Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

12/03/2019

Żagiew – Żydzi jako zdrajcy, mordercy i szmalcownicy. Izrael milczy

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 20:43

.

Otylia Zigman: I dopuki ciemny, nieświadomy Polak nie przestanie popierać żydów udających Polaków lub żydów udających wiernych żydowskiej religii czyli katolickiej, którą to zniewolili Polaków!

.

Taternik Himalajski: Witoy, Czy wielu? i co to jest wielu… Pewnie w tym kręgu te tematy są znane,mniej lub więcej.

Dziękuję za link – z niego również czerpię to czego dotychczas nie wiedziałem.
W pierwszej komunie Polityka /wiecznie żywa/ głosiła hasło – ucz się – i od diabła.
Zatem i Pan Nikt również wnosi wiele b.ciekawych rzeczy o których nie wiedziałem.
Może innym również.
A może inni już wszystko wiom.!? 😄
To co dzisiaj wydawał się prawdziwą prawdą jutro może okazać się g…. prawdą
jak mawiał Józef Tischner,góral z Góry Synaj a tak ukochan’ przez górali spod sinych Tater
i przez innych również z KL Polin,jako rzecze Pan Nikt.
Cosik w tym jest – jako tubylcy jesteśmy truci “na różnych frontach” –
– bo jak mawia koncesjonariusz Michalkiewicz – jesteśmy mnie wartościowym narodem
Bo tak  mówią – egzotyczni,tropikalni – ????
Dawniej na majtki mówiło się – niewymowne.
Dzisiaj tysz’ są niewymowne –  jak definiujesz toś przestępca z nienawiści.
Tak czy siak – buk jahwe zwycięża ze swoim plemieniem,które go wybrało czyli stworzyło
a frajerom wmawiają,że było abarotno.
Najpierw wbito to swojemu plemieniu i stworzono Misia zwanego Jahwe.
Nawet Hiob mówi o tym w tzw. świętej księdze.
Ile kontekstów ciśnie się …

.

Andrzej Szubert: Są to sprawy wielu Polakom znane. Tylko – co daje pisanie o tym na okrągło? Nic. My piszemy, agentura rządząca Polską spełnia wszystkie roszczenia, a nas jeszcze przy okazji oskarża o “antysemityzm”.

Dokąd miliony nie wyjdą na ulicę i tej żydowskiej agentury nie przepędzą nic się nie zmieni. Ani rozsyłaniem takich meili, ani pisaniem o tym w interecie.
.

https://almanaquedosconflitos.files.wordpress.com/2016/03/membros-da-polonesa-polc3adcia-judaica-do-gueto.jpg?w=547

Fragment książki: Albin Siwak – „Bez strachu” – tom II

Często myślę, panie Albinie, że Cyganie, którzy tak samo byli prześladowani przez Niemców, wywożeni do obozów, byli traktowani zdecydowanie brutalniej niż Żydzi. Dlaczego oni nie obciążają Polakowi nie fałszują historii?

Cyganie po prostu rozumieli i dziś rozumieją ówczesną nadzwyczajną sytuację. Nie zgłaszają do Polaków wyimaginowanych i absurdalnych pretensji.

Ilość Żydów agentów była tak duża, że działalność ich zaczęła obejmować nie tylko Warszawę, ale całą gubernię generalną. Agenci żydowscy byli wyjątkowo niebezpieczni przez perfidnie przybierane maski prześladowanych.

Zdrajcy ci szybko zaczęli zapełniać listy zdemaskowanych w gestapo agentów. Zaczęły się sypać wyroki, wykonywane przez Żydowskie Organizacje Bojowe i nasze AK. Żyd Heming kierował w gestapo na ulicy Szucha 70-cio osobową grupą specjalistów, którzy śledzili konspiracyjne organizacje i likwidowali je. To mówił mi pan Tadeusz.

W 1984 roku odnalazłem dokument w centralnym archiwum KC PZPR. Miał on tytuł: „Akta delegatury rządu” sygn. 202/11 44 tom 2. Akta te zawierały w układzie alfabetycznym spis kolaborantów i zdrajców Żydów. Lista liczyła 1500 nazwisk i kończyła się zapisem, że to tylko część zdrajców żydowskich. Ale na tej liście, w rubryce narodowość nie ma ani jednego Cygana.
Pomogliśmy, panie Albinie, przerzucić na początku okupacji hitlerowskiej do Związku Radzieckiego 50 000 Żydów. Pomogliśmy też w ramach repatriacji wrócić do Polski po II wojnie światowej 200 000 Żydom zamiast Polakom. W dystrykcie warszawskim samych tyko Volksdeutschów żydowskich było 70 000. Te dane liczbowe znam z archiwum, ale podawała je również Stolica nr 5/791 z dnia 3 II 1963 roku.
Bilans zdrajców żydowskich znajduje się w centralnym archiwum KC PZPR. Oto liczby tych, co byli w policji żydowskiej tylko w Warszawie – 2500 osób. Specjalnych agentów gestapo z „Żagwi” było 10 000 osób. W kolaboracyjnej gminie żydowskiej było ponad 6000 osób. Wybitna historyczka, Żydówka, mieszkająca w USA profesor Hannah Arendt napisała książkę pod tytułem „Eichmann in Jeruzalem”. Oto, jak ona opisuje i ocenia postępowanie swych pobratymców żydowskich:

 

„To rola żydowskich przywódców przy zniszczeniu własnego narodu jest dla Żydów bezwzględnie najciemniejszy rozdziałem w całej ich ciemnej historii. W Amsterdamie, Warszawie, Berlinie czy Bukareszcie mogli naziści na tym polegać, że żydowscy funkcjonariusze sporządzą listy personalne i majątkowe, koszty deportacji i zniszczenia nałożą na deportowanych, opróżnione mieszkania w oka mgnieniu zatrzymają i oddadzą do dyspozycji policji, aby pomóc pochwycić Żydów i doprowadzić do pociągu, aż do gorzkiego końca Że w obozach śmierci bezpośrednie działania dla zniszczenia ofiar
ogólnie były wykonywane przez żydowskie komanda. Pisze dalej Hannah Arendt, że autonomia żydowska w Teresienstad była tak duża, że nawet kat był Żydem.”

Autorka tej książki pokazuje, że obok Niemców masowo w unicestwianiu Żydów – uczestniczyli właśnie Żydzi.

Przypomnę w tym miejscu czytelnikom, że w książce „Trwałe ślady” opisałem zdarzenie z miejscowości Mikody. To miejscowość 16 km od Siedlec. Nadmieniłem, jak to przechowywany był w młynie Żyd Hirszek, który był żywiony i chroniony i ukrywany przed Niemcami przez całą wojnę przez polskiego młynarza. Pan Tadeusz teraz potwierdził ten fakt, że po wojnie Żyd Hirszek przyjechał jako ubowiec i zastrzelił osobiście osiem osób – całą rodzinę. Ocalał tylko jeden człowiek, który ukrył się w piecu. Nazywał się Piotrowski.
Gdy ja byłem członkiem biura politycznego, podjęto próbę awansowania tych pięciu Żydów do stopnia generałów. Za pierwszym podejściem nie udało się, gdyż czterech członków biura nie poparło tej sprawy. Dopiero, gdy byliśmy na urlopach, zrobiono posiedzenie biura bez nas i udało się ich zatwierdzić. Takie właśnie fakty świadczą, że nie my Polacy, mieliśmy w swojej ojczyźnie władzę po II wojnie światowej, a Żydzi.

Żydzi chwalą się na cały świat, że ścigają swoich katów. Podają przykłady, że nawet z Argentyny przywieźli Eichmanna, osądzili i wykonali wyrok. A przecież dobrze wiedzą, że ich rodacy Żydzi byli również oprawcami i katami, że byli szpiegami i w policji, że założyli organizację zbrojną Żagiew w celu łapania Żydów i likwidowania tych, co chcą organizować opór, że setki tysięcy Żydów zlikwidowali sami Żydzi, że bogaci Żydzi nie udzielali pomocy biedocie żydowskiej. Przeciwnie. Popierali Holokaust i likwidację Żydów w wykonaniu Niemów. Są liczne dokumenty na ten temat. Liczni świadkowie, chociażby pan Tadeusz, który wielokrotnie rozmawiał z bogatymi Żydami na ten temat.

Jak pojąć i zrozumieć mentalność żydowską, że Kneset w Izraelu podjął decyzję i wcielił w życie ustawę, że nie będą ścigani i karani wszyscy ci Żydzi, których rzekomo Niemcy zmusili zabijać swych rodaków. Obecnie na świecie jeszcze żyją tysiące Żydów, którzy byli katami też Żydó

Przecież to Żydzi podsunęli gestapo szatański pomysł, żeby zwabić do hotelu najbogatszych Żydów. Ograbili ich i bestialsko zamordowali. Pomysł był Skosowskiego i Żurawina. Obaj zajmowali wysokie pozycje w policji żydowskiej i w gestapo. Obaj mieli już za sobą liczne prowokacje, w skutek których sami zabijali Żydów. Zaplanowali tym razem, żeby zwabić bogatych Żydów pod pozorem, że załatwią im przy pomocy Niemców paszporty zagraniczne, dzięki którym wyjadą bezpiecznie do Anglii lub Ameryki.
Ściągnęli w ten chytry sposób do hotelu Polskiego przy ulicy Długiej, oraz do hotelu Terminus i hotelu Royal ponad dwa tysiące osób z dziećmi. Tu najpierw zażądali bardzo wysokich opłat za te paszporty. Następnie trzeba było opłacić szefa gestapo. Sami żydowscy policjanci zażądali dla siebie też dużych sum. Nie wszyscy Żydzi mieli aż tyle, ile od nich wymagano, więc z powrotem odprowadzono ich do getta.

Gdy już otrzymali dobrowolnie tyle ile chcieli, to zarządzili osobistą rewizję, rozbierając ludzi do naga i badając u kobiet pochwę, a u mężczyzn odbyt. Większość tych bogatych Żydów rzeczywiście miało ukryte w tych miejscach złoto i brylanty.

Następnie wywieziono ich ciężarowymi samochodami za Warszawę i zamordowano. Zabijali policjanci żydowscy, na czele ze Skosowskim i Żurawinem, a SS-mani tylko pilnowali. Obaj kaci, Skosowski i Żurawin, uciekli do Izraela, a później do Ameryki. I takich ludobójców Kneset izraelski ułaskawił i zatarł winy.

To, jak mówią ludzie panie Albinie, nie mieści się w głowie. Ja w latach 1981-86, mając duże możliwości szukania i oglądania dokumentów, odnalazłem potwierdzenie tego wszystkiego, co pan Tadeusz mi opowiedział. W centralnym archiwum były na ten temat dokumenty. Miały one sygnaturę 202/XV-2 tom 2 karta 158….(….)

 

Autor,zrodlo:

Za:

https://en.wikipedia.org/wiki/Jewish_Ghetto_Police

Żagiew – Żydzi jako zdrajcy, mordercy i szmalcownicy

https://i0.wp.com/www.holocaustresearchproject.org/ghettos/judenratgal/A%20Jewish%20policeman%20stands%20guard%20outside%20the%20ghetto%20courthouse.jpg

https://niezlomni.com/wp-content/uploads/2013/11/policja2.jpg

Żagiew – Żydzi jako zdrajcy, mordercy i szmalcownicy

Jewish Ghetto Police Street Scene Warsaw Ghetto Poland 1942 HD Stock Video 375

https://alchetron.com/Jewish-Ghetto-Police

 

 

 

One comment

 1. KN pisze:
  Ataki prawne, ataki medialne skierowane przeciw gigantycznej propagandzie żydowskiej ukrywającej zbrodniarzy żydowskich w okupowanej Polsce to jest za mało.Na reakcje polskiego rządu,nie można liczyć.
  Powtarzam.
  Każde miasto w okupowanej Polsce,miało mini państewka opłacane przez SS dla judenratów, dla policji żydowskiej.
  Dla żydowskich producentów.Przeliczyli się żydowscy zdrajcy Polski,zdrajcy narodowości żydowskiej,którzy zdradzili nie tylko Polskę ale i wyznawców judaizmu.
  Bez pomocy administracji żydowskiej,która marzyła o przejęciu Polski,Niemcy mieli by problemy w Polsce.
  Krótko.Bogaci żydzi mordowali biednych,mniej zamożnych żydów.To byli psychopaci,ludzie z z zaburzeniami psychicznymi.Pod wpływem narkotyków.To nie są żarty.Oni brali już wtedy narkotyki.
  Wtedy był już hepatitis,choroby weneryczne,wirusy,epidemie grypy.
  Sprzedaż i handel dziećmi nie tylko dla eksperymentów medycznych.
  Wystarczy sprawdzić w Połczynie Zdroju jako mały przykład archiwa sanatorium,które jako pułapkę i bombę propagandową zostawili „komuniści” z Rosji i PRL,.Do dzisiaj.
  We wszystkich krajach okupowanych przez Niemców, były oficjalne organizacje ,żydowskie, nie tylko judenraty czy policja żydowska.
  Bomby z dowodami są na portalach…żydowskich pokazujący „Holocaust”.
  Ze zdjęciami, z dokumentami, z nazwiskami aktywistów syjonistycznych,judenratów w całej Europie.Oni są dumni,że Niemcy pozwolili im na autonomię,na lojalną administrację żydowską
  To żydzi w Katyniu z radością mordowali.Rosjanie mieli inne plany ale część administracji CCCP,żydowska, wywalczyła masakrę.
  Co proponuję?.Przekazywać informacje,tłumaczyć na hebrajski?Dlaczego?Oni chcą forsy od wszystkich krajów Europy.Również od Polski,która już jest zmuszona przez umowę,podpisaną niestety przez PiS,na dostawy ropy i gazu od roku 2022 do Polski z Izraela.Cypr,Włochy,Grecja już podpisały takie , konkretne umowy.
  Nie bać się więzień.To Niemcy chcą Polski?Nie..,tylko politycy pochodzenia żydowskiego w Niemczech.
  Taka sama sytuacja jest na Ukrainie.
  To politycy żydowscy, pochodzenia w EU Parlamencie atakują Polskę.Pomijam Parlament w EU,Rabinów.
  Po ataku Izraela na polską administrację(IPN,prywatyzacja)na polskich mieszkańców, moja tolerancja aż do granic maksymalnego pragmatyzmu, mediacja, zostały zburzone.
  Obudziłem się gdyż historia się powtarza.
  Bogaci mają swoją kolonię w Izraelu a mniej zamożni żydzi są pogardzani nie tylko w Izraelu.
  Zaczęłem sprawdzać (znam hebrajski i inne języki)zródła,w tym pedantyczne w Niemczech.
  Znam doskonale muzykę klezmer,gdyż również aranżowałem folklor żydowski.Znam lepiej muzykę żydowską aniżeli żydzi ze wschodu czy też z zachodu.Oprócz naszej klasyki ,jazzu, pop.polskiego i tego zachodniego.Obudziłem się ze snu,który był pełen pokoju i tolerancji dla ludzi, rodziny, świata.
  Wystarczył tylko atak administracji Izraela ,który pokazał zęby wilka,decydującego w Polsce,w polskiej administracji.Sorry Wilki,powinni być szakale i hieny narodowści żydowskiej.
  Przepraszam kolegów z Izraela i żydów humanistów, twórców,artystów.Po tym ataku,wiem,że Polska tak jak Niemcy proszą się o wolność,o wyzwolenie z niewoli żydowskiej .katów pseudo syjonistycznych.Analfabetów w Polsce i w Niemczech.Jest za stary na poprawę.
  Wy szakale i hieny żydowskie,pożeraliście ciała swoich braci.Bądzcie przeklęci.Niech was szlag trafi.Oni się śmieją z takich komplimentów.
  Mieszkańcom Izraela,białym życzę przetrwania,godnego życia,pokoju,a młodemu pokoleniu w Izraelu życzę życia bez bunkrów,bez murów,bez ryzyka dla rodzin żydowskich z dziećmi ze strony opłacanych morderców muzułmańsko-syjonistycznych.Niech pokój i tolerancja zawita do Izraela.Niech pokój i wolność powróci do Polski, okupowanej przez klany żydowskie.Przez fanatyczne klany ,które chcą tak jak w innych krajach depopulacji aby nie było oporów,powstań zagrażających zyskom.Dla szakali i hien jedyną regulą jest…bez reguł.Zyski i jeszcze raz zyski dla klanów a inni muszą umierać…

TrackBack URI

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: