Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

15/02/2019

Pani Hanna Kazahari bez ego :)

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 20:33
PB: Pani bez ego niech sobie to uświadamia…
Jestem uświadomiony od przeszło 20 lat, działam z tej wiedzy. Pani raczkuje w historii i merytoryce. Syjoniści nigdy nie rządzili, nawet w Izraelu. Bo powołała ich do akcji globalnej i rządzi nimi żydobanksteria, autor i wykonawca NWO z taranem syjonizmu, ale nie jedynym taranem.
Bredzi Pani. Nigdy nie zarzucam bez dokumentnej dokumentacji. A krytyka jest obowiązkiem każdego patrioty, tym bardziej publicysty.
Jak to jest, że rzekomo smaruję ich i jednocześnie mianowałem Ludźmi Roku 2018, hę? Nie zna Pani spraw, a mączy się.
Michała Rolę z W Realu34 — chodzi o Marcina Rolę, wRealu24? Przecie uzasadniłem krytyki na moich blogach. Ma Pani kontry, to proszę. Jeśli mądre. to dodam do dyskusji.
Mateusza Jarosiewicza cierpliwie, dużym nakładem pracy wyciągam z pułapki Smart City i 5G. Nigdy go nie pomówiłem o agenturalność. Agenturalnie zachowują się władze instytucji, dla których on pracuje, ostatnio apologetyka w obronie żydo-konglomeratu korporacyjno-rządowego “chińskiej” Huawei na sznurku Izraela. To ci dopiero expertyza “syjonistyczna” Pani Kazahari… chyba dla Chazarów, na pewno nie dla Polskiej Racji Stanu. A że Mateusz ma za uszami nadgorliwością i naiwnością, to pretensje nie do mnie. Chyba że chce Pani zniewolenia i ludobójstwa narodu bajką o Smart City i 5G.
Podobnie z innymi. Powtórzę, skoro ma Pani trudności z czytaniem, ale po raz ostatni. Następnie jeśli nadal recydywistka, wraca pójdzie Pani do auto-kosza…
Czerniak — krytyka merytoryczna, żadnego zarzutu doń o agenturalność. Kwestia priorytetów patriotycznych w e-rozsyłkach i akcjach poważnych. Zdrowie z you tuba i estrady to sprawa prywatna, podczas gdy trza integracji grup i działań wokól STRATEGICZNYCH priorytetów narodowych. Leczenie po jednym nie jest strategiczne, gdyż uny szybciej wymyślają zabójcze ustawki i technologie dla nas.
Zięba — rzuca się z motyką na słońce bez pojęcia w tematach politycznych i technicznych — wszystko udokumentowałem. Chyba że chce Pani wlec smartfona 5G po mieście na światłowodzie, chrabjuf Potockich na prezydętuf, a Majki na (p)osłów.
Socha — że pomawiam!? Tylko i wyłącznie chwalę od lat i wspieram medialnie. Jakże inaczej, gdy ona najlepiej ze wszystkich kontynuuje dobrą robotę Grypy666 przeciw bio-broni H1N1 w 2009, hę?
Zagórskiego nigdy nie posądziłem o agenturalność, a krytykować trzeba, gdy plecie, bo ma spory odbiór. czy nie tak, panie Zagórski?
Jaśkowski — same pochwały, niegdyś krytyka jego bredni historycznych u niego… a Pani tu nawaliła kupę. Z durnoty czy zlecenia neo-ubeckiego?
Kołodziejczaka bronię przed pomówieniami. A Pani jak? Widzę że jedna z tych maglowych plotkar patry-jot-ycznych…
Teraz odwróćmy zabawę. Pani napisze, czemu ww. rzekomo pomawiam bezpodstawnie. Nie-gnojek uzsadnia bez dodatkowych wezwań.
Zmarnowała mi Pani pół godzinki swą durnotą i popisem ego przed publiką, w której wielu zna moją dobrą robotę i reputację.

.

On Thursday, February 14, 2019, 7:53:56 PM PST, Hanna Kazahari <hanna@klikdotsystems.jp> wrote:

Witam Patriotów!

Polska jest w stanie wojny, jest przejęta przez syjonistów i trzeba to
sobie uświadomić.

Zapraszam na grupę Wspólnota PL i na stronę https://wspolnotapl.pl/ po
wiecej informacji, w tym jak możemy bronić się i wywalczyć suwerenność.

OSTRZEGAM przy tym przed fałszywymi “patriotami”, którzy tylko węszą
jakby tu psy wieszac na innych – ja już słyszałam/widziałam na youtube, facebooku i innych mediach osoby, które głównie zajmują się szkalowaniem swoich braci.

Piotr Bein jak dotąd oskarzył o bycie agentem nastepujące osoby:
posła Roberta Majkę, aktywistę Mateusza Jarosiewicza, Michała Rolę z W Realu34

Ogółem z innych źródeł widziałam już oskarżenia pod adresem Janusza
Zagórskiego, Jerzego Zięby, Huberta Czerniaka, Jerzego Jaskowskiego,
Michała Kołodziejczaka, Justyny Sochy.

Czemu takie oskarżenia mają służyc? Czy to jest patriotyczne atakować
Polaków patriotów i świadomie, czy nieświadomie wspierać mafie
syjonistyczną?

Kto ma ochotę być wredny dla swoich braci niech do mnie nie wysyła
emaili! Ja w tym nie będę uczestniczyć!

Pozdrawiam ludzi, którzy wyżej sobie cenią współpracę z Polakami niż
własne ego!

W dniu 2019-02-15 02:01, Piotr Bein napisał(a):
Witam Patriotów!
Sorka, wyciąłem nie na temat i klikunastu odbiorców (limit od mosiadu mam 100), bo mi poczta nie wychodzi. Kto widzi brakujących w
rozdzielniku znajomych, proszę przekazać.

Panie Jurku, czy będzie Pan na konferencji KPUP? Z dużą liczbą
zwolenników mógłby Pan, z pomocą w polityce, stanowić znaczącą siłę.
Zgadzam się, że nic nie będzie bez uprzedniej suwerenności. Ale mamy catch 22: aby wywalczyć suwerenność, to większość myśli “wybory”.
Niestety uny nie pozwolą na nasz sukces wyborczy, bo mają system pod ścisłą kontrolą. Jeśli nie, to mają ustawkę 1066. Nie udało się to
nawet znacznie dalej zaawansowanym, bojowym i lepiej zorganizowanym Katalończykom.
Martwi mnie obecność Roberta Majki. Wg mnie on jest agenturalny, popierał Potockiego, a jak ten się skompromitował, to Majka zaczął ględzić bezpłciowo o Żydach. Klasyczna gra pod polską publiczkę, bez
podania konkretnych i skutecznych rozwiązań patriotycznych. Moje
opinie o pośle Robercie Majce nie są odosobnione ani wyjątkowe. Służby zachowują się iście chucpiarsko, lansując go tak nachalnie.
TrackBack URI

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: