Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

01/02/2019

[Dyskusja] I ta petycja ma jedynie wartość edukacyjną

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 04:36

PB:  Jak inne, to i ta petycja ma jedynie wartość edukacyjną

Żadne miliony nie wyjdą na ulicę, jeśli:
1. Nie zostały intelektualnie przekonane do sprawy, np. edukacją.
2. Nie doświadczyły zgubnych skutków przedmiotu protestu.
I tu nas żydłactfo 3ma za jaja:
1. Zanim się lemingi i goje wyłedukujom, to będzie każdy miał antenę 5G przed domem, a drugą we łbie z Inteligentnego Pyłu.
2. Sterowani już przez Sztuczną Inteligencję poprzez Internet Wszystkiego i 5G, lemingi z gojami będą odbierać szkodliwe skutki jako ambrozję i prosić o więcej.
Oto wiedząc co nadchodzi i kto jest i będzie kierowcą, Nietenjahu w czołówce 5G i Szt. Inteligencji wraz z żydo-Chinami śmieje się Ludzkości w twarz:
Gdzie do jasnej są działacze podobno patriotyczni, gdzie protest dóhovnyh, gdzie politykiery z anty-legislacją? Qrva główkują jakby tu na lepsze apanaże załapać się w szambie zwanym PE.
9 i pół lat temu polaccy debile wyżywali się nad posłańcem Beinem ws. scypionek:
Dziś dupy będą mieli kłute jak tylko żydłactfo zapotrzebuje więcej metali i nano-szmelcu w organizmach gojów do 5G.
Tak samo będzie z 5G: 5-10 lat na edukację kretyńskiego narodu, za późno by przeciwdzialać. Durny naród skazan jest na zagładę…
Niektórzy Polacy plują i poniżają Niemców, a ci są late świetlne przed nami w akcji obywatelskiego nieposłuszeństwa: Niemcy zablokowali dom Angeli Merkel! Wojna domowa?
.
Andrzej Szubert: Ten apel to strata czasu i gówno da. Jest źle zaadresowany – adrestatami powinni być właściciele zachodu – Rothschild & spółka – a nie ich marionetki i podkomendni. Tyle że pisanie do nich apeli to strata czasu. Bez poparcia setek milionów na ulicach miast całego żydo-zachodu niczego apelami się nie wskóra.
Jeśli już, to sygnatariusze powinni wydać apel do społeczeństw zachodu wzywając ich do milionowych wystąpień i manifestacji.
Ale obawiam się, że i to gówno da. Duchowo zniewolony i odmóżdżony zachód to w ogromnej większości posłuszne bydło robocze. Wyjątki są, ale te wobec bierności większości łatwo jest ośmieszyć lub w ostateczności wyeliminować. Seryjny samobójca czuwa…
.
Taternik Himalajski:
TrackBack URI

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: