Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

11/11/2019

Pająk plecie Mossakowskiemu — nieodpowiedzialna samoreklama

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 10:19

Pająk plecie Mossakowskiemu

…………………………….

PB: Od autora książek chwytających rodaków oczekuję — jak od redaktorów mediów patriotycznych — znacznie więcej niż od przeciętniaka. A tu Mossakowski i jego rozmówca Pająk są nieodpowiedzialni wzgl. Polskiej Racji Stanu i dezinformują nie sprawdziwszy “faktów” ze ściervomediów. Jak takim zawierzyć w in. przekazach, baa — w całych kniżkach!

Większość informacji w ich rozmowie znamy z wcześniejszych źródeł. Jaki więc sens oddawać się jeszcze jednej interpretacji i to z pomyleniem faktów? Czy to edukacja  Polaków, czy samoreklama dla kliknięć, datków i opychania kniżek?

No to Polacy jak papugi klepią dyrdymały zapodawane przez gawędziarzy i narodowych “luminarzy”?  Jakby sami nie potrafili pogrzebać w żródlach …albo przejrzeć Grypy666 od czasu do czasu 😛

Pająk dał się poznać jako chorągiewka. Pod wpływem propagandowej presji na mózgi Polaków, uległ hasbarnej rusofobii. Jeszcze mu do końca nie przeszło. Wprawdzie rozpoznaje kto ma 800 baz a kto 3, ale nadal mówi o ż-sowietach “Rosjanie”.

Mossakowski nie sprostował poniżej żadnego błędu rzeczowego Pająka! Obaj mają dorobek dezinfo,

Min. 11:40 Macierewicz reprezentuje całą tę żydowską frakcję ciągnącą się przez całą III RP, toteż udaje wojnę z lewactwem, drugą stroną monety władzy żydłackiej. Zamiast działań dla Polskiej Racji Stanu, KneSSejm będzie polem bitew fałszywej wojny skupiając nas na “lewackich” pierdułach. Wymieniony zaraz potem Gadowski potwierdził takie wojny (ze strony Konfederacji), Widocznie tak planuja obcy prowadzący “naszych” polityków. Mossakowski przypomina, że niby popierający Konfederację Gadowski, dr Kurek i Karoń orędowali jednak wybierać PiS do PE.

Min. 14:30 Pająk polecał głosować do PE na PiSowców, gdyż Konfederacja była wtedy wg niego za słaba. Zamiast odmówić z braku laku udziału w farsie głosowania na przepychaczy ludobójczych i zniewalających ustawek, kolaborantów  ws. takich jak 447 i szkalowanie Polaków za zbrodnie syjo-hitlerowców na współplemieńcach.

Min. 26:15 Ponad 20 lat przygotowań, pomarańczowa rjewoljucja 2004/2005 i Majdan 2013/2014 kosztowały USrael 5 mld $, a nie jakieś 2 Majdany.

Min. 26:40 Analiza geo-polityczna powala. Pojednawcze gesty Trampka do Putina — nie po raz pierwszy i się odmieni jego prowadzącym.

Min. 27:00 Jaki odwrót wojsk USraela z Syrii do Iraku!? To był manewr zmyłkowy, aby przetasować siły i wraz z liczniejszymi wojskami USA przemieścić “krewnych” żydów, Kurdów, na pola naftowe (które żydłactfo kradnie Syrii) i utworzyć tam Izrael II dla W. Izraela, patrz np..

Teatr cynizmu — Za tureckim atakiem w Syrii stoi NATO. W Turcji jest ośrodek koordynacji sił lądowych NATO, Turcja wzorcem ż-wojen w b. Jugosławii ściągała i szkoliła islamistów ze świata, a CIA przerzucało dla nich broń  przez Turcję i Chorwację 

DEBKA: USA ściga się z Rosją w płn.-wsch. Syrii — Żadne wycofanie wojsk USA, tylko nowe posiłki i bazy, zajmowanie pól naftowych z napływem Kurdów

Min. 27:10 Re-orientacja USA z Syrii na Chiny... “USA” zostaje na dobre w Syrii kraść ropę dla żydłackich korporacji i dopilnować tworzenie W. Izraela.  Chiny to taki wróg USraela jak PO wróg PiS — ta sama żydłacka stajnia, tylko konie innego koloru.

Min. 28:00 Trump zdradzi interesy Polaków wchodząc w rzekomy sojusz z Rosją przeciw Chinom. A nie zdradza nas od początku, udając narodowca w wyborach w USA, potem łżąc o przyjaźni we W-wszawie, sprzedając jamalski gaz ze skraplarni w St. Petersburgu  z rachunkiem 3 razy wyższym niż z Gazpromu? A szmelcowe patrioty i F-35 za miliardy? A 447 i teraz HR 943?

 

 

TrackBack URI

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: