Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

08/03/2019

TURBO-ALARM Marek Podlecki ofiarą psychotroniki w żydo-histerii “mowa nienawiści”?

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 10:30

……………………………..

Kto napuścił EterTV na Marka Podleckiego w wątpliwym stanie umysłowym. Z wypowiedzi Marka, Eter nie powycinał nawet potencjalnie przestępczych urywków! I  nazwał to Dowody dla Prokuratury! Wygląda mi to na podpuchę, niekoniecznie ze świadomym udziałem Etera.

Marek parę razy podkreśla w filmikach, że nie ima się go policja, mimo że zatrzymują go i sprawdzają papiery, jakich on nie ma (prawo jazdy, ubezpieczenie OC kierowcy). Wygląda to na “zalecenie” żydo-służb, by zostawić Marka w spokoju — po co?

Jakie szczęśliwe synchro z żydłacką nagonką na “mówców nienawiści”. Dopiero co szwadrony żydłackiej miłości ABW do Polaków ponękały Mossakowskiego i tabuny innych patriotów.

Ściervomedia wymienione na początku filmiku już dorobiły Markowi ryja: TW klecący aparaty podsłuchowe (totalny chamski wymysł), parchy bez definicji Marka (wrogowie ludzkości z kosmosu), blog “antysemicki” (słusznie gonił żydłactfo, zawsze podkreślając, że chodzi o sukinsynów a nie ogół żydowski), wywiady Marka z patriotycznymi “antysemitami” Kękusiem i Międlarem (ditto znaczeniowe, ciekawe, czemu nie pokazali wywiadu ze mną — bo ściśle definiuję żydłackich sqrvysynuf?)…  Itd.

Już sugerują, co psychotroniczny Marek mógłby zrobić: mordować “parchy” jak ten sterowany przez żydosłużby waryjat zrobił (podobno) z Adamowiczem na oczach tysięcy lemingów zahipnotyzowanych WOŚP.

Narodzik zabawia się kazusem Marek Podlecki. Od początku twierdzę, że psychotronicznie sterują nim ż-suszpy. Marek powinien być stale otoczony osobami sprzyjającymi mu, a nie szukającymi sławy platfusami typu Eter. Odosobnienie w samochodzie i utajnienie jego miejsc pobytu sprzyja służbom.

To trzeba natychmiast przerwać! Zanim dojdzie do wysterowanej tragedii, kosztem Marka.

Piotr Bein

………………..

PB: To nie tak. Służby używają psychotroniki, żeby exploatować takie mentalności do swych celów. Zbieżność ściervomedialnej nagonki na Marka z kampanią przeciw “mówcom nienawiści” nie jest moim zdaniem przypadkiem.
W każdym razie “donos” przez Etera wskazuje, że Marek jest łatwo narażony na atak i (nie daj Boże) na służbowe wykorzystanie w celach jak z Adamowiczem.
On Friday, March 8, 2019, 1:07:12 AM PST, Wiefame Dayanita:
Masz tutaj sprawców stanu Marka, lepsi niż G5,

i teraz mamy turbo Marka, padł ofiarą turbo-archaniołów.

 

Advertisements
TrackBack URI

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: