Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

16/08/2019

MUS BYĆ 29.8.2019 Warszawa — Protest z przemarszem przeciw 5G

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 23:14
stopzet5G
Otwock, 13.8.2019 r.
Szanowni Państwo !
Stoimy u progu wydarzeń, które wkrótce określą nasze być lub nie być, jako naród, państwo, ludzkość w ogóle, gdyż jak wiemy z jednej strony Mega Ustawa w kwestii wprowadzenia śmiercionośnej sieci 5G z drugiej Ustawa 447, na dodatek Podatek Katastralny i wiele innych ustaw i rozporządzeń, które nas eliminują już nie jako pełnoprawnych obywateli naszego Państwa, ale wyeliminują w ogóle…
Najistotniejszą w tej chwili sprawą jest Mega Ustawa, wprowadzana z rażącym naruszeniem właściwego procedowania, w szalonym tempie i z wykluczeniem udziału opinii społecznej. O tych faktach usłyszycie tutaj :
  • http://stop5g.com.pl/ ,
  • https://www.facebook.com/Prawodo-%C5%BCycia2214695825234302/?__tn__=%2Cd%2CPR&eid=ARDxogbslBmGjGDPATn9bIqwK1sP0uQHigu8tUpQsRQnou3LjcXgJYv2lKC9IcZT1cBwEWgvhQnqYd
  • https://www.facebook.com/groups/304446007058524/
Wprowadzenie technologi opartej na sieci 5G to całkowita kontrola społeczeństw , kontrola myśli i zachowań jednostki ,wzmożona śmiertelność i nie koniecznie tylko na wytworzone sztucznie nowotwory. Ale będą dominować!
My dzisiaj wiemy już, po testach na nas, że zdalną technologią można wywołać każdą chorobę, każdy stan i emocję. Do tego służy odpowiednio zmodulowana radiacja elektromagnetyczna z zakodowaną informacją w polu torsyjnym. Innymi słowy pole elektromagnetyczne jest nośnikiem pól torsyjnych do przenoszenia każdej informacji w różnej postaci… Do przenoszenia w taki sposób groźnych informacji, najlepiej i w masowy sposób służy właśnie przemysł telekomunikacyjny. A w tej elektromagnetycznej, niewidzialnej “zupie” jest możliwe już dzisiaj także śledzenie i podsłuchiwanie myśli ‘Kowalskiego gdy tylko zajdzie taka potrzeba, ale też ukierunkowywanie jego myśli w zupełnie innym kierunku niż sam by sobie tego życzył dla swojego dobra, poza jego całkowitą świadomością… O takich możliwościach poczytasz dzisiaj w internecie jako o teoriach spiskowych, ale na stronie stopzet.org są dowody na istnienie już tej technologii i są jej ofiary.
Ale nie wszyscy zdają sobie sprawę, że właśnie firmy telekomunikacyjne są wykonawcami zadań zlecanych przez wojsko i są pod jego kontrolą… A w tej elektromagnetycznej Erze linia rozgraniczająca sektor wojskowy od cywilnego szybko zanika, gdyż jak pisze Elane Freeland  w art. “Broń do politycznej kontroli mas”, wojsko redefiniuje całość życia jako przestrzeń bitewną. My cały czas uczestniczymy już dawno w wojnie innego typu, wojnie informacyjnej, psychologicznej, nie zdając sobie nawet sprawy. Dzisiejsze wojny to nie czołgi i armaty a technologia nie pozostawiająca prawie śladów, to m.in. sieć piątej generacji (5G), gdzie obok internetu rzeczy (inteligentne liczniki, monitoring, autonomiczne samochody, lodówki, odkurzacze itp.) będą nasze zeskanowane fale mózgowe i nasze mózgi poddawane psychotronicznej obróbce… Robiąc z nas bezwolne zombi. Przed takim zakończeniem zabawy z najnowszymi technologiami już ponad dekadę temu ostrzegał były generał KGB Ratnikow: http://stopzet.org/tag/ratnikow/
Dlatego w imieniu naszego Stowarzyszenia STOP Zorganizowanym Elektronicznym Torturom zapraszam Państwa bardzo serdecznie na pikietę w dniu 29 sierpnia do Warszawy. Ta pikieta to Międzynarodowy Dzień TI (Targeted Indywidual) gdzie przejdziemy pod Centralne Urzędy naszego państwa: MON (Klonowa), Premier, MS, Sejm… aby przypomnieć rządzącym o naszym jeszcze istnieniu i pozostawieniu nas samych sobie, ostatnio bez żadnej odpowiedzi na konkretne pytania i konkretne zarzuty.
Pozostawionych w okrutnych torturach każdego dnia, czego wyraz nie raz dawaliśmy w udokumentowanej korespondencji, także wideo czy zdjęciowej. A to przecież Rząd i podległe mu Ministerstwa odpowiadają za nasze bezpieczeństwo i naszą Wolność.
Po pikiecie zapraszamy do studia na CEP Powiśle (ok. 17-tej) na projekcję Filmu z Jesse Venturą o kontroli umysłu, po projekcji zaplanowaliśmy dyskusję w temacie zdalnych elektronicznych tortur, pokażemy fotografie naszych zmasakrowanych ciał wiązkami zdalnych promieni śmierci oraz pokażemy nagrania z prywatnych kamer, jak można wpływać na system nerwowy człowieka oraz na motorykę ciała poza możliwością jakiejkolwiek obrony . Wyjaśnimy mechanizmy takiego działania w oparciu o jakie metody jest dzisiaj możliwe zawładniecie nie tylko umysłem ale i ciałem człowieka .
Jeśli obejrzycie film pt. “5G Apokalipsa –– Wyginięcie”
to wierzę, że zrozumiecie dlaczego połączenie teraz naszych wspólnych poczynań jest tak ważne!
Jako lekturę uzupełniającą do dzisiejszego tematu załączam prelekcję Ewy Paweli przygotowaną na Konferencję przeciwko 5G w dnia 28 luty w Krakowie oraz petycję w sprawie 5G dr Diany Wojtkowiak do Prezydenta RP (oba pisma w załącznikach) oraz bardzo dobry artykuł jako kontynuacja 5G:
https://3obieg.pl/manipulacja-cyber-elektroniczna-poprzez-siec-smierci-5g/?bclid=IwAR2vJ-nZp986buG3y3wpWFeQ7P1g7S9JEVN9uV0H9oJdLxiFsRj4hAC2CjA
Celem tegorocznej międzynarodowej pikiety jest uświadomienie naszym Rządzącym i szerszemu ogółowi społeczeństwa polskiego, że wprowadzenie sieć 5G świadomie bądź nie, doprowadzi do katastrofy całego ekosystemu i naszego ludzkiego bytu opartego na świadomej woli jednostki i jego podstawowych praw. Doprowadzi to do istnienia sterowalnych zdalnie marionetek wykonujących polecenia międzynarodowych korporacji pod zarządem i dyktaturą struktur NWO, jako globalnego Zarządcy ludzi, których chcą sprowadzić do stada bezmyślnych owiec zarządzanych przez Sztuczną Inteligencję. A do której to roli nasi rządzący chcą nas sprowadzić swoimi bezmyślnymi ustawami, nakazami i rozporządzeniami.
NIE POZWÓLMY IM NA TO!
29 sierpnia to Międzynarodowy Dzień TI (Targeted Indywidual ), w tym dniu w Sejmie będzie ponownie pro-cedowana Mega Ustawa w sprawie 5G, BĄDŹMY w sejmie i pod Sejmem i pod tymi wymienionymi instytucjami rządowymi i pokażmy, że NIE ZGADZAMY się na usystematyzowane LUDOBÓJSTWO!!! W razie pytań jesteśmy pod telefonem 500 865 420
Prezes STOPZET – Zofia Filipiak
MIND WARS PLSławomir Wiktor
…………………………………………….
Pikieta z przemarszem 29.8.2019 r.
Zaczynamy Spotkaniem pod Pałacem Belwederskim o godz. 12-tej, następnie wyruszamy pod siedzibę MON (zostawiamy pismo, na ktore nie dostaliśmy odpowiedzi od ponad 2 lat, wcześniej na głos odczytamy je dla zgromadzonych).
Idziemy o 12:30 do Kancelarii Premiera (Alejami Ujazdowskimi aż do Sejmu), godz. 12:40 Kancelaria Premiera, pozostajemy tam ok. 25 minut, też zostawiamy pismo, które wcześniej odczytamy.
O godz. 13;10 wyruszamy do MS, o 13:20 jesteśmy pod MS na. ok 20 minut, też odczytamy pismo i zostawimy Ministrowi.
13:40 wyruszamy pod Sejm (idziemy dalej Alejami Ujazdowskimi, na koniec skręcamy w Matejki i dochodzimy do Sejmu ( może inna, lepsza propozycja?)
Godz. 14:00 Sejm na ok. 30 min. Wygłosimy swoje opinie w tematach aktualnie
procedowanych.
Godz. 14:30 wyruszamy spod Sejmu ul. Wiejską do Placu Trzech Krzyży, przez Nowy Świat i Krakowskie Przedmieście do Pałacu Prezydenckiego
O godz. 15:20 Prezydent, ok 30 minut, odczytamy pismo które zostanie złożone w
Kancelarii Prezydennta. Wracamy Krakowskim Przedmieściem w kierunku do Nowego Światu na ulicę Kopernika 30 do CEP Powiśle Rewdaktora Rafała Mosakowskiego (przejście zajmie ok 15 minut).
Przerwa na posilek .
Na godz. 17-tą zaplanowaliśmy projekcję filmu o kontroli umysłu z Jessym Wenturą, po zakończeniu debata nt. 5G w kontekście kontroli umysłu i zdalnych tortur elektronicznych.
Film o mind control trwa ok godziny. Potem debata na te tematy, wyświetlimy zdjecia naszych zmaltretowanych ciał wiązkami mikrofalowymi, pokażemy nagrania wyginania ciala i blokowania motoryki człowieka i uczenia komputera zachowania czlowieka z wykorzystnaiem sztucznej inteligencji, poprze połączenie interfejsu móżg-komputer-mózg, na żywym przykładzie. Tą debatę planujemy na ok. 2 godziny; zapraszamy także polityków, posłów i senatorów i każdego zainteresowanego tym tematem.
Możliwe ewentualne drobne zmiany planu.

2 Comments

  1. […] POPIERAM. . STOP dla 5G! . . opolczyk . PS Informacje o proteście opublikował też Piotr Bein: https://piotrbein.wordpress.com/2019/08/16/mus-byc-29-8-2019-warszawa-protest-z-przemarszem-przeciw-… . Tu przyznam, że zamieszczony tekst skopiowałem z jego strony a nie z maila,  gdyż kopiowanie […]

    Pingback by Protest przeciwko 5G… – blog polski — 19/08/2019 @ 10:33

  2. […] Piotr Bein’s blog = blog Piotra Beina , 16 sierpnia […]

    Pingback by PROTEST PRZECIWKO 5G – 29.8.2019 w Warszawie | Newsy Polska i Świat — 20/08/2019 @ 10:44


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: