Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

24/04/2019

26. kwietnia debata w Sejmie nt. 5G

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 23:39
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Witajcie,

Jak już część z Was wie, a część z Was się na to wydarzenie nawet wybiera, 26. kwietnia odbędzie się debata w Warszawie “Szanse i zagrożenia związane z wprowadzeniem sieci 5G w Polsce”.  
Tych z Was, którym nie uda się dotrzeć na samą debatę, zapraszamy na protest, który odbędzie się tego samego dnia, w godzinach: 16:00 – 20:00 pod Pomnikiem Armii Krajowej i Polskiego Państwa Podziemnego w Warszawie. Musimy tam być! Musimy pokazać, że wbrew temu, co mówią rządzący i branża komunikacyjna: MY NIE CHCEMY 5G!
Poniżej załączam skierowany do Was apel w sprawie jutrzejszego dnia, przygotowany przez Juliana Rose. 
Pozdrawiam Was bardzo serdecznie,
Kasia Stawińska
ps. Utworzyliśmy dwa adresy e-mail, pod którymi można się z nami, tj. z członkami Komisji Sterującej kontaktować:
stop5g@protonmail.com
lub
stop5gpl@gmail.com
++++++++++++++++++
Przyjaciele –
Jak państwo wiedzą, rząd RP chce uchwalić nowe prawo – niemal natychmiast – które pozwoli osiągnąć poziom częstotliwości 5G w Polsce. Dlatego powiedzenie „NIE” jest na szczycie listy wiadomości, które muszą być przekazywane parlamentarzystom i przemysłowi.
Poniżej kilka kluczowych punktów, które powinny zostać poruszone podczas piątkowej konferencji “Szanse i zagrożenia 5G”, która odbędzie się w Sejmie:
  1. NIE dla zmiany obecnych poziomów EMF, aby ułatwić wprowadzenie 5G. Jedyną zmianą powinno być zmniejszenie obecnego poziomu promieniowania.
  2. Nie dla wprowadzenia 5G, chyba że zostanie udowodnione przez niezależne badania, że 5G nie zaszkodzi dzieciom w łonie matki i dzieciom w szkołach, domach i na ulicy.
  3. Nie dla testowania5G na populacji ludzkiej bez uprzedniej publicznej, szerokiej dyskusji i akceptacji przez grupę docelową.
  4. Nie dla fałszywych informacji dotyczących bezpieczeństwa 5G. Amerykański przemysł telekomunikacyjny przyznał się już przed Kongresem, że nigdy nie było żadnego testu potwierdzającego, że 5G jest bezpieczne.
  5. Zacytuj: “Ponad 500 naukowców i lekarzy z całego świata pilnie wzywa do zakończenia wdrożenia sieci bezprzewodowej 5G, w tym 5G z satelitów kosmicznych. Stwierdzają, że 5G znacznie zwiększy ekspozycję na promieniowanie o częstotliwości radiowej (RF) w istniejących sieciach telekomunikacyjnych 2G, 3G i 4G. Promieniowanie RF jest szkodliwe dla ludzi i środowiska. Dystrybucja 5G to eksperyment na ludzkości i środowisku, ktory został zdefiniowany jako przestępstwo na mocy prawa międzynarodowego.
  6. Bruksela jest najnowszym miastem, w którym zakazano 5G wskazując na potencjalne zagrożenia dla zdrowia. Dyrektorka Środowiska Rady Miejskiej powiedziała: „Nie chcę, aby moi wyborcy byli królikami w tym eksperymencie telekomunikacyjnym”.
  7. Zacytuj naukowca Emeritusa (z USA), który powiedział o 5G „To najgłupszy pomysł, jaki kiedykolwiek zaproponowano od początku świata”.
  8. 5G to broń wojenna wynaleziona na potrzeby rozpowszechniania wojskowego i jest używany przez amerykańską żandarmerię jako broń kontroli tłumu.
Nie bój się mówić głośno podczas wykładów, jeśli to, co słyszysz, jest wyraźnie fałszywe.
Często robiliśmy to na podobnych konferencjach poświęconych GMO – podejmowaliśmy zdecydowane interwencje. To sprawia, że politycy i uczestnicy są świadomi siły uczuć, które ludzie mają na ten temat. NIE pozwól sobie poczuć się „małym”, ponieważ jakiś rzekomy „ekspert” używa naukowych słów i być może fałszywej techno-mowy.
Dużo odwagi – anioły są po stronie prawdy!
Sir Julian Rose
TrackBack URI

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: