Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

10/07/2019

[Dyskusja] Krzysztof Kornatowicz: WALKOWEREM ODDAJEMY PAŃSTWO, PROWADZENI PRZEZ SZEMRANE OBYWATELSKIE PERSONY

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 18:37
PB: “Osieroceni” przez zdrajców, Konfederaci zainteresowani zwiększaniem swego elektoratu, toteż żydłactfo  podkłada im kłody. Na wybiury do PE służby Izraela przyleciły ze wskazówkami dla służb RP, żeby nie dopuścić do 2-cyfrowego wyniku Konfederatów… i maszynki made in Israel zliczyły 4,47%: [min. 36] Izrael fałszuje głosowania Polaków.

Dywersji wyborczej posłużyły też, po wyborach, agenciury wśród Konfederatów, jedynej siły patriotycznej w partio-kratycznym betonie — 4 z 6 obecnych w KneSSejmie głosowało przeciw ustawce o 5G. PSL-UED też nieźle zagłosowali przeciw: 10 z 17 obecnych: http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/agent.xsp?symbol=glosowania&NrKadencji=8&NrPosiedzenia=83&NrGlosowania=44&fbclid=IwAR3p8iDZN1wua3Tyxm16NzZ7PQbSc5xT5HU0fVTV0cmlb9-1J9FVcMAbPDE
Alternatywą poza betonem partio-kracji jest obywatelskie nieposłuszeństwo (a la francuskie kamizelki). Lecz służby łatwo przechwyciłyby, a w przypadku dużej liczby, zdławiłyby siłowo.
Braun konsoliduje katolików pomimo marchewek+. Dzięki temu segmentowi Konfederaci mogą liczyć na poparcie 2-cyfrowe. Zbyt ostro traktuje Kornat także narodowców marszowych, w tym niezaprzeczalny patriota Bąkiewicz. Zorganizowany przez niego pomimo kłód nieżondu, ostatni marsz 11.11 był tak spektakularny, że ściervomedia globalne ruszyły do opluwania, kompromitując się. Bąkiewicza mityng anty-447 w liczbie ponad 20 tys. to też sukces, z przednią przemową Brauna po angielsku do żydłactfa w USraelu.
Konfederaci nie wygaśli i o ile wiem, nie zamierzają. Nie dołączyłbyś do nich, Kornacie? Zasada organizacyjna nie wyklucza członków o innych opiniach, jeśli zgadzają się z celem głównym — złamanie betonu ż-masońskiej waadzy.
Są też inne patriotyczne “śpiochy” do zagospodarowania przez naród, np. ugrupowanie Michała Kołodziejczaka czy ten co przewidział i ostrzegł o korupcji Konfederacji: Jacek Międlar przewidział konia trojańskiego w Konfederacji
.
Krzysztof Kornatowicz: W ciągu ostatnich 10 lat takich i podobnych odezw, wezwań, zacni ludzie napłodzili tysiące – wszystko psu o budę. Niewielu już  je chce czytać. Sprostytuowane oduraczone, oczadzone społeczeństwo w swej większości jest analfabetami politycznymi. Ba, nie zamierza tego stanu zmienić. Marchewka+ spowodowała dodatkowe otumanienie tych jej  milionów beneficjentów, na których nędza wymuszała gniew i sprzeciw przeciw władzom. Dziś głównie niszczone pozostało środowisko konusowatych “przedsiębiorców”. Tego planktonu gospodarczego. Pozostali jakoś żyją – nędzy potrzebnej do buntu faktycznie nie ma.  Ci, co kiedyś zdychali z głodu dzięki marchewce+ żyją w miarę dostatnio, ponieważ przez okres niedostatku nauczyli się znacznie ograniczać swój byt.
.
 Tak też 95 % społeczeństwa to idioci ( ze starogreckiego – idiotes), którzy nie są zainteresowani buntem społecznym, walką o swoje prawa, obrona ojczyzny – DO KOGO ZATEM PISAĆ TE ODEZWY ?
.
Pozostali, te 5 % “polityczni” (polites), którzy jakoś nie ulegli oczadzeniu, ani marchewce+, nie mają na kogo głosować, kogo wspierać.
.
Ostatni raz dali się nabrać Qkizowi tak, jak 40 lat wcześniej Gierkowi (pomożecie). Konfederacja to też jest żadna alternatywa, albowiem bazuje ona w wąskim obszarze polites i to li tylko tych, którzy śledzą media narodowe. Tymczasem, działania w przestrzeni publicznej, ulica nie kreuje z Konfederacji rozpoznawalnej marki politycznej. Zawłaszczyli ją dyskusyjni “Trybuni Ludowi” tacy jak osobnik “szczęść Boże”, oraz ekscentryczny Korwin, którego blask już spowszedniał, a i nijacy narodowcy – ci, którzy corocznie przeprowadzają Marsz Pierwszomajowy, nie wiedzieć czemu 11 listopada. Ci ludzie nie zagospodarowują “rycerzy bez swojego pana”, aby utworzyć szeroki front obywatelski. Konfederaci nie wychodzą w przestrzeń publiczną. Przeciętny zjadacz chleba na ulicy nic o nich nie wie, bo w You Tube nie wysłuchuje audycji politycznych, a jeno ogląda porno i filmy klasy C ( zabili go, a on uciekła). Tak też DO KOGO TE ODEZWY ? NA KOGO MAMY GŁOSOWAĆ ? KOGO WSPIERAĆ I Z KIM WALCZYĆ ? KTO REPREZENTUJE NASZĄ KRZYWDĘ ? Z KIM DO WYŚCIGU WYBORCZEGO ? Z Konfederatami nie, bo im nie zależy na stworzeniu Siły Mas. Oni idą góra po 5 % . Przegraliśmy walkowerem jeszcze przed wyborami. Nie stworzyliśmy z siebie żadnej, dosłownie żadnej marki politycznej i to przez 30 lat ! Reprezentują nas szuje, Żydzi, dziwne persony wypromowane u pana Roli, który sam w czasie okupacji bałby się wyjść ze swoja facjatą po bułki na róg do sklepu w Warszawie.
.
Ten Rola ograniczył sie w swoim nad wyraz szybko wywindowanym medium obywatelskim do promocji zaledwie kilku i to ciągle tych samych person.
.
A zatem – WALKOWEREM ODDAJEMY PAŃSTWO, PROWADZENI PRZEZ SZEMRANE OBYWATELSKIE PERSONY
.
Krzysztof Kornatowicz
Obrońca Praw Człowieka w Polsce

e-mail kornatk@gmail.com
502-42-13-32

śr., 10 lip 2019 o 15:40 husarz33@wp.pl:
RAZEM przeciwko ZBÓJCOM w tym lichwiarzom. Więcej w załącznikach.
TrackBack URI

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: