Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

31/01/2019

[Dyskusja] Wykopnik jeden z drugim dziś musiałby zeżreć swe durne wydaliny :))

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 11:42

Największą satysfakcję sprawia sado-masochiście odgrzebywanie polackiego pier_nia sprzed lat, obnażonego jako kompletna durnota, hejt, poniżenie z marszu,… Delikwent próbuje tak poprawić zafajdane ego i kosztem porządnego, czasem nawet genialnego 😛 próbuje utrzymać się na powierzchni miernoty sobie podobnej, z jakąś zgnilizną moralno-intelektualną pod sufitem.

Latem 2009, na początku kampanii przeciw zmyłce z bio-bronią zwaną scypionka na świńską grypę, musiało być sporo (293) internautów na Wykop.pl ceniących naszą pracę w grupie oddolnej Grypa666, gdyż jakiś filmik na temat znalazł się tam. Nie na długo, bo w mniej niż miesiąc po “głosowaniu” 78 internautów za pogrzebaniem tej ważnej wtedy dla narodu informacji, był już pasek na górze stronki:

Wielu zakopujących uznało, że treść znaleziska to informacja nieprawdziwa

Tak to debile (czy trolle i agenciury) narzucają myślenie Polakom. Niewielu na forum Wykop.pl zdołało jak widać przedrzeć się przez debilizm/agenturalność np. jakiegoś koszernyrozum

[…] razem ze szczepionką ludzie zostaną zaczipowani mikroczipami które będą łączyć się z satelitami, wysyłając pozycję ludzi.
(zapewne obok będzie mikroreaktor żeby dostarczyć energię do takich połączeń, a każda szczepionka będzie miała numer seryjny przypisany do jednego obywatela…)

Dziś musiałby KoszernyRozum zeżreć swe durne wydaliny. Wszystko się sprawdza, nawet mikroreaktor! “Geniusz” nie wie, że satelity tele-komunikacyjne pracują na mocy paru kuchenek mikrofalowych :))

Niejaki kabzior  z awatarem DNA, które mu widocznie szczepionki, GMO i mikrofale już wtedy zniszczyły, nie znalazłszy info o Beinie na Wiki :)) napierdział 

Nauka-polska (wyniki wyszukiwania dla osób o nazwisku Bein)

PubMed (wyniki wyszukiwania dla Author: Bein P.):

Ten koleś w ogóle nie istnieje w nauce, kolejny jakiś oszołom który wypowiada się na tematy o których nie ma bladego pojęcia (ktoś w ogóle wie z czego on ma niby ten doktorat?), zakop, informacja nieprawdziwa.

Wystarczyło wejść na “O mnie” i weryfikować podane tam dane, np. sprawdzić na Polibudzie Szczecińskiej, w Duńskiej Wyższej Szkole Technicznej i na Uniwersytecie Kolumbii Brytyjskiej że taki a taki rzeeczywiście tam studiowal i z jakim wynikiem 🙂 Następnie podobne z podanymi firmami, publikacjami… Ale to dla polackiego gnojka za trudne, bo musiałby dupą ruszyć z fotela i pusty łeb wysilić. Łatwiej hejtować i napluć… tak już mają niektórzy rodacy.

Tu równie szerokie studium 🙂 o Beinie… Bezstronny :)) polegający na góglu zamiast na rozumie i umiejętności szukania poza żydo-wyszukiwarkami:

tmb28

[…Piotr Bein] -aktywnie działa przeciwko GMO
-jego teksty są drukowane w gazecie polskich ekoterrorystów (powiązanych z Earth First)
Faktycznie bezstronny ekspert…

To ci dopiero ekoterroryści, śmią zwalczać GMO buhaha Drugi link jest do informacji o …ekoterrorze korporacyjnym, USraela i ż-NATO z tej gazetki “ekoterrorystów”. Widocznie i Earth First to jaczejka korporacyjna wg tmb28 :)) Naczelny Zielonych Brygad, Andrzej Żwawa musiał przerwać publikacje “ekoterroryzmu” (finansowane z Fundacji Batorego czyli Sorosa), gdyż za dużo miał treści anty-systemowych. To ci qrva dopiero “ekoterroryzm”!

Jaki naród takie szczepionki: jeden z niewielu w jewżopie z obowiązkiem szczepień wszystkich grup wiekowych. Jeden z niewielu, który płaci USraelickim bandytom za okupację Ojczyzny.

Ten się śmieje naprawdę, kto ostatni się śmieje…. Tyle że bardzo mi smutno, że takich mamy rodaków.

 

 

1 Comment

  1. […] zwanym PE. 9 i pół lat temu polaccy debile wyżywali się nad posłańcem Beinem ws. scypionek: Wykopnik jeden z drugim dziś musiałby zeżreć swe durne wydaliny :)) Dziś dupy będą mieli kłute jak tylko żydłactfo zapotrzebuje więcej metali i nano-szmelcu w […]

    Pingback by [Dyskusja] I ta petycja ma jedynie wartość edukacyjną | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina — 01/02/2019 @ 04:36


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: