Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

21/02/2019

Wojna żydowsko – polska. Przejście do obrony

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 00:44

KLUB NIEPOPRAWNYCH I NIEZALEŻNYCH   20.02.2019 16:003 komentarze

Wojna żydowsko – polska. Przejście do obrony.

ZACHOWAJ ARTYKUŁPOLEĆ ZNAJOMYM

Obrona konieczna to konieczność moralna i samoobrona. Dotyczy i zakresu agresji, i zagrożonych wartości wokół których jest zorganizowany nasz Naród, i na których musi stać jego Państwo i możliwości zaspokajania potrzeb koniecznych jego obywateli.

 

Nasza obrona już się zaczęła. Póki co nieśmiało – od bojkotu towarów żydowskich przez Polaków.

Teraz powinno nastąpić i oficjalne embargo ogłoszone prez władze państwowe. To będzie test dla nich, bo choć Morawiecki już wyraził swój sprzeciw, to jak na razie tylko słowa, a tu trzeba czynów.

Tu wręcz trzeba wymiany wszystkich władz państwowych na dyktaturę typową dla czasu wojny i zawieszenie funkcjonowania Sejmu i Senatu.

– Bo dotychczasowe nie rokują skutecznego działania w czasach wojny. – Bo i te pookrąłostołowe, i PRL-owskie i piłsudczykowskie nie były demokratycznymi, ani nie okazały moralnymi w sensie podejmowania działań najlepiej jak można służącymi Narodowi Polskiemu – Suwerenowi i właścicielowi jego dóbr wspólnych, w tym Państwa Polskiego.

– Bo obronić się trzeba koniecznie i bezzwłocznie. Obronić Polskę jako byt niepodległy, obronić Naród Polski.

– Bo jak jest wojna to nie ma czasu nakieś procedury przewidziane dla demokracji, która jest ustrojem słusznym, ale w czasach prawdziwego pokoju, czasach rządów mądrości i rozumu oraz praw sprawiedliwych.

W Polsce to są sprawy szczególnie konieczne bo do tej pory mamy faszyzm – zwłaszcza od czasów żydokomuny.

 

Skoro więc mamy wojnę, to i Polska musi się czynnie bronić. – Na początek w zakresie konieczności odparcia żydowskiej agresji medialnej.

A to już wymaga przejęcia pod kontrolę przez polską armię wszelkich mediów prożydowskich, a antypolskich oraz banków i firm skłonnych do działań antypolskich.

Mało tego. To wymaga bojkotu przez Polaków takich mediów na całym świecie i nagłaśniania rozpowszechnianych przez nie kłamstw.

Zaraz za tym przychodzi konieczność traktowania tych kłamstw jako zbrodnie wojenne. Skoro są zamierzane jako antypolskie, są i ludobójstwem.

 

W ramach obrony Polska musi więc powołać sądy wojenne. Sądy w których zasiądą przede wszystkim ludzie elit moralnych Narodu Polskiego, ludzie zdecydowanie polskiej i narodowości i duchowości.

Wiadomo że wyroki za zbrodnie są najsurowsze, a przecież tu mamy już do czynienia nawet z więcej jak zbrodnią, bo z wyraźnym działaniem ku z genocide Narodu Polskiego, z atakiem szowinistów zmierzających ku wrogiego przejęcia Państwa Polskiego – tak politycznym, jak ekonomicznym i gospodarczym.

 

Netanjahu przechodząc do nowego etapu wojny żydowsko polskiej nie dość że kłamał, to powiedział jeszcze że nikt za takie kłamstwa jeszcze nie został skazany.

– Inaczej mówiąc to wezwał żydów całego świata żeby zasypywali media tyloma kłamstwami antypolskimi iloma zdołają.

– Inaczej mówiąc wezwał cały żydowski świat do totalnej agresji na Polskę.

Ma to więc i wymiar przestępczości zorganizowanej – nie tylko o wymiarze rasizmu i szowinizmu, ale i syjonizmu, a więc wojny nie tylko zamierzonej jako grabieżcza, nawet nie z zamiarem podboju i urządzenia się na pozycji władców i pasożytów, ale już „panów i władców”niepodzielnych.

– Panów życia i śmierci zmierzających do robienia z tymi co wpadają w ich łapy cokolwiek zechcą, a bez żadnych skrupułów, hamulców i ograniczeń, bez względów na sumienie i człowieczeństwo. – Również bez względu na sądy i opinię publiczną co których już liczą na ich przychylność.

 

Wobec przestępczości zorganizowanej wystarczy zawieszenie zwykłego prawodawstwa, a kierowanie się zasadami specjalnymi.

– Wiadomo że nie wystarczy prawodawstwo o kradzieży tam gdzie jest rabunek rzeczy niezbędnych do życia, zdrowia czy potrzeb chorych albo potomstwa.

– Wiadomo że z prawodawstwa dla kieszonkowców bandzoir od wymuszeń będzie się śmiał, bo pozostają mu tzw. „prawa”, oraz możliwości mataczeń, zastraszeń i korupcji.

Wobec zorganizowanej wojny – trzeba nie tylko zawieszenia normalnych relacji i zasad współżycia typowych dla czasów pokoju (w tym handlu wymiany gospodarczej i stosunki dyplomatycznej), ale i zawieszenia cywilnego sądownictwa, a podporządkowania go w całym zakresie sądom wojennym.

A tu mamy do czynienia ze skokiem na polskie wszystko na motywie szowinizmu w najgorszym wydaniu – skok na zawołanie przywódcy duchowego grupy do tego zdolnej.

– Bo Netanjahu to faktyczny przywódca duchowy – adresuje swoje wezwanie nie do obywateli państwa Izrael, a do światowej opinii publicznej w jej części prożydowskiej.

Dla każdej osoby która umie słuchać lub czytać ze zrozumieniem jasne jest, że Netanjahu  apeluje aby ta opinia publiczna kłamała, a kłamiąc stała się antypolską w jego duchu, duchu syjonistycznym, wrogim Polsce i Polakom w najwyższym stopniu.

 

Trzy bronie

Skoro mamy wojnę wypowiedzianą nam przez skrajnie niemoralnych, to i nasza moralność musi być bronią. Skoro mamy  wojnę w której kłamstwo jest bronią agersora, to i prawda musi być bronią obrońców.

Dalej. – Skoro zachętą dla agresorów jest paraliż naszego sądownictwa (specjalna kasta żydokomunistyczna przywieziona dla okupacji Polski za Stalina), to i naszą bronią jest wyrok sądowy.

– Nadto i sam wódz najeźdźców Netanjahu przyznaje iż jest to broń której się boją, to teraz musimy przyjąć zasadę, że tyle wyroków sądów wojennych, ile kłamstw naszych agresorów.

– Tyle wyroków sądowych ile osób mieszkających w Polsce, tyle oskarżeń i międzynarodowych listów gończych ile antypolskich ataków z zagranicy

Podkreślić trzeba że koniecznym jest zawieszenie sadownictwa cywilnego w czasie wojny.

– Bo dla tego typu agresorów nich nie liczy się prawda, nie liczą się jakiekolwiek trwałe zasady, nie liczy się moralność czy sprawiedliwość, nie liczy się pokojowy rezultat, a wyrok sądowy. – i to nie dość że wszem i wobec ogłasza Netanjahu, i na przychylność sądów liczy.

I przeliczył się, bo na nich odpowiedzią są i tak nie swoje sądy cywilne, a sądy wojenne.

 

Pamiętajmy że w zakresie sądów wojennych nam nie trzeba absolutnie żadnego prawodawstwa.

Starczą zasady moralności, a zwłaszcza potrzeba bezzwłocznej i skutecznej obrony koniecznej.

Tu gdzie jesteśmy moralni – od sprawiedliwości (a ona jest typowa dla czasów pokoju) ważniejsze jest przeżycie i profilaktyka chroniąca nasze przetrwanie.

TrackBack URI

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: