutki Mind Contol). Lecz najważniejsze, że jest nadzieja. Ludzie muszą się przebudzić i przejrzeć na oczy…

TrackBack URI

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: