Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

05/06/2019

Zaproszenie na warsztaty 1Polska

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 07:13
From: Konrad Daniel <podziemnatv@gmail.com>
Sent: Tuesday, June 4, 2019, 4:08:30 PM PDT
Subject: Zaproszenie na warsztaty 1Polska.
Moi Drodzy Rodacy,
Serdecznie zapraszam wszystkich uczciwych i rozsądnych ludzi (tych którzy angażują się społecznie lub politycznie – jak i tych, którzy nie mają takiego doświadczenia ale dobro naszego kraju leży im na sercu) na spotkania 1Polska dla potencjalnych reprezentantów społeczeństwa (najbliższe odbędą się 8.VI w Krakowie oraz 9.VI w Katowicach – szczegóły poniżej.)
Będą to niezobowiązujące “warsztaty z demokracji” – pokazujące w praktyce jak łatwo jest ułożyć jedną, wspólną listę wyborczą (Listę Społeczną) – trzymając się uczciwych i równych dla wszystkich zasad! Spotykamy się aby poćwiczyć i pokazać jak wyglądają prawdziwie demokratyczne procedury bezpośredniego wybierania reprezentantów społecznych – i każdy na własne oczy przekona się, że wyłonienie jednej, wspólnej Listy Wyborczej jest banalnie proste, wbrew pozorom.
Jeśli już jesteś działaczem czy liderem jakiegoś zorganizowanego środowiska – PRZYJDŹ – to do niczego nie zobowiązuje – a będziesz mógł się przekonać, że 1Polska to zupełnie inna jakość polityki i autentyczna – jedyna alternatywa dla partyjniactwa.

Choć spotkania 1Polska mają charakter otwarty – to z uwagi na ograniczoną pojemność sali – najbardziej zależy nam na osobach – które gotowe są zmieniać nasz kraj w sejmie – czyli jedynym miejscu, w którym jest to tak naprawdę możliwe. (czyli mówiąc wprost: są gotowe chociaż rozważyć możliwość kandydowania w wyborach do sejmu – samodzielnego i niezależnego kandydowania w ramach jednej wspólnej Listy Społecznej – taką właśnie możliwość daje inicjatywa społeczna 1Polska)

Jeśli jesteś uczciwym, normalnym człowiekiem i masz szczere, dobre intencje – to już JESTEŚ LEPSZYM KANDYDATEM NA POSŁA niż 90% zawodowych polityków partyjnych. Przestańmy biernie akceptować to jak partie monopolizują i degradują życie publiczne.
PRZESTAŃ BYĆ BIERNĄ i cichą większością gdyż: „Do triumfu zła wystarczy bierność ludzi dobrych” Czas więc zjednoczyć dobrych ludzi wobec patologii obecnego systemu!
Zapraszam, zróbmy to!
Konrad Daniel (Podziemna.TV)
Szczegóły najbliższych spotkań:
KRAKÓW – 8.VI.2019 (sobota) – godz. 14:00 ul. godz. 14:00 ul. Meiselsa 1, Sala 109, I piętro
KATOWICE – 9.VI.2019 (niedziela) – godz. 13:00 ul. Opolska 22, Sala A, I piętro (wejście od ul. Sobieskiego)

PS. Link do tego otwartego zaproszenia wraz z ramowym programem spotkania w formacie pdf.

Advertisements
TrackBack URI

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: