Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

15/04/2019

Piotr Bein: Jeśli nie zatrzymamy ich, parchy nas wykończą

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 04:19

[en] Bankster zapowiada rewolucję zubożonego ludu Ameryki

……………………….
Autorem zajawki jest Paul Joseph Watson (PJW), właśnie “rozwiedziony” z Alexem Jonesem i kontrolowanej medialnej opozycji InfoWars i PrisonPlanet. PJW oznajmia oczywistość za jakimś banksterem:
Przepaść w rozdziale dobrobytu w społeczeństwie i stagnacja zarobków sprowadzą “rewolucję”.  
Bankster zapowiada przebudowę systemu gospodarczego, by zapobiec buntowi ludu. Utrzymywanie ludu w nędzy, by go dzielić, uzależniać i poprzez kontrolę utrzymywać władzę, to klasyk z rozmaitych epok i systemów — od starożytnego Egiptu po obecny parchacizm na Żachodzie (Żydom w Izraelu też).
Członek banksterii “oznajmia” nam, co przygotowali dla ludu, podczas gdy sam jest spiskowcem w zbrodni przeciw Ludzkości, wg definicji Konwencji o Ludobójstwie: współudział w spisku zbrodni ludobójstwa = pogorszenie warunków życia grupy, tj. globalnego plebsu, ale nie banksterii i ich szabas-gojów. PJW zwykle diagnozował wydarzenia z pktu widzenia anty-systemowego, anty-banksterskiego, a tu zamilkł. Zrobię to zatem za niego. Wiadomo jakie mają parchy bandyckie “rozwiązania”. Możemy z poniższego zgadnąć, co knują.
Ostatnio reklamują globalne zrównanie dochodów. Ma gwarantować Ziemianom (wyjąwszy wybrańszych) równość w nędzy bydła roboczego. To jeszcze bardziej zwiększy przepaść, gwoli Agendy2030, “zrównoważonego rozwoju”, walki z ocipieniem klimatu, mieszania ras i odnaradawiania. Wymuszają naszą zgodę: odurniając, prześladując i wtrącając do ciupy za “terroryzm” tj. polityczną niepoprawność, zdrowy rozsądek, wierność Prawdzie zamiast NWO.
Umowy śmieciowe, dworcowe noclegowanie i stołowanie na śmietnikach będą miłym wspomnieniem. Żarcia będzie wbród, tylko że GMO i zatrute jak przynęta na szczury.. bo za takich nas mają.
Chodzi też o odebranie gojom własności: ziemi, roli, domu, biznesu, środka lokomocji. Poprzez podatek od własności wzrastający wykładniczo im bliżej do NWO, zastąpienie aut własnościowych kołchozowymi autonomicznymi, obserwowane obecnie biurokratyczno-dintoryjne utrudnienia dla przedsiębiorców czy absurdalne szykany rolnikom indywidualnym…
Jelity mają mieszkać ładnie, wygodnie, luxusowo i zdrowo na ranczach tysiące ha. Zaś bydło robocze ma być stłoczone w MegaCities, sypialniach z dojazdem do roboty futurystycznymi środkami komunikacji publicznej (jak już jest w Chinach), wszystko sterowane Sztuczną Inteligencją w 5G i coraz potworniejszych generacjach zautomatyzowanej zdalnej kontroli ludu. Celem ostatecznym jest transhumanizm = eliminacja człowieka biologicznego z duszą, własną wolą i ciałem od Boga, transformacja w najłatwiejszy do sterowania twór służący parchatym jelitom.
Quantitative Easing = luzowanie ilościowe. Zrozumiałe tylko ich przekrętnym parchackim tfurcom, od 2007 r. to dziwadło  obrabowało gojów Żachodu na DZIESIĄTKI BILIONÓW (tysięcy miliardów) dolców) za naciśnięciem klawiatury. Żaden piniondz, nawet nie papierowy z niczego, tylko jarzmo zadłużania gojów fikcją, sama lichwa już za mało. Środki na to “rozwiązanie” przed grożącą nam rzekomą katastrofą gospodarczo-finansową rzekomo nieuniknioną, rządy musiały pożyczyć na lichwę od ż-banksterii.
Naczelny oszust parszywego luzowania, parch Ben Barnanke z Fedu oszacował w 2012, że dzięki temu narzędziu udało się uniknąć zmniejszenia zatrudnienia w gospodarce amerykańskiej o ok. 2 miliony miejsc pracy. A jednak od luzowania oficjalnie odstąpiono, drastycznie zwiększając tempo ubożenia i bezrobocia Amerykanów. Typowo dla całego USA, stało się to w końcu w Seattle., obok San Francisco najgorszego pod tym wzgl. miasta USA. Średnio, w wielkim mieście USA jest ok. 4% tak zdeprywowanych. Sparchaceni symulanci “narodowcy” jak Trump nie zażegnują problemowi, tylko podpisują dekret po dekrecie na korzyść parchów. Udając sprzeciw nachoćctfu, wczoraj dał sygnał: przyjeżdżajcie, otwieram wam więcej drzwi w “miastach sanktuariach”.

Jeszcze 10 lat temu perła nad Pacyfikiem, dziś Seattle to żenada, mówią mieszkańcy. To nie dzikie obozowiska “migrantów”, bo dla nich jest wszystko, w tym środki federalne i “miasta schronienia” w stanie Waszyngton.. To są Amerykanie zrujnowani rozmyślną polityką “przede wszystkim Izrael i wojny za jego istnienie”, wyrachowanym marginalizowaniem i narkotyzowaniem, celową banksterską przeprowadzką przemysłu do Chin i Meksyku… Niektórzy są zaniedbanymi kombatantami z wojen USA za Izrael… Wszyscy zostali wyrwani z rodzin i niezależności materialnej poprzez utratę pracy, chorobę, narkotyki, bezdomność, przestępstwo  — obok wyrwania od Boga, narodu i kultury, głównej parchatej strategii deprywacji Białych.
Bail-in (rabunek kont w biały dzień), przećwiczony na Cyprze kilka lat temu. Legislacja umożliwiająca ten zbójecki rabunek  gotowa jest do zastosowania we wszystkich państwach Żachodu.
Od XIX-wiecznego planu Rotszylda rabunku Ziemi Świętej dla syjonistów, poprzez rozmyślne majdanowe wypróżnienie Ukrainy pod 18 mln sruli z całego świata, po chucpy grabieży Wzgórz Golan z rąk Syrii, Palestyny z rąk Palestyńczyków czy Jerozolimy z rąk międzynarodowym wyznawcom religii abrahamowych, parchy pokazują też, że jak zechcą, to zagrabią siłą wbrew prawu i prawdzie. Pod tę kategorię podchodzi też zbójectwo roszczeniowe.
Odebranie gojom majątków narodowych — publicznej ziemi, zasobów naturalnych, infrastruktury, praktycznie wszystkich materialnych dóbr narodowych. Ww.. zrównanie dochodów i nachoćctfo darmozjadów (uzależnienie od miski rządowej), obowiązkowe zbrojenia na wojny dla banksterii i Izraela, wdrażanie 5G dla “postępu i gospodarki” — wszystko to wymaga lichwiarskich pożyczek, zadłużając narody w zastraszającym tempie,  do progu bez możliwości wyjścia z zadłużenia, kiedy narastająca lichwa przekracza zdolności produkcyjne narodu. Jedynym wyjściem jest wtedy spłacić majątkiem narodowym, pozbywając się na zawsze fizycznej Ojczyzny.
Ekonomiczno-finansowa, narodowa i duchowo-kulturowa likwidacja gojów idzie równolegle z parchatym  ludobójstwa wojnami, medycyną rockefellerowską, szczepieniami, żarciem GMO, chemizacją gleby, żywności, powietrza, kosmetyków i opakowań, zagęszczaniem zupy mikrofalowej i radioaktywnej… Jeśli nie zatrzymamy ich, parchy nas wykończą.
pb
TrackBack URI

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: