Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

20/10/2019

Polonia rozlicza PiS podczas wizyty faryzeusza, Macierewicza /Singera

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 17:58
From: elamak2008 <elamak2008@gmail.com>
To: Otylia Zigman <zotylia@yahoo.com>
Sent: Sunday, September 8, 2019, 12:01:51 AM CDT
Subject: Trzeba rozesłać

Polonia w Chicago rozliczyła PIS podczas wizyty Antoniego Macierewicza I Piotra Naimskiego. Pan Macierewicz, po wejściu do sali usłyszał “…faryzeusz przyjechał”, “Singer”.

W sali obok rdzennych Polaków znajdowała się też grupa żydowskich wielbicieli PIS-u, którzy zastraszali Polaków wyprowadzeniem z sali.

PYTANIA do PIS przekazane przez Polonię w USA

1. Dlaczego przedstawiciele PIS-u przyjeżdżają do Poloni po głosy skoro nie wsparli polonijnych protestów w sprawie Act 447?

2. Dlaczego posłowie PIS-u I prezydent nie przedstawili dokumentów rządowi Stanów Zjednoczonych stwierdzających, że Polska wypłaciła pełne żydowskie żądania w latach 1960-tych oraz dokumentów, stwierdzających, że to Stany Zjednoczone zobowiązały Polskę do odsyłania wszelkich roszczeń żydowskich po roku 1960-tym do USA?

3. Dlaczego utworzono ustawę 1066, która pozwala na wkroczenie obcych wojsk na teren Polski by tłumić ostrą amunicją bunty rdzennych Polaków ?

4. Dlaczego zlikwidowano służby specyjalne zastępując je służbami mosadu żydowskiego?

5. Dlaczego kupuje się drogi sprzęt wojskowy z rakietami bezwartościowymi I samolotami bez wyposażenia skoro jesteśmy rozbrojeni i nie mamy armii polskiej, jedynie jednostki reprezentacyjne?

6. Dlaczego ministrem obrony narodowej zostaje człowiek nie mający wiedzy wojskowej ani przygotowania wojskowego?

7. Dlaczego za pieniądze podatnika zakupiono 100 ton złota dla żydów angielskich?

8. Dlaczego sprowadzono ok. 7 mil. Ukraińców, którymi zasiedlono Polskę?

9. Dlaczego nie zaproszono prez. Putina na uroczystości 80- lecia najazdu Niemiec na Polskę, podczas gdy Rosja wyzwoliła Polskę I dzięki Rosji Polska I Polacy istnieją?

10. Dlaczego prezydent I premier uzgodnili z organizacjami żydowskimi USA na wypłacanie żydom odszkodowań za mienie bezspadkowe wciągając w tą bezprawną ustawę Kongres St. Zjednoczonych I prezydenta Trumpa?

11. Dlaczego PIS (razem z PO) w styczniu 2014r przegłosował ustawę na mocy, której Polska wypłaca każdego miesiąca 50-cu tysiącom wnuków żydowskich w Izraelu odszkodowania? Jak określiła gazeta w Izraelu za cierpienia I urazy psychiczne jakie doznały ich dziadkowie podczas wojny.

12. Dlaczego Polska nie wskaże prawdziwej liczby żydów pomordowanych w czasie 2- giej wojny?

Czy prawdą jest, że w czasie 2-giej wojny zginęło od 300 tyś do 400 tyś żydów (poniżej pół miliona), gdyż bogaci żydzi wyjechali z dobytkiem przed 2-gą wojną a średnia klasa żydowska została przesiedlona do Rosji I po zmianie nazwisk I szkoleniach wróciła do Polski by przejąć władzę?

13. Czy to prawda, że mordowani byli tylko żydzi z mieszanych rodzin, żydzi ochrzczeni I ci, którzy odmówili posłuszeństwa talmudystom żydowskim, w celu oczyszczenia krwi I rasy żydowskiej?

14. Dlaczego Polska przekazywała odbudowane z gruzów wojennych domy żydom a nie odsyłała ich roszczeń do USA I Nieniec, zgodnie z umową z roku 1960?

15. Dlaczego PiS nie żąda od żydów wypłat podatków za porzucone domy przez dziesiątki lat a Polak jak nie płaci podatku traci dom I jest wyrzucony na ulicę? Czy zaległości podatkowe żydów przekraczają wartość domów w których się osiedlili?

16. Dlaczego bez wiedzy I zgody Polaków obóz koncentracyjny Auschwitz- Birkenau został wyłączony z terytorium Polski (podobnie jak Gdańsk) I jest pod zarządem żydowskim?

17. Dlaczego za rządów PIS z Auschwitz usunięto włosy pomordowanych Polaków I inne dowody mordów na Polakach?

18. Dlaczego PIS nie pozwala Polakom wnosić narodowe flagi na teren obozu w Oświęcimiu?

19. Dlaczego premier pozwala na na działalność antypolską takim włodażom miast jak Warszawa czy Gdańsk? To premier jest odpowiedzialny za porządek I ład w kraju?

20. Dlaczego PIS zezwala na marsze ludzi zwyrodniałych moralnie, którzy wypaczają psychikę polskich dzieci.

21. Dlaczego w polskich szkołach demoralizowane są dzieci poprzez uczenie masturbacji?

22. Dlaczego polska młodzież zorganizowana w Ruchu Narodowym jest terrozyzowana przez obecną władzę, wyśmiewana I nie dopuszczana do głosu w mediach przekazu?

23. Dlaczego PIS skłócił Polskę z Rosją I zerwał handel, który był bardzo korzystny dla Polski?

24. Na czyje żądanie prezydent zmienia fakty historyczne zawyżając liczbę pomordowanych żydów I zaniżając liczbę pomordowanych Polaków?

25. Dlaczego prezydent po przeproszeniu Polaków przez niemieckiego prezydenta nie powiedział światu, że za wasze winy Naród Polski zmuszony jest do wypłat kolejnych odszkodowań dla żydów?

26. Dlaczego burzy się symbole walk narodowo- wyzwoleńczych Rosyjsko- Polskich budowanych przez Polaków? Dlaczego zmienia się historię I na czyje żądanie?

27. Dlaczego PIS miesza się w sprawy Ukrainy, wspiera ją finansowo (4mild) I staje w obronie banderowców tłumacząc, że mordy Ukraińców na Polakach to potyczki?

28. Dlaczego PIS (również PO) odrzecił pomoc Rosji I Węgier w zorganizowaniu referendum podobne jak na Krymie, by przyłączyć do Polski Lwów i do Węgier tereny zagrabione? P. Kaczyński odrzucił tą ofertę I pojechał na Majdan fotografować się pod flagą Bandery.

29. Dlaczego setki tyś. dzieci ukraińskich I innych osiedleńców otrzymuje 500+i darmowe leczenie?

30. Dlaczego studenci z Ukrainy nie płacą za naukę, mieszkanie, wyżywienie I przejazdy a studenci z Polski muszą płacić za wszystko?

30. Dlaczego ukraińskie babcie po przepracowaniu kilku miesięcy w Polsce otrzymują emerytury?

31. Dlaczego PIS sprzedał Izraelowi wodę I wodociągi, kiedy znane są w historii zachodniej Europy wytruwania całych osiedli przez wrzucanie do studni trucizn I zasiedlanie przez plemię judaszowe wytrutych właścicieli domów?

32. Dlaczego podatnik ma płacić za zaniedbania rządu I właścicieli ścieków za ztrucie wody w Wiśle?

33. Dlaczego PIS rządząc samodzielnie (prezydent Lech Kaczyński I premier Jarek Kaczyński) nie zakończył raz na zawsze żądań odszkodowań żydowskich na terenie Polski?

34. Dlaczego PIS prowadzi ukranizację Polski I rynku pracy wspierając pracodawców finansowo za zatrudnianie Ukraińców a nie Polaków?

35. Dlaczego zmieniono ustawę IPN na żądanie Izraela?

36. Dlaczego PIS nie prowadzi polityki historycznej I uzgadnia z organizacjami żydowskimi jak I kiedy Polacy mają przepraszać za winy nie popełnione.

37. Dlaczego PIS zezwolił na wybudowanie muzeum żydowskiego za pieniądze polskiego podatnika na szczątkach pomordowanych Polaków w akcji KL- Warsaw (zamordowano ok 250tyś Polaków)?

38. Dlaczego PIS zezwala na promowanie fałszywej historii i ośmieszanie Polaków w muzeum żydowskim I w Oświęcimiu?

39. Dlaczego PIS nie ujawnił rodowych nazwisk I pochodzenia członków sejmu I senatu w Polsce?

40. Czy prawdą jest, że polski sejm został zmieniony w kneset żydowski?

41. Dlaczego PIS kupuje bez porozumienia z rdzennymi Polakami/ podatnikami wojskowe samoloty bez wyposażenia? Czy PiS zainstaluje w oknach tych samolotów pistolety do atakowania Rosjan?

42. Jaka jest funkca żyda Jony Danielsa I Hababa Lubowicza w sejmie, senacie, pałacu prezydenta?

43. Dlaczego w Polsce działa 45 tyś. uzbrojonego mosadu a Polacy nie mogą mieć broni?

44. Dlaczego PIS nie chce przekazać władzy w Polsce rdzennym Polakom- Narodowcom?

Rodacy, jesteśmy świadkami kolejnej inwazji pisowskich aj-wj-chów na Polonię po głosy by mogli dokończyć likwidację Polski a Polaków zamienić w niewolników. Działalność PIS można określić krótko: DOSTAJESZ 500+ a po ROZLICZENIU masz 1000- (tysiąc minus).

Wzywamy cały Naród Polski do powszechnej mobilizacji w tych wyborach celem odebrania władzy syjonistycznym partiom: PIS, PO, SLD, PSL I innym tęczowym zboczeńcom.

Zrób 100 odbitek I rozdaj.

TrackBack URI

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: