Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

24/05/2019

DLACZEGO wszystkie PARTIE i wszyscy KARIEROWICZE zgodnie NAMAWIAJĄ do FREKWENCJI w „wyborach” do PE, od którego NIC nie zależy?

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 18:49

Czy nie zastanawia nikogo DLACZEGO wszystkie PARTIE
i wszyscy KARIEROWICZE zgodnie NAMAWIAJĄ do FREKWENCJI w „wyborach” do Parlamentu Europejskiego, od którego NIC nie zależy?

Kilka FAKTÓW o UE.

Unia Europejska to synonim niemieckiej IV Rzeszy. Czy, któryś z naszych aktualnych wybitnych europosłów rzucił w eter nowinkę, że nie tak dawno uchwaliła ona budżet startowy na stworzenie armii europejskiej w wysokości 14.000.000.000 (czternastu miliardów) Euro? W zachodnich mediach już o tym się pisze a u nas cisza!

Banknoty UE nie posiadają ani żadnych postaci ani budowli z państw narodowych zrzeszonych w EU. Nie posiadają również żadnych chrześcijańskich znaków. Posiadają za to grafiki reprezentujące okna i łuki z przeróżnych okresów architektonicznych. Nic poza tym! Totalna unifikacja!

Polscy eurodeputowani w kraju podatków płacić nie muszą. Minister finansów zwolnił ich w 2009 roku z płacenia podatku od kwoty 4.000 Euro (16.000zł).

Jedynym logicznym wytłumaczeniem może być to, że taki minister kiedyś też może zostać posłem do Parlamentu Europejskiego, więc na wszelki wypadek podatków nie wprowadza.

Posłowie do Parlamentu Europejskiego mają około 8.000 Euro (32.000zł) pensji miesięcznie (6.200 Euro netto – 24.800zł). Do tego dochodzą te 4.000 Euro (16.000zł) nieopodatkowane.

Na wydatki związane z wykonywaniem mandatu europoseł może rozliczyć np. wydatki na zakup czasopism, książek, na obiady w restauracjach itp. Europoseł może też liczyć na takie przywileje jak: zwrot kosztów podróży, oczywiście w najlepszej klasie w samolocie albo w najlepszym przedziale w pociągu, a jeżeli własnym samochodem, to Unia płaci posłom za każdy przejechany kilometr 2 Euro (8zł). Każdy europoseł ma też dodatkowo ok 300 Euro (ok. 1200zł) diety za KAŻDY DZIEŃ PRACY, to też jest kwota nieopodatkowana. Warunkiem otrzymania tych pieniędzy jest podpisanie listy obecności na posiedzeniu (nic więcej !).

Lista europrofitów jest długa. Za posiedzenia, których w miesiącu może być nawet kilkanaście, europoseł jest w stanie zgarnąć nawet 17.000 Euro, czyli 68.000 złotych. Dodatkowo jeszcze dostaje 18.000 Euro (72.000zł) na pensje dla zatrudnionych przez siebie pracowników. Na emeryturę przechodzą w wieku 63 lat, nie tak jak my w wieku 67 lat. Każdy europoseł, który nie zostanie wybrany na kolejną kadencję dostaje właściwą odprawę. Po jednej, pięcioletniej kadencji jest to kwota ponad 37.000 Euro (148.000zł) na rękę.

Emerytura, którą europoseł wypracuje sobie w kraju będzie większa o dodatek z Unii, który po jednej tylko kadencji wynosi 1.400 Euro (5.600zł) brutto miesięcznie, a po czterech kadencjach to już 5.600 Euro (22.400zł) brutto miesięcznie.

Przeciętny polski europoseł rozpoczynając swoją karierę w Parlamencie Europejskim posiadał na koncie około 10.000zł oszczędności.

Dziś średnie oszczędności polskiego europosła po jednej kadencji wynoszą od 1.500.000 do 2.500.000 złotych. Dobrze widzicie, w milionach! Co niektórzy powzbogacali się również o nieruchomości na terenie Brukseli.

ŻYĆ NIE UMIERAĆ!!!

Parliament Europejski jest jedyną instytucją w Unii Europejskiej, do której jako wyborcy możemy wybierać kandydatów. Zapewne dlatego, że nie posiada on ma żadnej władzy legislacyjnej.
Jest tylko przykrywką, cyrkiem dla mas, które mają wierzyć w demokrację
.

Pozostałe organa takie jak:

Rada Europejska (European Council)

Komisja Europejska (European Commission)

Europejski Trybunał Sprawiedliwości (European Court of Justice)

Rada Europy (Council of Europe)

Rada Unii Europejskiej (Council of the European Union)

posiadają władzę ustawodawczą i wykonawczą, ale wszystkie one są obsadzane metodą kooptacji, a nie demokratycznymi wyborami (czyli kolesie obsadzają stanowiska kolesiami)!

Tak wygląda „demokracja” w Unii Europejskiej!

Głównym i jedynym celem Unii Europejskiej jest likwidacja państw narodowych, dla którego UE została założona! Europosłowe PE mają płacone te ogromne pieniądze, ze składek unijnych pobieranych z naszych kieszeni, właśnie za realizację tego celu!!! Oni doskonale o tym wiedzą…

więcej na: 7777777blog

TrackBack URI

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: