Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

08/03/2020

Oszołom czy agenciura? — Zagłada ludzkości 2030

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 06:52

Zagłada ludzkości 2030

…………………………………….
Andrzej Szubert: Autorów filmu powinno się zamknąć do psychiatryka.
.
Mariusz Grabas: przecież to jest PROGRAMOWANIE na klęskę, wgrywanie samospełniającej się przepowiedni do PODŚWIADOMOŚCI!
.
PB: Oszołom …albo filmik na zamówienie żydomasoństfa, facio sam robił modele i grafikę 3-wymiarową do dramatyzacji wideo. Jedyną zaletą produkcji jest na końcu filmiku apel o uaktywnienie się i przeciwdziałanie Złu — tylko jak, wobec banksterskiej hegemonii we wszystkich dziedzinach życia?
1. Unych są miliony, potrzebują zachować Ziemię dla siebie nienaruszoną plus ok. 50 niewolników na każdego z nich.
Większość “zacofanych” kultur przeżyłaby, chyba że załamałyby się ekosystemy i zabrakło żywności w naturze wskutek np. klimatycznej katastrofy od uderzenia asteroidy w Planetę.
2. W 2008 nie było kryzysu ani nie zabrakło żywności… za to była żydłacka zmyła żeby złupić gojów  na BILIONY (tysiące miliardów) dolców. Kanada wybuliła i o ile pamiętam paredzies. bln zaciągniętych jako pożyczka od “wyratowanej” banksterii.
3. Pokazywane “bandy” to kontrolowani przez służby bandyci typu Antifa. tajne jednostki NATO typu Gladio oraz zindoktrynowani przez banksterię “rewolucjoniści” eko, socjo i pro-uchodźczy.
4. Min. 11:00 “naukowcy” banksterii przewidują “przeludnienie”, nikt inny. Klub Rzymski po to został powołany przez jelity. Obecnie c.d. w ocipieniu klimatu.
5.  Min. 12:38 “Hałas telepatyczny” — maskirowka smogu elektromagnetycznego 🙂
6. Min. 14:00 meteoryt Tunguska, a nie banksteria, wywołał obie wojny światowe 🙂
7. Min. 19:20 Za żydłackie wojny karma karze europejskiego zjadacza chleba żydłacką sorosowską nawałą miglanców.
8. Do min. 22:40 — banksteria stara się, żeby naturalne mechanizmy nie chroniły Ludzkości… Min. 30:50 fundamenty Jej funkcjonowania nie zostały podważone, wystarczy wyrwać żydłactfo z korzeniami i szabas gojami, większość Ludzkości nie uległa jeszcze korupcji.
TrackBack URI

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: