Bogdan Kulas: Hubert Gorczyca: Kryzys dyplomatyczny polsko – norweski

PB: już nawet nie kryją Nietenjahu, Pence, a Pompeo pokazał w Varszavivie, że żadne cywilizowane prawo ani zasady moralne nie obowiązują, tylko talmudyczne — total spectrum dominance, tj. dominacja w pełnym zakresie, np.

welcome to the real world, Pani Otylio
tu ma Pani, jakim “pro-żydłackim” i “pro-globalistą”  jest Gorczyca, porządny Polak.

.

Otylia Zigman: A więc już wszystko tak wygląda przez kontrolę żydowskiej bestii! Wszystko na każdym odcinku gojowskiego życia…

.

PB: no właśnie, najpierw trza zaznajomić się ze sprawą
więcej i dosadniej ode mnie dla tego żydlaka znajdzie Pani w uprzednio podanym wpisie nt. Kubika
uważam, że Polacy będąc potulni i łatwo zastraszeni żydłakom, ośmielają ich chucpy
żydłactfo nienawidzi słabych i durnych, bardziej szanuje równych sobie w tupecie, bezkompromisowości, determinacji i organizacji
dlatego koncentrują się na najskuteczniejszych z nas, próbując kompromitować pod durną publiczkę
w tym przypadku Racja i Prawda są po stronie grupy Kulasa…
.
Otylia Zigman: TUTAJ PONIŻEJ [obiekcje 2 adresatów Kubika] WIDAĆ WYRAŻNIE, ŻE KUBIK TO ŻYD I AGENT

.

PB: zwyczajowo, Pani Otylia osądza testem “religia katolicka”… nic błędniejszego w tym przypadku, poznałem argumenty obu stron:

Kubik to wstrętna żydłacka wtyka, agent provocateur, rozwalacz Polonii Norweskiej, wróg Polaków… obejmie w nagrodę za swe ż-zasługi urząd konsula RP w Oslo, w miejsce porządnego Polaka, który kładł kłody zabieraniu dzieci przez Koszer Nostra (poprzez urząd norweski) nie tylko Polakom, podobnie jak to robią poprzez dintojrę w Polin
proszę poczytać, dopiero się wypowiadać

.

Otylia Zigman: Nie popieram Bogdana Kulasa ani Huberta Gorczycę. Poznałam ich przez codzienne przysyłanie mi tematów religijnych, konkretnie kościoła katolickiego i jego upadłych pasterzy masońskich. Wybierali do filmów i wywiadów w tych filmach specjalnie tych popierających globalizm i żydowską imperialną politykę. Jednego razu im to wprost napisałam więc się odczepili. Ani jednej wiadomości czy filmu nie wysłali innego jak o tematyce kościelnej. Można było zauważyć iż na tym temacie robią geszeft!  Ten człowiek co ich szkaluje, prawdopodobnie ma rację!

.

.
PB: Panie Kubik. Nie wyciągam, jako bloger weryfikuję. Nie pytał Pan o pozwolenie otrzymania Pana oświadczenia. Niektórzy nie kupują Pana oświadczenia w worku.
Czytelnikom pozostaje pytanie, jak możliwe jest legalne rozpowszechnianie detali ws. objętej tajnym śledztwem. Nie wiem, czy i jaki z Pana prawnik; brak tytułu prawniczego w stopce. Mam nadzieję, że to nie 1-osobowa firma i płaci Pan w zw. z tym podatki.
Tak czy inaczej, oświadczenie bez wiarygodnego i kompletnego uzasadnienia jest paszkwilem, pomówieniem, insynuacją, oczernianiem, szkalowaniem, ubliżaniem. Tak zostało odebrane przez  komentujących. Brak w nim linka do materiału rzekomo szkalującego Pana oraz zawiera propagandę, co wytknąłem w 1-ej ripoście. Stopka w Pana mejlach ani domniemane Pana pozycje nie uwiarygadniają Pana osądzającego “oświadczenia”. Próbuje Pan w nim oskarżyć wymienione osoby, jak „sędzia”. Po co, pytam ponownie, skoro sprawa jest rzekomo przed sądem?
Nie może Pan ponadto podać numeru sprawy, stawiając cały paszkwil pod znakiem zapytania.
Wątpliwości rosną także wobec stylu wzniosłego, jaki wybrał Pan w oświadczeniu jak i w ripostach, dla emocjonalnego oddziaływania na odbiorców, w miejsce merytorycznego uzasadniania. Pana przesadna fikcja w kontekście óswiadczenia zadość świadczy o tym.
.
Arthur Kubik: Witam, Zapraszam do wykorzystywania przeciwko mnie, akurat trafił Pan na prawnika, jeżeli Pan pisze, że rzekomo zastraszaniem było moje oświadczenie, to nie ma Pan pojęcia o przepisach prawa, ale to nie moja rola, aby edukować kogokolwiek.
Sygn. akt, z pewnością z czasem będzie znana osobą , których ta sprawa dotyczy, Pan póki co nie jest stroną w sprawie a skoro zaś tak jest Pan osobą przede wszystkim nieuprawnioną, aby otrzymywać jakiekolwiek informację, poza tymi, które zostały zawarte w oświadczeniu.
I proszę więcej nie pisać, gdyż nie wyciągnie Pan ode mnie żadnych więcej informacji, Pana e-maile, zostaną pozostawione bez odpowiedzi.
.
Arthur Kubik: Szanowny Panie, Tak jak w poprzedniej  treści e-maila, było napisane nie będzie więcej komentarzy w sprawie do momentu zapadnięcia prawomocnego wyroku. To do Pana wiadomości.
.
PB: Numer sprawy nie jest komentarzem. Publiczne pisanie o sprawie sądowej bez podania jej numeru jest próbą zastraszenia rzekomo pozwanych. Przez mecenasa może to być wykorzystane przeciw Panu. Dziwi mnie Pana bezzasadowość, wbrew jej przeciwieństwu w Pana paszkwilu publicznym.
.
Arthur Kubik: Szanowny Panie, Nie będzie na tym etapie, żadnych więcej komentarzy, Pana e-maile, będę musiał pozostawić bez odpowiedzi.
.

PB: Dziękuję, panie Andrzeju. Tak wiem z USA, Kanady w zw. z dziennikarstwem blogowym. Przedtem z Danii. Teraz dzięki intensywnej działaności prawnej takich patriotów jak Pan Dziąba — z Polski. Coś tu nie tak z Pana narracją, Panie Kubik. Inne zasady obowiązują w Norwegii?

.
Andrzej Dziąba: Tajemnicą śledztwa mogą być objęte kwestie merytoryczne, ale niekoniecznie formalne, jak np. sygnatura sprawy.
.
Arthur Kubik: Szanowny Panie, Każde śledztwo jest objęte tajemnicą, na tym etapie tych danych nikt Panu nie udostępni.
.
PB: O ile wiem, w państwach tzw. demokracji, każde śledztwo ma numer identyfikacyjny sprawy i wiadomo, która prokuratura/sąd prowadzą sprawę.
To dodatkowo rzuca podejrzenie na Pana oświadczenia publiczne.
Proszę osoby w ukrytym rozdzielniku o potwierdzenie.
.
Arthur Kubik: Szanowny Panie, Tak jak w poprzedniej  treści e-maila, było napisane nie będzie więcej komentarzy w sprawie do momentu zapadnięcia prawomocnego wyroku. To do Pana wiadomości.
.

PB do Kubik 15.2.2019: Jakie dane w tej sprawie są dostępne dla publiki?

– akt oskarżenia
– numer identyfikacyjny sprawy
– nazwa oraz adres sądu
– inne?
.
PB: Tak zgadza się sprawa trafiła do sądu i na prokuraturę i tam oczekuje rozstrzygnięcia,– I wobec tego Panu wolno rozsyłać na prawo i lewo? Czy to w Norwegii nie jest ingerencją w wymiar sprawiedliwości?
.
Arthur Kubik: Witam, List i adnotacja w stopce jest wyraźna do kogo była adresowana. Tak zgadza się sprawa trafiła do sądu i na prokuraturę i tam oczekuje rozstrzygnięcia, To do Pana wiadomości,
.
PB: Szanowny Panie Kubik. Wypadałoby podać linki do materiałów drugiej strony. Nie wiadomo co zrobili, a Pana prezentacja jest tym samym jednostronna, rzucając cień na Pana intencje. Ponadto używa Pan żydłackich wybiegów – z jakich Pan Słowian?
1. ABW aresztowało Dra Mateusza Piskorskiego pod pozorem szpiegostwa m.in. dla Rosji. Nic mu nie udowodnili. Podobnie, globalna klika żydłacka zwala wszystko na Putina i Rosję, zmyśla im zbrodnie, podczas gdy np. przy wybiurach USraelskich przed, w czasie i po, majstrował właściciel USA — Izrael, a powiązania Trampka z ruskimi to jego konszachty …z Koszer Nostra.
2. Pan też może być pod wpływem agentury, np. żydłackiej. Świadczyłoby o tym zestawienie rzekomo koszernego Onetu z indywidualnym blogiem. Skąd Pan wziął ten pomysł? Tu jest grupa ludzi myślących.
3. Osoby te, chciały  być kiedyś w zarządzie Solidaritet Norge, ale po fakcie kiedy spotkały się z odmową, staliśmy się obiektem ataków. — Pobili Pana, zagrozili w inny sposób? Słuszną krytykę dranie uważają za ataki. Nie wiemy jak było w tym przypadku. Jaki tam macie zarząd — dożywotni, nie wolno wymieniać członków? Beton nie do ruszenia — odmawia wybranym w demokratycznych wyborach czy jak? Dziwnie to brzmi w Pana wersji.
4. ochrona prezydenta Andrzeja Dudy BOR nie wyraziła zgody aby wszedł na teren ambasady — Dziś to wyraz najwyższego uznania za skuteczność anty-systemową, jak nalepka “antysemita”.
5. Edita von Stylo  próbowała “naciągać nas” zarówno związek jak mnie osobiście, na pomoc techniczną jak i finansową , przy organizacji przez tą Panią imprez, jednocześnie, nie płacąc ani korony, naciągała wiele osób po kolei — To się zdarza nawet między Polakami 🙂 tylko czy naciągnęła Pana? Jeśli tak, to wstyd dla Pana, jeśli nie, to tak trzymać!
6. Na temat Bogadana Kulas jest bardzo dużo negatywnych artykułów, wystarczy poszukać w internecie. — A ile pozytywnych? Pan poszuka w Internecie “Piotr Bein” — dużo negatywnych a to guvno znaczy, bo każdy może co chce napisać, bezkarnie.
7. drugiej stronie daje się szansę wypowiedzieć,  musi zostać zachowana zasada kontradyktoryjności , jednostronne monologi dobrze znamy z czasów komunistycznych , nazistowskich i tym podobnych  reżimów, ale profesjonaliści i rzetelni dziennikarz pracują w poważnych mediach — Gdzie Pan takie media widział? Bo ja już od lat ani w Polin ani w Kanadzie. Ma Pan przykład “licencjonowanych, profesjonalnych” itd. ściervomediów, które przestrzegają Pana reguł? Chyba nie uważa za takie Onetu!
8. Materiały są sukcesywnie przekazywane naszemu zespołowi prawników… kolejnym komentarzem w sprawie będą prawomocne wyroki sądowe — No to nie zawracaj Pan głowy publice, skoro sprawa tak oczywista i czysta wg Pana.
9. nie ulegniemy żadnym naciskom, próbą szantażu, czy polityce haków, tym bardziej wobec osób co łamią prawo — Już Pan uległ, wysyłając publiczny lament bez ww. podkładek.
10. Na koniec to, co Pan napisał z początku: toczy się przeciwko nim śledztwo karne, dla dobra sprawy nie mogę na tą chwilę o tym pisać — Napisał Pan aż nadto podczas trwania śledztwa. Czy szuka Pan “sądu” opinii publicznej? Dziwny kraj Norwegia… ale i ciupy tam jak luxus hotel.
Zamieszczam na blogach, wraz z dyskusją, jaka wyniknie. Widzę w stopce notkę, lecz w interesie publicznym jest to nagłośnić, tym bardziej, że Pan Kulas parę dni temu zaczął zabiegać o publikację jego punktu widzenia. Mamy więc komplet. Dziękuję obu stronom.
Panie Kulas, proszę podesłać, wg podanych przedtem wymagań redakcyjnych.
pozdrawiam — Piotr Bein, blogi Grypa666 i PiotrBein na WordPress.com
.
On Saturday, February 16, 2019, 1:43:45 PM PST Mirosław Orzechowski:
Szanowny Panie, żądam natychmiastowego zaprzestania przesyłania na mój adres internetowy skandalicznych e-maili ubliżających Panu Bogdanowi Kulasowi. Pańskie listy obrażają ludzi, których znam i cenię, i nie zamierzam dalej obojętnie tolerować tego typu praktyk.
Nie zamierzam podejmować z Panem jakichkolwiek dyskusji, podobnie, jak nie zapytam nawet skąd ma Pan mój adres e-mail.
Jeśli nie zaprzestanie Pan obrażania znanych mi i bliskich ludzi – przekażę Pańskie listy odpowiednim organom ścigania.
Z poważaniem — Mirosław Orzechowski
.

Arthur Kubik: Witam,  Oczywiście, tak jak w treści e-mail napisałem, nie będzie więcej komentarzy z mojej strony, materiał dowodowy jest zgromadzony i jest w prokuraturze na wszystko są dowody, aż nadto. E-mail Pani został upubliczniony w wiadomościach rozsyłanych przez w/w Bogdana Kulasa. To do Pani wiadomości,

pozostając z poważaniem — Arthur J. Kubik

Styreleder/Union President/Prezes związku

Fagforening Solidaritet
Postboks 359,
1401 Ski
Direkte: + 47 46 36 85 75 Sentralbord: + 47 48 44 41 14

.

On Friday, February 15, 2019, 6:00:15 PM PST, Agnieszka Maćkówka:
Szanowny Panie, Uprzejmie proszę o zaprzestanie przesyłania do mnie tych informacji. Nie wiem skąd Pan posiada mój email a na pewno już nie ma Pan wraz z nim pozwolenia na przesyłania do mnie tych czy innych treści. Pana Bogdana Kulasa znam od lat jak i jego rodzinę jestem zażenowana tym co Pan tu wypisuje pod ich adresem i jakim prawem pytam się Pan to do mnie czy innych osób  pisze?
Dla mnie są to pomówienia i naruszenie dóbr osobistych. Przy TYCH  czy innych wypowiedziach należy mieć potwierdzenie na swoje domysły DOWODY a nie puste słowa działające na szkodę innej osoby. Raz jeszcze apeluje o zaprzestanie przesyłania bez mojej zgody tych zenujacych treści które odbierają pokój mnie i innym . Zwłaszcza kiedy oczerniaja bliskie mi zaprzyjaźnione osoby . Życzę dużo zdrowia pokoju i mądrości oraz miłości do bliźnich .
Z poważaniem — Agnieszka Mackowka
.
On Friday, February 15, 2019, 12:24:49 PM PST, arthur.kubik solidaritetnorge.no <arthur.kubik@solidaritetnorge.no> wrote:
Szanowni Państwo,
Nadesłany został film, który szkaluje moją osobę jak i związki zawodowe przez Bogdana Kulasa na którym widać osobę, podobno poszkodowaną przez zemnie, poniżej krótkie oświadczenie.
W pierwszej kolejności chciałbym podkreślić iż ostatnim czasem zostałem obiektem ataków ze strony Bogdana Kulasa, Huberta Gorczycy i Edyty von Stylo, osoby te zostały pozwane przez zemnie przed sądem za pomówienia oraz toczy się przeciwko nim śledztwo karne, dla dobra sprawy nie mogę na tą chwilę o tym pisać, paszkwile pojawiające się co chwilę na mój temat autorstwa tego Państwa, są desperacką próbą zaciemnienia obrazu sprawy.
Osoby te, chciały  być kiedyś w zarządzie Solidaritet Norge, ale po fakcie kiedy spotkały się z odmową, staliśmy się obiektem ataków.
–    Bogdan Kulas poparł Norwegię w sporze z Polską o konsula , gdyż jest lojalny wobec Norwegii i liczy na fundusze norweskie, jest nie mile widziany w ambasadzie RP, gdyż ambasada jest także pomawiana przez w/w trojkę o całkowicie bezpodstawny, handel narkotykami, albo że jest sterowana przez Moassad oraz inne aberracje,  Pan Kulas jest znany z “polityki hakowej” i szukania haków także na swoich dawnych towarzyszy z młodzieńczych lat,
Można się różnic co do sympatii do tego czy innego medium, ale ONET z przeciwieństwie do jednoosobowej Taste of Emigration Huberta Gorczycy jest medium zarejestrowanym, płacącą podatki i posiadającą licencję.
Poniżej artykuł o procedurze odebrania medalu Bodanowi Kulasowi, oraz jego powiązaniach z osobami szpiegującymi na rzecz Rosji, którzy zostali zatrzymani przez ABW, Na temat Bogadana Kulas jest bardzo dużo negatywnych artykułów, wystarczy poszukać w internecie.

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/msz-weryfikuje-sprawe-odznaczenia-w-norwegii/zkmx0n

Jak wiemy ludzie związani z służbami takiego kraju są nauczeni, do stosowania manipulacji, także w mediach społecznościowych.

http://www.wykop.pl/ramka/4782637/znany-dziennikarz-ujawnia-80-tys-polakow-zarabia-na-zleconym-przez-kreml/

–  Hubert Gorczyca autor filmu został uznany za osobę niebezpieczną i przy wizycie prezydenta w Norwegii ochrona prezydenta Andrzeja Dudy BOR nie wyraziła zgody aby wszedł na teren ambasady,widocznie ochrona prezdyenta , Hubert Gorczyca także jest karany w Norwegii,
–  Edita von Stylo  próbowała “naciągać nas” zarówno związek jak mnie osobiście, na pomoc techniczną jak i finansową , przy organizacji przez tą Panią imprez, jednocześnie, nie płacąc ani korony, naciągała wiele osób po kolei, które także to mogą potwierdzić, wynikiem tego było jej usunięcie całkowite z zarządu organizacji, którą prowadziła,
Co to tez zawartych na nagraniu:
Po pierwsze ja osobiście ani związek zawodowy nie byłem nigdy pracodawcą tego Pana na filmie, pracodawcą może być całkiem inny podmiot, który jest niezależnym podmiotem i jednostką prawną.
Pd drugie ten Pan nigdy nie był zatrudniony w związkach zawodowych Solidaritet Norge.
Po trzecie nie jest mi znana żadna okoliczność związana z rzekomym wypadkiem w pracy, nie bylem nigdy świadkiem takiego zdarzenia, a skoro zaś tak nie mogę potwierdzać czegoś czego świadkiem nie byłem, gdyż to rodzi odpowiedzialność karną,
Po czwarte osoba na filmie, wbrew twierdzeniem, nie należy do żadnej mojej bliskiej rodziny,
Po piąte osoba na filmie, otrzymała ode mnie pomocną dłoń a także zapożyczyła się u mnie prywatnie na bardzo dużą kwotę pieniędzy, sprawa została skierowana do sądu o zwrot należności, dlatego też są podstawy aby twierdzić, iż dlatego jesteśmy teraz pomawiani także przez tą osobę.
W zawiązku z powyższym, iż sprawa została przedstawiona  w sposób zmanipulowany, przez medium, nazywające się Tasteofemigration, które nie jest nigdzie zarejestrowane, a przy najmniej ten fakt nie jest nam znany, materiały tej :rzekomej “telewizji” daleko odbiegają od rzetelności, co więcej  ta “rzekoma telewizja” jest wykorzystywana do celów politycznych i wiele nagranych filmów, jest upublicznianych bez zgody uczestników o czym często byliśmy informowani,   sprawa zostaje oddana do sądu, miejscem na rozstrzyganie tego typu spraw jest sala sądowa.
Zgodnie z prawem prasowym, reportaże winno się kręcić w ten sposób, że drugiej stronie daje się szansę wypowiedzieć,  musi zostać zachowana zasada kontradyktoryjności , jednostronne monologi dobrze znamy z czasów komunistycznych , nazistowskich i tym podobnych  reżimów, ale profesjonaliści i rzetelni dziennikarz pracują w poważnych mediach, czego nie można powiedzieć o Hubercie Gorczycy. Jest to ewidentne naruszenie prawa prasowego i jest także podstawą do wniesiona sprawy do sądu a nawet do prokuratury. Materiały są sukcesywnie przekazywane naszemu zespołowi prawników, celem wyciągnięcia konsekwencji prawnych i sankcjonowania tego typu zachowań, zgodnie z prawem.
W przedmiotowej sprawie, nie będzie więcej z naszej strony komentarzy dla jej dobra, kolejnym komentarzem w sprawie będą prawomocne wyroki sądowe.
Żadne próby szykan ani produkcja paszkwili mające na celu zdyskredytowania,  nie zastraszą mojej osoby, związku zawodowego w tym co robimy na co dzień bronimy pracowników co zostało potwierdzone przez wielu a także nie zrezygnujemy z obrony polskiego konsula i polskich dzieci na terenie Norwegii.
I jeszcze raz podkreślę, nie ulegniemy żadnym naciskom, próbą szantażu, czy polityce haków, tym bardziej wobec osób co łamią prawo.

 

Med vennlig hilsen/Best regards/ Pozostając z poważaniem,

Arthur J. Kubik

Styreleder/Union President/Prezes związku

Fagforening Solidaritet
Postboks 359,
1401 Ski

Mail: arthur.kubik@solidaritetnorge.no
Direkte: + 47 46 36 85 75
Sentralbord: + 47 48 44 41 14
www.solidaritetnorge.no,

Blog: www.blog.solidaritetnorge.no

Zapisy/påmelding: www.zapisy.solidaritetnorge.no

This e-mail message may contain confidential or privileged information. If you are not the intended recipient, please delete the message and any attachments and notify the sender by return e-mail. You should not retain, distribute, disclose, or use any of the information in this message.

On Wednesday, February 13, 2019, 10:11:42 AM PST, Bogdan Kulas <kulasbogdan@gmail.com> wrote: