Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

18/02/2019

Gloryfikowany Betar — salutujące “Heil Hitler!” żydowskie brunatne koszule, skrajnie radykalne prawicowe, terrorystyczne, faszystowskie, nacjonalistyczne, rasistowskie

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 19:54

Piotr Bein, 18.2.2019

Po pokazie filmu Tora i miecz, zgadzają się  jego polscy twórcy i Żydzi w panelu dyskusyjnym (od min. 6:10), że zakłamano historię powstania w Getcie Warszawskim, m.in. udział grupy Betar w Żydowskim Związku Wojskowym, ŻZW. Prawdę o Betarze wg nich wydobyli twórcy wcześniejszego filmu „Betar” – Żydzi wyklęcw reżyserii Roberta Kaczmarka do scenariusza Piotra Gontarczyka z IPN. Z Anną Ciałowicz w reżyserce, ci sami zrealizowali Torę i miecz. Skupię się na “Betarze” , a Torę i miecz omówię w osobnym artykule.

Polska (?) hagada o Betarze

„Betar” – Żydzi wyklęcgloryfikuje żydowską organizację terrou, Betar (Bejtar). Wg bazy filmów polskich, jest to film dokumentalny traktujący o…

…niemal całkowicie nieznanej organizacji młodzieży żydowskiej, działającą w Polsce i na całym świecie, od połowy lat 20. do wybuchu wojny. Betar był organizacją bardzo oryginalną, a przy tym znaczącą, choć dziś nie funkcjonuje ani w literaturze przedmiotu, ani w świadomości historycznej społeczeństwa.
Wielu członków polskiego Betaru odegrało ważną rolę w dziejach odbudowy państwa żydowskiego w Palestynie oraz jego późniejszych losach. […] Film przedstawia historię powstania tej organizacji, omawia założenia ideowe i cele działania. O tym, jak funkcjonował Betar, jak ważną rolę odegrał w życiu młodych Żydów, opowiadają uczestnicy ruchu – dziś już ponaddziewięćdziesięciolatkowie.
Tło historyczne zostało oparte w filmie na wypowiedziach historyków: Herzla Makowa i Piotra Gontarczyka. [TVP]

Film ma charakter dokumentalny —  “Udokumentowano” to, co pożądane, resztę przemilczano i przekłamano. Kombinacja hagada/hasbara, bajka z agit-propagandą zamiast historii. Skoro łżą siwowłosi Żydzi i premier Izraela bez mrugnięcia Polacy mordecy Żydów, a 150-letni roszczą własność “spadkową” w Polin, to jaki problem z bajdurą betarską? Tyle o świadkach, dokumentach i dowodach.

Sanacyjni Polacy pomogli stworzyć Izrael

Artykuł o terroryzmie Betaru w czasach II RP dostępny był od dawna (ostatnio linki pozdychały), a na Grypa666 od 2010: Jak Polacy pomogli stworzyć Izrael. Wiki.pl już od 2009 r. ma hasło Betar, en.wiki 3 lata wcześniej, ru.wiki 2 lata później, a wiki po hebrajsku od 2016 r.

Widocznie żydłactfo czaruje swoich bardziej niż gojów. Ale przynajmniej na wiki.he jest więcej objętościowo niż w wiki.pl, do której o dziwo hebrajska nie linkuje! Czemu nie? Betar powstał na Łotwie, ale w II RP miał najwięcej członków i “niepodległościowa” sanacja szkoliła i uzbrajała tych bezwzględnych terrorystów Warto było przypomnieć na 100-lecie niewiadomo czego — na pewno nie Niepodległości. Warto było przypomnieć na 70-lecie powstania nielegalnego, zbrodniczego tworu syjonistów w Palestynie… Tworu kontynuującego do dziś zbrodnie ludobójstwa takich żydowskich organizacji jak Betar.

Umundurowani członkowie Betaru, Berlin, Niemcy, 1936. Zauważ agresywną posturę rozkroku.
Żydowski Betar w III Rzeszy ubierał się jak Hitlerjugend. Nosili brunatne i piaskowe koszule, salutowali hajlhitla (salut rzymski). Charles D. Smith w swej książce z 2004  pt. Palestine and the Arab-Israeli Conflict pisze tak: [Założyciel ruchu Betar,  Żabotyński] tworzył grupy młodzieżowe [Betar] o praktykach wzorowanych na taktyce i symbolach faszyzmu, w tym brązowe koszule i specjalne saluty.
Salutem faszystów włoskich i nazistów III Rzeszy był salut rzymski z wykrzyknikiem Heil Hitler! Hasło Betar na wiki.pl: Członkowie Betaru nosili piaskowe (także brunatne) koszule, czarne (także białe/piaskowe) krawaty, guziki z menorą; pozdrawiali się salutem rzymskim.[1]
Krwawa syjonistyczna kolonizacja Palestyny
Reżim Hitlera, zainstalowany i wspierany przez ż-banksterię i ich syjonizm globalny, był pro-syjonistyczny celem realizowania emigracji Żydów do Palestyny, projektu Rotszyldów znacznie starszego niż III Rzesza.
Przez prawie parę tys. lat panował względny spokój na Ziemi Świętej, nie było antysemityzmu między semickimi Arabami (chrześcijanie, potem muzułmanie) a Semitami żydowskimi. Dopiero pojawienie się syjonizmu opłacanego przez Rotszyldów w projekcie rabunku ziemi przez imigrantów obcych kuturowo i etnicznie, wywołało w Palestynie zadry religijno-etniczne. Wynikiem jest najokropniejszy na świecie obóz koncentracyjny — Gaza.
Chazarscy betarowcy Żabotyńskiego mieli tyle prawa do ziemi palestyńskiej, co Polacy do Madagaskaru. Wyspę tę chciał polski rząd sanacyjny uzyskać od Francji dla Żydów syjonistycznych gwoli odosobnienia od polskich gojów. Prawie 2 razy większą od dzisiejszej Polski, przestrzeń wyspy liczącej dziś 25 mln mieszkańców (10 razy więcej niż wtedy) odrzucili rotszyldowscy promotorzy syjonizmu i zdecydowali kolonizować  Palestynę. Zapewne chodziło o element manipulacyjno-propagandowy “ojczyzny” Żydów i “odwiecznego” ich prawa boskiego do Ziemi Świętej. Madagaskar zbyt jest oddalony od regionu Wielkiej Ropy i tworzenia Wielkiego Izraela. Wyobraźcie sobie spotkanie V4 na Madagaskarze 🙂
Sanacja a kolonizacja Palestyny
Potrzeba zbadać i udokumentować, jakie lobby wpływało na sanacyjne rządy II RP. Masoni dominowali w nich. Pod wpływem obcej agentury i rodzimej masonerii, dbały one bardziej o obce, w tym żydowskie, niż o polskie interesy — patrz np. związki masonerii z Piłsudskim. Loża zwierzchnia rytów i lóż świata, żydowska Bnai Brith już w 1892 r.  rozpoczęła działalność w Krakowie, a w II RP deklarowała swoje poparcie dla Piłsudskiego. Masy żydowskie w Polsce znacznie sprzyjały piłsudczykom. W administracji II RP pracowali liczni Żydzi, zwolennicy sanacji. Zamach majowy korzystny był dla społeczności żydowskiej, w większości zorientowanej na obóz piłsudczykowski. Nie-żydowscy masoni też popierali Piłsudskiego, czynnie wspierali sanację i zwalczali narodowców, zjednoczonych z Kościołem. Prasa narodowa i katolicka eksponowala związki masonerii z lewicą i sanacją.

Jawna działalność masonerii, w tym i Bnai Brith, zakończyła się decyzją masonów o uśpieniu lóż w 1938 r.. Oficjalnie było to związane z dekretem prezydenta. Wypełniania dekretu prezydenta pilnował szef policji mason Józef Kordian-Zamorski.

W 2007 r. Bnai Brith oficjalnie reaktywowało działalność w III RP. Odrodzoną masonerię oficjalnym listem powitał prezydent Lech Kaczyński. Bnai Brith International na swojej amerykańskiej stronie informuje, że Lech Kaczyński był “niezawodnym przyjacielem społeczności żydowskiej” i “sojusznikiem Izraela”.

Chazarski terror i ludobójstwo w Palestynie a żydowska kolonizacja Europy dziś
Nie ma wątpliwości o chazarskim terrorze i ludobójstwie w Palestynie przed i po założeniu tam nielegalnego państwa syjonistów po II wś. Betar wziął w tym udział. mówiąc językiem dzisiejszej hasbary, skrajnie radykalnie prawicowo terrorystycznie faszystowsko nacjonalistycznie rasistowsko, mordując i terroryzując odwiecznych palestyńskich tubylców pod żydowskie osadnictwo. W Europie, zwłaszcza w Niemczech, Betar mial za zadanie terroryzowanie zasymilowanych Żydów do emigracji do Palestyny.
Akcje bandyckich terrorystów jak Betar pod rotszyldowski plan dały wyniki. W 1922 r. Żydzi stanowili nieco ponad 10% ludności Palestyny. Zaledwie 26 lat później, w przeddzień utworzenia państwa Izrael w 1948 r. stanowili już niemal trzecią część populacji, wg Demography of Palestine & Israel, the West Bank & Gaza, Jewish Virtual Library.
Porównaj z planem re-lokacji z Izraela i całego świata na Ukrainę — 18 mln Żydów do 2022 r.: Judeo-Ukraina – inwazja rozpoczęta! Wg planu przybyło już 100 tys. Żydów z Izraela, docelowo ma być 18 mln z całego świata!  Prawdopodobnie pierwotny plan miał zabrać rosyjski Krym, przynajmniej na część imigracji żydowskiej, jako że Krym mieści 2,5 mln osób. Resztę osiedliliby w miejsce milionów Ukraińców wypartych m.in. terrorem neo-banderowskim i ekonomicznym — do Rosji, Polski i na Zachód.
W przygotowaniu do Judeo-Ukrainy, siły żydłackie (neo-banderowcy, importowani m.in. z Izraela i Gruzji sajanie i mosiadziaki) brali bandycki, morderczy udział w akcjach takich jak setka zabitych po obu stronach na Majdanie, masakry w Odessie i Mariupolu, szwadrony śmierci w Donbasie do egzekucji wojaków ukraińskich odmawiających wykonania rozkazów przeciw słowiańskim braciom.  Metody jak syjo-hitlerowskie i betarowskie. Koło się zamyka.
Tradycje terroru betarowskiego — terror rabinów talmudycznych 
Ataki “samolotów” na wieże WTC 11 IX 2001 r. w Nowym Jorku wymagały uprzednich przygotowań, np. podłożenie setek pakietów z nano-termitem do kontrolowanego wyburzenia. Miesiące przed 11 XI, grupy “artystów” zajęły piętra zwolnione rzekomo do remontu przez właściciela wież WTC, Żyda Silvermana. Mogły to być grupy wyszkolone przez służby Izraela w tradycjach terroru betarowskiego. W Polin działa obecnie Betar, dumnie nawiązując do terrorystycznych tradycji Betaru syjonistów z okresu II wś.  [odnośnik w trakcie wyszukiwania – pb].
Terror betarowski wywodzi się z terroru rabinów talmudycznych. Opisał to Israel Szachak w Żydowskie dzieje i religia. Ww. podobieństwa nie są przypadkowe. Horroru terroru żydowskiego doznali również Rosjanie w Czerwonym Terrorze sowieckim, a Polacy, na dokładkę do II wś. — za żydokomuny. Obecnie doznają tego Palestyńczycy w obozie koncentracyjnym wszechczasów — Gazie oraz mieszkańcy Jemenu, ofiary wojny “Arabii” Saudyjskiej i zjudaizowanych sojuszników jak USA. Wcześniej także Libijczycy, Libańczycy, Syryjczycy, Irańczycy i Irakijczycy. Cały region płonie przez terror zbrodniczych syjonistów. W Europie zaś i w Am. Płn. syjoniści, narzędzie ż-banksterów, prowadzą z tubylcami wojnę hybrydową zaprzęgnąwszy terror ciapatych i czarnych islamistów.
Kto wie czy betarowcy nie grali wyznaczonej roli w Kristallnacht. W książce żydowskiego autora na ten temat czytamy, że Betar dzwonił do członków kongregacji ortodoksyjnych, że pali się ich synagoga, by przybywali niezwłocznie ratować świętości. Staruszkowie przybyli, a wynosząc świętości z płonącej synagogi, napotkali na zewnątrz motłoch z pałami [odnośnik w trakcie wyszukiwania – pb]. Tak dobrze wyszkolony, obrończy Żydom, zaprawiony w zabijaniu  Arabów i Brytyjczyków w Palestynie z zimną krwią — Betar nie mógł się rozprawić z bandytami Kristallnacht? Byli po tejże stronie co syjo-hilerowcy, ot co!
Panie Netanjahu, anty-polską hagadę to se pan wsadź w de. Pana poprzednicy syjoniści są winni Holokaustu, Szoa oraz zagłady Słowian w Europie, nie tylko w Holokauście i podczas II wś.
Późniejszy premier Izraela na czele Betaru 

Baza filmów polskich powściągliwie wymienia późniejszego premiera Izraela: Członkiem Betaru był m. in. premier Izraela w l. 1977 – 1983 Menachem Begin.  W 1938 r. on stał na czele terrorystycznych Betaru i Irgunu. Koalicję tę potępiali ci syjoniści establiszmentu, którzy byli powściągliwi wobec obrony arabskiej w Palestynie. W l. 1930-ych i 1940-ych obie grupy typowo ostrzeliwały skupiska arabskich cywili w odwecie za jakikolwiek atak na Żydów-osadników w Palestynie. Irgun blisko współpracowal z Betarem także międzynarodowo, zwłaszcza na polu nielegalnej imigracji do Palestyny. Z narastaniem rozdźwięku między polityką brytyjską  a żądaniami syjonistów, Betar i Irgun wzmogły partyzancki sabotaż i zamachy na Brytyjczyków.

Obywatel II RP, Menachem Begin przewodził Betarowi w II RP. Pod koniec II wś. wyjechał do Palestyny, gdzie objął przywództwo tamtejszej gałęzi Betaru i Irgunu i poprowadzil obie organizacje do wojny lat 1948–49, która ustanowila początkowe granice  państwa syjonistów w Palestynie. Betar i Irgun pozostały połączone funkcjonalnie, stale dzieląc się przywództwem i personelem. Zaś Hagana, oficjalna organizacja obronna Agencji Żydowskiej wraz z ramieniem zbrojnym, Palmach, nie miała praktycznie żadnych betarowców.

Betar “wychował” innych znanych oficjeli Izraela, np.: premierzy Icchak Szamir i Ehud Olmert, minister wojny Mosze Arens. wielo-minister i posłanka Knesetu Cippi Liwni. Poseł Joel Chason był przedtem narodowym szefem Betaru w Izraelu. Liwni z Chasonem utworzyli później partię Hatnuah (pol. Ruch), która w 2015 r. weszła w koalicję z Partią Pracy w politycznym centrum Unii Syjonistycznej.

Betar — wzorzec patry-jot-yczny dla katolików syjonistycznych

Wśród litanii zbrodni Betaru jest wzmianka o działaniach w II RP: Bojówki zorganizowane przez Betar Poland pomogły bronić się przed atakami antysemickiego ONR — brzmi hagada niejakiego Emanuela Melzera, wydana w 1997 r. przez Hebrew Union College Press. Wg historii Polaków, obcy element,  niezasymilowani Żydzi zagrażali Polskiej Racji Stanu, a ONR bronił jej przed żydłackim panoszeniem. Chazarski Betar, element etnicznie i duchowo obcy Ziemi Świętej przez całą Jej historię, panoszył się już wtedy i w Palestynie. Zatem Betar walczył zbrojnie terrorem z obu najechanymi nacjami. To ci dopiero wzorzec dla Polaków, wciskany przez katolików syjonistycznych: prof. Korab-Karpowicza i mgra inż. Józefa Bizonia.
Sanacja splamiła nam honor wsparciem i poparciem terrorystycznych, makabrycznych rozbojów Betaru wśród odwiecznych tubylców Palestyny. Masakra w Dajr Jasin zamordowała paruset Palestyńczyków, wyparła tym terrorem 750 tys. z ich ziemi. Dziś polskie wojaki patrolują ukradzione Syrii Wzgórza Golan, twarzą w twarz z siłami Rosji po drugiej stronie linii demarkacyjnej.
Betar walczy o Wielki Izrael
Apologetyczną książkę pt. Terror Out of Zion: Fight for Israeli Independence czytają z wypiekami chętni na oprawców we współczesnej Palestynie. Zawiera ona bardziej dosadne opisy zbrodni Betaru, usprawiedliwiając zbrodniarzy, że to dla Erec Jisrael, niezdefiniowanego szmatu ziemi rzekomo danej Żydom w Biblii. Wg syjonistów rozciąga się ona od Nilu po Eufrates (np. plan Odina Jinona z 1982 r. dla Wielkiego Izraela):
Emblem Betaru i in. grup związanych z terrorystycznym Irgunem. Pokazuje zarys W. Izraela w ich pojęciu: brytyjski Mandat Palestyny z Transjordanią (Pappé, Ilan (1994). The Making of the Arab–Israeli Conflict, 1947–1951. London: I.B.Tauris. p. 21)
Co z tym fantem zrobią Polacy
Młodych w każdej kulturze zużywa się na użytecznych durnych. Polacy urobieni “dokumentem” szabas gojów Roberta Kaczmarka i dra Piotra Gontarczyka z IPN (Izraelski Panel Nacisku), poślą swe wnuki do brudnej roboty w Palestynie za “Polskę”… Sekta Ch&K przekona, że to dla Boga strasznych i mądrzejszych, a śletczy chrześcijański syjonista Gadowski pokaże, jakie katolickie wioski trza bronić przed Arabami na Bliskim Wsch.
ONZ większością (poza USraelem, Izraelem, Brytanią, Polin itp. kundlami żydłactfa) od 1948 r. wydaje rezolucje potępiające terror i ludobójstwo syjonistów w Palestynie, a syjonistyczni katolicy tacy jak mgr inż. Bizoń i prof. Korab-Karpowicz próbują wcisnąć Polakom bandyckich terrorystów Betaru jako wzorzec do naśladowania. Chyba tylko “polskiej” lubelskiej sekcie Ch&K…
Może przykładniejsza byłaby historia późniejsza, w tym Betaru poza Palestyną. Np. Kanada (mój przekład-skrót): Betar Toronto w 2006 zorganizował “Tydzień wiedzy o radykalnym islamie”. Podobnie Betar Montreal w 2007 na McGill University. Prelegentami byli islamski działacz za zboczeniami, islamski ex-niewolnik z Senegalu, lektorzy z [pseudo-gwizdkowych] obserwatoriów mediów, znany w Kanadzie [pro-izraelski agent islamofobii] Ezra Levant i kanadyjski spec od bezpieczeństwaW 2006 w Montrealu i Toronto, Betar zorganizował “Odbieranie swobód: Terroryzm na Zachodzie” z projekcją filmu “Obsesja: Wojna radykalnego islamu przeciw Zachodowi.” 
Żadnej wzmianki o saudyjskim żydo-wahabizmie ani “zachodnim” sprawstwie radykalizacji islamu po II wś. Ani slowa, że terroryzm na Zachodzie i w świecie islamu uskuteczniają żydosłużby banksterii (CIA, mosiad, MI6…), a  wojnę prowadzi żydłactfo podjudzając gojów chrześcijańskich na islamskich i na odwrót.
Co katolik mgr inż. Bizoń wybierze z tego do promocji polactfu w Polin? I z której to moralności — chrześcijańskiej, czy talmudycznej? Przyjęcie tej ostatniej prowadzi do upodlenia goja w NWO. Kto nie przekonwertuje się, znajdzie się w 90% zbytecznych. Posłuży temu 7 Praw Noego, już przed laty podstemplowanych przez Watykan, jako kod moralny Nowego Katolika: ścięcie gilotyną za wiarę w Chrystusa.
Advertisements
TrackBack URI

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: