Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

06/06/2019

[Dyskusja] 5G włazi do Rosji

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 03:28
PB: prawilno zdziełał… czy wyłączyłeś wi-fi kompa w domu i przekonałeś sąsiadów, by zrobili to samo? czy rodzina też wywaliła szajsfony? ludzie nie czytają nawet instrukcji producenta, by trzymać aparat jak najdalej od głowy i nie dawać dzieciom!
Busby podaje przykład, że telefon trzymany przy głowie podaje użytkownikowi 100% dawki, 10 cm od głowy 25%, a kolejne 10 cm dalej już tylko 2.5% tej dawki
uny wykorzystują durnotę mas jak we wszystkich poczynaniach przeciw ludzkości …
zaczęło się od rozmyślnego wręczenia gojom zabawki telefona mobilnego… odmowa użycia systemu będzie nieistotna, gdy wejdzie w otoczenie InteligentnyPył = miniaturowa elektronika komponentów potrzebnych do Kontroli Wszystkiego, rzecz jasna przez Sztuczną Inteligencją w łapskach unych
czy będziesz chciał czy nie, pobierzesz “pył” z oddechem, jedzeniem, piciem, szczepionką — i jesteś unych, bez potrzeby czipowania jak bydła. z tym samym wynikiem zombizacji i totalnej kontroli
.
Andrzej Szubert: Piotrek, ale za całe to gówno wina spada przede wszystkim na durnych “konsumentów” srajtfonów, telefonów komórkowych itp. To oni kupując to gówno i chcąc mieć więcej “funkcji” i większą pojemność na przesyłanie filmów napędzają biznes z 3G, 4G, 5 G itd. Wyrzuciliby wszyscy te srajtfony na śmieci, nie trza by było robić 5G.
Ja ostatnią “komórkę” miałem w 2004 roku. Tzn. miałem trzy na raz. Ale wtedy, w 204,  wywaliłem wszystkie na śmieci i mnie na komórkę czy srajtfona nikt już nie namówi…
Bydło samo chce 5G. I będzie miało…
.
PB: Andrzej, To są Rosjanie na filmikach, podobnie jak Ty uważasz się za Polaka. 5G to przekleństwo i słusznie biją po rusku na alarm.
Istniejące normy (z lobby telekomu) są wręcz niebezpieczne. Zmieniłem nagłówek, żeby nie było konfuzji. Busby’ego limity napromieniowania kumulacyjnego w czasie i ze wszystkich źródeł, są nieosiągalne w 5G — zupie mikrofalowej, w której już dziś w wersji 1G do 4G szaleje kostucha. Zwiększy się gęstość zupy i dramatycznie pomnoży się bio-efekt od tej samej dawki energii przy wyższych częstotliwościach 5G (zgrubny współczynnik Q u Bysby’ego):
Q to dana częstotliwość podzielona przez 2 GHz. Założenie to może mylić się w kierunku zagrożenia, więc ECNRR zaleca niezwłoczne badania biologicznych skutków zakresu częstotliwości technologii 5G. Żadne urządzenie 5G nie może dostać pozwolenia operacyjnego, aż badania takie zostaną przeprowadzone i opublikowana zostanie ocena zagrożeń. 
Do tego dojdą wyższe 100 krotnie moce nadawcze sygnału (więcej energii emitowanej na sekundę), jeśli polska norma doszlusuje do jewropejsatej.
ECNRR pisze, że daleko jest do obiektywnej i precyzyjnej definicji limitów napromieniowania miktrofalami. ECNRR musiało robić założenia z analogii do radiacji jonizującej, brakuje badań w częstotliwościach 5G, a istniejące prace (NB przy niepełnych parametrach wzgl. rzeczywistych w sieciach telekomu) dotyczą doświadczeń na gryzoniach i owadach i bardzo skąpych badaniach epidemiologicznych ludności:
Od połowy ub. wieku żyjemy w szybko rosnących, sztucznych polach częstotliwości radiowych. Nadchodzą Internet Rzeczy, 5G i inne technologie eksperymentalne, które dodadzą do zagrożeń od fal radiowych — niewidzialnych i nie do uniknięcia przez osoby nie chcące dodatkowych dawek. Pilnie potrzeba prawnej globalnej reformy koncepcyjnej dla bezpiecznych norm napromieniowania falami radiowymi, poprzez ocenę zagrożenia na środowisko i otoczenie na podst. testów epidemiologicznych i doświadczeń na zwierzętach.
ECNRR odzwierciedla naukowe niedopracowanie tematu 5G inną nazwą jednostki napromieniowania: Nrep zamiast Nrad. Busby potwierdził to dzisiaj, jak i to, że 4G w jego tytule jest błędne, bo 1G do 3G też pracują na częstotliwościach do 2 GHz. Do czasu poprawek wersji angielskiej, polski tekst przoduje.
Andrzej, wypożycz miernik natężenia pola EM, włóż do kieszeni, zmierz w sposób ciągły waty/m2 nieprzerwanie dzień i noc przez tydzień. Przelicz na dawki wg. metody uproszczonej w Dodatku B punkt 8. Porównaj z limitami ECNRR.
Przykładowe obliczenia ECNRR wskazują na przekroczenia zgrubnych limitów bezpieczeństwa u wszystkich grup: dorośli, dzieci, ciężarne, płody. Busby zdaje sobie z tego sprawę pisząc w mejlutrzeba zatrzymać proliferację promieniowania nuklearnego i mikrofalowego, inaczej nie ma po co martwić się o zmianę klimatu, bo nie będę się rodzić dzieci.
Trza zapytać Dr Wojtkowiak, czy 5G może działać np. z neutralizującym ruskim anty-polem torsyjnym. Taki demonkrata Putin, a 5G wprowadził ukazem prezydęckim jak ludobójcze mendy zachodnie i wschodnie.
.
Andrzej SzubertPiotrek, możesz mi nie wierzyć, ale zamierzałem odpisać od razu mniej więcej tak: a może Rosjanie, skoro stworzyli “bańkę elektroniczną” do paraliżowania systemów komputerowych wroga, wymyślili i metodę modyfikacji 5G ograniczającej szkodliwość tego systemu. No i w sukurs przyszedł mi Chris Busby.
Niekoniecznie więc prawdą jest to, co pisała wolnapluskwa i owi “Rosjanie”, na których się powoływała, że Putin będzie eksterminować Rosjan. Niekoniecznie jest on wsjo jeden żydłacki czort.
.
PB: Co sądzić? — to samo co o “dobrych” Chinach. 
.
Andrzej Szubert: Rosja faktycznie wprowadza 5GNie wiem, co o tym sądzić…
.
PB:  VolnejPlusqvie guzik do tego. Filmiki opublikowała patriotyczna ruska witryna:
Ruski materiał ostrzegawczy jest w porządku. W 1-ym filmiku Władimir Filin, koordynator organizacji o nieznanym mi akronymie, prawilno mówi o ludobójczym 5G wprowadzanym w świecie, także w Rosji decyzją rządu FR też autorytarną, bez żadnych konsultacji społecznych, bez testów wpływu na zdrowie i naturę,  bez pytania niezależnych naukowców o zdanie.
Drugiego filmiku nie wysłuchałem, ale znam temat jego tytułu:  inteligentny pył. Zapewni on trasmisję sygnału do/z każdego miejsca na Planeice, kontrolę nad każdym człowiekim i rzeczą oraz transformację mózgu w ustrojstwo nadawczo odbiorcze, bez potrzeby wszczepiania czipa666.
.
Otylia Zigman: Panie Taternik, proszę tej desinformacji nie rozsyłać ponieważ właściciel “Wolnej Polski” pracuje na szkodę Rosji. Trzeba to wiedzieć!! Prawdopodobnie jest zobligowany to robić, coś za coś!!!
TrackBack URI

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: