Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

29/04/2019

Polska to nie jest przyjazne żydom środowisko

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 18:54

Polska to nie jest przyjazne żydom środowisko.

Okupanci żydowscy, grabieżcy żydowscy mogą chcieć działać na terenie Polski
dla korzyści dla rabunku zasobów Polaków.
Zwykli uczciwi żydzi nie wybiorą Polski jako miejsce ucieczki z Izraela.
Kto chce żyć w kraju wrogim wobec siebie ?
No chyba że zastosuje się przymus, kłamstwo, albo choćby motywacje ekonomiczne a to nie jest wykluczone.
Polska to dom dla żydów urodzonych w Polsce…czyli albo tych przedwojenny starych i wymierających na emigracji) ale już nie dla ich dzieci wychowanych w innych krajach …oraz dla żydów zaliczonych do ofiar holocaustu ale żyjących w Polsce pod fałszywymi papierami. Tych żydów w Polsce jest wielu za Hitlera każdy żyd szukał fałszywych “polskich” papierów
i można je było kupić na rynku..
Większość żydów którzy znali dość dobrze język Polski po zgoleniu brody i zmiany ubrania na “polski” garniturek…była dla Niemców nie do odróżnienia
od Polaków…. chyba po napletku,, co Niemcy stosowali w przypadku podejrzeń. Ci wszyscy żydzi przeżyli wojnę jako Polacy a w statystykach “zniknęli” jako żydzi…i zostali zaliczeni do ofiar holocaustu.
Po wojnie ci żydzi razem z Polakami budowali PRL przym żydzi jako mafia wzajemnie się wspierali i włazili w struktury władzy stalinowskiego PRLu dopiero Gomułka ich odsunął od koryta. Cześć wyjechała z Polski do bogatego zachodu ale większość tych na niższych szczeblach pozostała w Polsce i dalej działała a zwłaszcza ich dzieci które już jako “Polacy” były wychowywane w szkołach tak jak polskie dzieci.. tylko w domach dostawały inny rodzaj “edukacji”.

Reasumując żydzi z zewnątrz do Polski nie przyjadą ale niestety w Polsce jest dużo więcej żydów niż to wynika z rachunków holocaustu.
Za dużo by Polska mogła być spokojna ale za mało by bez pomocy z zagranicy (szantaż, naciski polityczne, potencjalne embarga, wsparcie zagranicznych służb specjalnych…) mogli rządzić Polską.
Na razie rozdają karty w Polsce za sprawą pożytecznych idiotów z S (już ich jest coraz mniej) oraz KK (bez JPII KK nie jest już tak skuteczny a obecny Papież czyści brudy JPII).
Gdy globalna mafia żydowska upadnie ..to Polska natychmiast wyzwoli się od naszej lokalnej mafii żydowskiej która rozpłynie się we mgle, zniknie natychmiast, wyparuje… bo wie jaka ciąży na niej odpowiedzialność karna w suwerennej Polsce…i tu nie chodzi o pochodzenie ale to czyny o grabież o zdradę narodową..

Dyktatura mafii żydowskiej w Polsce jest tak samo sztuczna jak dyktatura banderowców i żydów na Ukrainie, czy np we Francji czy w Brazylii
To niestabilne twory utrzymywane siłami z zewnątrz.

TrackBack URI

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: