Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

13/05/2019

ALERT Redakcja wPrawo.pl wywaliła rzeczowy koment nt. hurtowej nienawiści do Żydów, wyrażanej na ich forum

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 02:54

Wczoraj (11 bm.) odniosłem się do następującego komentu na forum wPrawo.pl:

Robert B.: Prus w „Lalce” wkłada Rzeckiemu w usta słowa: „Będzie kiedyś awantura z tymi Żydami”. To było pisane jakieś pół wieku przed II wojną światową. Skąd Prus mógł wiedzieć, że żydowskie hucpiarstwo tak się skończy? Bo miał oczy i widział, co się dzieje. Czy po ich świętym holokauście żydowskie hucpiarstwo choć trochę osłabło? Nie. Absolutnie nie. Jeszcze bardziej się wzmogło. Ja się nie zdziwię, gdy w odpowiednich warunkach, tzn. wojennej zawieruchy, znowu znajdą się w opałach. I wiem jeszcze jedno: nie będę ich ratoooował.
Zasugerowałem, by Redakcja edukowała rodaków otumanionych hasbarą do stwierdzeń takich jak końcówka powyżej. Ż-banksteria i syjoniści nie byli w opałlach. Banksteria nurzała się jak świnie w błocie w zyskach wojennych, a syjoniści — w opływającej luksusem władzy w gettach (Judenraty i Judenpolizei). Syjoniści po II wś.
weszli w nowe elity, tak w PRL jak w USA i ich Izraelu.
W opałach Szoa były ich ofiary żydowskie: zasymilowani i ortodoksi. Dziś nadal ością w gardle syjonistom są anty-syjonistyczni ortodoksi i Żydzi zasymilowani, przeciwni syjonizmowi i zbrodniczemu państwu Izrael. W opiniach takich jak Roberta B. pokutuje dominująca umysły hasbara, jakoby syjoniści reprezentowali całe Żydostwo Światowe, co jest wierutną bzdurą. Doskonale o tym wie Katarzyna TS, pod której artem był mój koment. Czemu więc redakcja knebluje to info? 
Ws. Prusa dodałem, że znający tematykę żydowską polski erudyta mógł znać poczynania rotszyldziaków wokół Palestyny na kolonizację syjonistyczną, jak i zamiary syjonistów wystraszania zasymilowanych Żydów do Palestyny “antysemityzmem”. Te rzeczy były w ówczesnej prasie, a rozgarnięty Prus czytał.
Napomknąłem prace oparte na archiwalnych prasowych źródłach nt. planu rotszyldziaków i podałem linki odnośnie roli syjonizmu w ich planie, który poświęcił masy żydowskie na “ołtarzu 6 mln”:
Dziś już nie było mego komentu. Wycięty bez wyjaśnienia, bez śladu, podobnie jak kiedyś inny koment na forum wPrawo.pl:
Panie Redaktorze Naczelny Jacku Międlar, nic dobrego z tego nie będzie. Jak dzieciaki, zatrzymujecie komenty pochwalne, a wywalacie krytyczne — bez polemiki ni wyjaśnienia. Utrwalacie tak sztampę hasbarną w waszych czytelnikach i forumowiczach. To jest cel narodowo-katolickiego portalu patriotycznego?
Ważniejsze, dla waszego bezpieczeństwa: dajecie amunicję wrogowi: “antysemicki” portal wPrawo.pl toleruje klasyczny antysemityzm bez cudzysłowu. 
TrackBack URI

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: