Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

17/02/2019

Latarnie 5G na przedmieściach Vancouveru

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 08:56

Robotnicy pracujący nad wykończeniem ulic i chodników mówili: To są czujniki światła.

Nieskuteczne dla ok. połowy zapytanych (ze smartfonami na jajach w kieszeni spodni) było przekonywanie, że to nie może być czujnik, bo wystarczyłby mały, przeźroczysty, plastykowy krążek, wpuszczony w oprawę lampy.

Jednego faceta nie trza było przekonywać. Zapytany Co to jest ten cycek na szczycie lampy? sam powiedział ze zgrozą: Antenki 5G!!! Wiedział też od syna, że chemoślady widoczne na niebie zawierają rozmaite metale, potrzebne w działaniu 5G w naszych mózgach i organizmach, a z postępem miniaturyzacji, rozproszą też inteligentny pył, robiąc Internet Wszystkiego Wszędzie, z ludźmi jak rzeczy, sterowanymi przez Sztuczną Inteligencję. . Nowością było tylko dlań, że nad głowami będziemy mieć tysiące satelit 5G od żydłaka Elona Muska oraz ćwierć miliona dronów i balonów przekaźnikowych.

Nowe osiedle, nowe latarnie z “cyckami” antenek 5G u nasady lampy.

Po drugiej stronie ulicy pokazanej na górnym zdjęciu.  Fotka nienajlepsza, ale zrobiłem, gdyż obie lampy na zdjęciu mają wypustki anten 5G.

 

Cała uliczka, z jednej strony baza służb technicznych miasta, z drugiej puste jeszcze kwartał, dostała nowe latarnie. Niskie posłużą chodnikowi (do wykonania), a  WSZYSTKIE wysokie latarnie mają antenki 5G, widoczne jako wypustki sterczące do góry u nasady oprawy lampy.

Mniej modernistyczny typ oprawy lampy. Widać “cycek” antenki na szczycie oprawy u jej nasady.

To mogłoby ujść za ozdobę, ale ma te same wymiary, co antenki na wysokich latarniach.

 

Między pustym polem pod zabudowę a zabudowanym kwartałem domków.

 

Advertisements
TrackBack URI

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: