Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

13/03/2019

Uruchomiliśmy Narodowy Sąd Obywatelski. Możemy powoływać Sędziów Pokoju

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 22:51

Uruchomiliśmy Narodowy Sąd Obywatelski

Możemy powoływać Sędziów Pokoju

http://demokracjaisprawiedliwosc.pl/narodowy-sad-obywatelski-3/

Prezes Trybunału Narodowego

Komandor Jeleniej Góry — Grzegorz Niedźwiecki

……………………………………..

Husarz: Szanowny Komandorze Jeleniej Góry. A ja jestem za odzyskaniem SUWERENNOŚCI finansowej przez Naród POLSKI – żaden inny.

No i tu się diametralnie różnimy w poglądach.
Najpierw ksiądz a potem ministranci – to oczywiście żart.
Do rzeczy więc;
Po pierwsze; system gospodarki powinien być podobny do sysemu krwionośnego i nerwowego człowieka, który sam w sobie jako człowiek jest z natury rzeczy SUWERENEM, bo tworzy swą krew sam z siebie, swego układu życia jakim go stworzył BÓG.
Tymczasem żyjemy jeszcze w systemie, który przewrócił do góry nogami system stworzony przez Boga (DEKALOG), w którym przykazania nie kradnij, czyli nie zabijaj (lichwa zabija) zostały uznane za prawo stanowione zabijaj i kradnij.
To jest obłęd cywilizacyjny, który kontynuujesz, bo wymagasz płacenia za koszty organizacyjne.
Nic cię nie obchodzi skąd członkowie – Sędziowie Pokoju – mają mieć wynagrodzenie. Składki nie są na wynagrodzenie, to komunistyczny relikt przeszłości.
Nie bierzesz udziału w dyskusji nad SUWERENNOŚCIĄ finansową.
Wszelka inna suwerenność wynika z tego kto tworzy pieniądze jako AKT suwerenności. Dziś to jest bank, a powinien być NARÓD.
A czyja to wina że suwerenem NIE JEST NARÓD.????????
My NARÓD poprzez swe wybory jesteśmy winni, bo godzimy się na to by suwerenem był obcy – oligarchia finansowa – bo głosujemy na oprawców zwanych uczenie parlamentarzystami, których PiS i opozycja jest faktycznym OKUPANTEM Narodu Polskiego.
Co z tego, że art 4 konstytucji z 2.04.1997. mówi że najwyższą władzą jest Naród.? Kiedy może ją sprawować poprzez przedstawicieli lub bezpośrednio. Okazuje się, że przedstawiciele poprzez swoje widzimisię stali się okupantem narodu.
A gdzie jest instytucja REFERENDUM.??? Okupanci ją unicestwili.
A teraz ostatnie pytanie; z kim ty chcesz czynić DOBRO dla Narodu?
A masz PROGRAM czynienia DOBRA??? My (KRP) MAMY, tylko kto nas chce słuchać, skoro ty i wielu innych olewa prawdę o nowym.
Przemyślałem Twoje propozycje i je olewam tak jak ty moje.
.
Tadeusz Dworzyński: Tak to z Wami jest od 100 lat . Zamiast poprzeć Sławka Dula , to Wy kłody wymyślacie. Nic Wam się nie podoba. Ja głosowałbym na NIEGO , nawet gdyby z PiSu lub PO startował. Komplikujecie sytuację – każdy ma swoją partię, tylko ,że te partie nigdy nie wezmą udziału w wyborach do PE. Taka jest prawda o Was. ,,Cóś ” się Wam marzy , bo jakichś Żydów gdzieś nie widzicie , a ja powiem , że macie być m,, mądrzy jak Węże “. Zapiszcie się wszyscy do  np PiSu i przejmijcie go od środka , DLA NAS MOŻE tych 20 milionów NIEŻYDÓW. ( ???) , jeśli dalej będziecie wymyślać głupoty w stylu Cichockiego lub Grzesia to gów.. z tego będzie. Nie ważna jest partia (partie to przeżytek) liczy się tylko człowiek.  Ja znam Sławka Dula i zaufam mu. Wy go nie znacie i nic o nim nie wiecie , a zazdrościcie mu.( czego ??). Pokaż , Grzesiu , tę legitymację żonie , to bez pytania w trąbę dostaniesz ( a dlaczego ?). POZDRAWIAM WSZYSTKICH SERDECZNIE !!
.

Grzegorz Niedźwiecki: Szanowny Kazimierzu – konstytucjonalisto, Jestem za powołaniem jak najszybszym Sędziów Pokoju, akceptuję te dwie kandydatury.

Problem polega na zdolności organizacyjnej, na możliwościach praktycznych. Demokracja i Sprawiedliwość nie jest fundacją i nie może nikomu robić prezentów. Jak w każdej działalności musi być współpraca nie tylko mentalna, ale i materialna. Przy wszelkiej działalności zawsze jest dawca i biorca, nie tylko biorca.

Stowarzyszenie Bractwo Liderów, którego mam zaszczyt być członkiem i Sędzią Pokoju, wymagało 1000 zł za sfinalizowanie statusu Sędziego Pokoju i wcześniej 120 zł składki członkowskiej BL, czyli razem 1.120 zł.

Projekt i stworzenie Aktu nominacyjnego, legitymacji SP, wizytówek, ryzy papieru firmowego, pieczątek kosztuje. Do tego dochodzi uroczystość, ślubowanie, koszty biurowe. Powaga musi być.

Narodowy Sąd Obywatelski powołany w ramach Demokracji i Sprawiedliwość, ocenia, że formalizacja nominowania na Sędziego Pokoju będzie kosztować minimum 500 zł. To jest tylko praktycznie zwrot poniesionych wydatków.

Trzeba być członkiem Demokracji i Sprawiedliwość i wywiązać się z powinności.

Proszę to przemyśleć i dać znać.

Z poważaniem

Prezes Trybunału Narodowego

Komandor Jeleniej Góry

Grzegorz Niedźwiecki

W dniu 2019-03-14 o 10:10, husarz33@wp.pl pisze:
Drogi Komandorze Jeleniej Góry – Grzegorzu.
Skoro możesz powołać Sędziów Pokoju – to zrób to.!
Na Sędziów Pokoju zgłaszam;
1. Ernest Kasper Golec – Międzynarodowy Sędzia Sprawiedliwości.
2. Kazimierz Józef Styrna – Konstytucjonalista – autor Najwyższego Polskiego Prawa z 23.04.2016.
husarz
TrackBack URI

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: