Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

20/01/2019

[Dyskusja] Traktat Francja – Niemcy od 22.1.2019 — co z tego dla Polski

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 04:20

………………………………..

 

PB: Panie Brygadzisto, Powinien Pan pracować dla propagandy F/De. Więcej Pan wczytał w ten “traktat” niż w nim jest.
Gospodarkę morską zmieniły juz żydłackie Chiny i nic tego nie zmieni. Choćby dlatego, że to w Azji żyje proporcjonalnie więcej  Ludzkości, a Chińczycy i Hindusi stanowią już jej trzecią część. Konsolidacja narodowa ma też decydujące znaczenie dla siły geopolitycznej i dyktowania światu przez dane “państwo”. Co najgorsze, oba te państwa osiodłało żydłactfo, co zdecydowanie zwiększa ich przebicie, czyniąc przyszlość dosyć łatwo przewidywalną: (min. 35:00) Zachodni i chińscy Żydzi wprowadzili komunizm i rządzą w sztamie z Izraelem = Synagoga Szatana syjonizmu z komunizmem, władza światowa przez SztucznąInteligencję.
Jewżopa może co najwyżej zwiększać przepustowość na zalew tandetą chińską i odpływ najlepszego, co ma, Jeb-wabnym Szlag-go-trafił. Porty Rotterdam i Antwerpia topią się w morzu chińszczyzny w pierwszej 20-ce świata. Dynamika rozwoju portów Europy jest zerowa w porównaniu z chińską (dojdzie dynamika Indii):
Porty F/De nie są w czołówce, a ich dynamika zależeć będzie od chińskiej/hinduskiej — jeśli to będzie pasowało tym nowym, szybko zżydłacanym hegemonom. Porty F/De przejdą pod zarząd chiński, jak porty Izraela, USA, Grecji…
Nie wiem co ma tu “nadmorski rękaw” łączący F/De z Europą Wsch. Traktat czy nie, porty, drogi i koleje działają w jakimkolwiek kierunku zależnie od dwustronnych umów. W obramowaniu Pirenejów, Barcelona i mniejsze porty Katalonii oraz większe i mniejsze porty Hiszpanii i Francji nad Zat. Biskajską, działają na potrzeby lokalne i regionalne, bez wzgl. na traktaty zewn.
Traktat F/De ułatwi przejmowanie portów i in. infrastruktury Europy przez ż-Chiny. To jest wg mnie jeden z głównych celów zawarcia traktatu między kukiełkami żydłactfa Francją i Niemcami. Konglomerat F/De to praktycznie rdzeń gospodaczo-polityczny Europy, nie licząc W. Brytanii, dla której ż-banksteria ma jakiś inne przeznaczenie, jak widać z gimnastyki Brexitem. 
Chiny realizują parę nitek Szlagu Jeb-wabnego, np. przez Rosję do UE kontenerowcami Deutsche Bahn przez Bałtyk, południowy przez Turcję do Portugalii. Znaczny tonaż przewozić będą do/z Europy koleją, szybciej niż statek czy tir. Po to potrzebują terminalu przeładunkowego szerokotorówa/kolej normalnotorowa/tir lub barka. Taki terminal Antek Singer zabił w Łodzi. W UE-28 transport drogowy obejmuje 75% tonażu towarów.
Chiny wykorzystają dobrą infrastrukturę drogową i kolejową Europy do wpychania szmelcu. To będzie rosnąć, jako że gospodarka globalistów wymaga transportu Just in Time (dokładnie na czas), aby minimalizować powierzchnie magazynowe i dostarczać producentom i konsumentom dokładnie wg popytu.
Dłg. linii brzegowej, spychanie W, Brytanii, dominacja USA w cieśninach… też trącą myszką. Cieśn. Malakka ma wartość strategiczną do momentu przekopania Płw. Malajskiego kanałem, na co Chiny są od dawna gotowe. Tankowce można ładować poprzez rurociąg w tym samym miejscu. PRL z brzegiem zaledwie 500 km miał, sporą jak na swą gospofarkę, flotę frachtowców. A Brytanię zec=pchną czy nie zepchną sami ż-banksterzy dla swego globalnego interesu.
Obronność… Bąkanie o czołgu i myśliwcu 5. generacji słyszymy od lat. Tymczasem wiodą ruskie z kitajcami, nie tylko w tej broni, która nota bene schodzi na drugi plan wobec potwornej strategicznej broni o taktycznych charakterystykach (hiper-dżwiękowce i kawitowce transkontynentalnego zasięgu z praktycznie nieograniczonym okresem misji (reaktorek jądrowy na napęd). Rozstrzygać będzie broń kosmiczno-elektroniczna, bo od nawigacji, dowodzenia systemów elektronicznych zależy skuteczność jakiejkolwiek wojny dynamicznej. A w satelitarce F i De też w ogonie. Francja nie mogła nawet wypuścić nowego super-duper pocisku w ataku z USraelem na Syrię, gdy ruscy włączyli e-zagłuszanie.
Wspólna polityka obronna ma na celu zaczątek, przypuszczam, kontynentalnej unijnej armii, zanim żydąłctfo przesiądzie się z konia USraelskiego i ż-NATO pod wodzą USraaela — do Chin.  W następnych stadiach “rozwoju” ku NWO zobaczymy armię c=kitajską w roli światowego żandarma banksterii.
Traktat pudli żydłackich Paryża i Berlina tyle zmieni układ sił na świecie, co żydo-MiędzyMordzie — globalnie nic, tylko w ujarzmianiu lokalnych/regionalnych gojów.
Polityka migracyjna Niemiec nabiera przejrzystości, twierdzi Pan. Owszem, wcielanie ciapatych do armii Zachodu (i Australii) zaczęło się z żydłackim zalewem nas wrogimi hordami nachoćczymi. Nie potrzeba do tego milionów ciapatych i zdziczałych małp afrykańskich, wystarczy ściągnąć najemnych dżihadystów ISIS, Al Kaidy i Boko Haram, ewaluowanych z Syrii i okolic.
Milionów nachoćców nie potrzeba też przyszłej podobno wspaniałej gospodarce F/De. Darmozjady i supremacjoniści bez wykształcenia nie biorą się za robotę produkcyjną w naszym pojęciu, ani nie przejawiają talentów przemysłowych ni kierowniczych. Nas i ich zastąpią roboty w fabrykach i usługach. Misją nachoćcuf, podstemplowaną przez żydłactfo, jest pasożydować i rozwalać naszą Europę.
Jeszcze to genialne wyprzedzające. Oś Szwecja Polska Turcja nie ma szans, ponieważ wszystkie te “państwa” podlegają żydłactfu. Turcją rządzi co prawda “sułtan” Erdogan, ale to krypto-żydłak robiący np. w Syrii na rzecz Kurdów pupilków USraela i Izraela w dziele kreacji W. Izraela dla syjonistów ż-banksterskich.
Toteż uważam traktat F/De za wielki hałas o niczym. Dlatego nie ma zainteresowania od państw poważnych. Za to gawiedź w Polin będzie rozpisywać się o tym do upadłego, tak jak pod dyktando o zmyłe z Adamowiczem. bez rozróżniania decyzji suwerennych państw od maskirowki żydłackiej pod “państwa”.
Z przekopem Mierzeji chodzi wyłącznie o kasę. Nie połączy jakiegoś Śląska przemysłowego, wewnątrz Mierzeji leży tylko średnio przemysłowy Elbląg z Usraelską fabryką nam zrabowaną. Cały przyległy region aż po Włocławek i granice krajów sąsiednich to rolnictwo, rekreacja i turystyka. Jeśli już, to może chodzi o rabunek kopalin z terenów baz USraela zakładanych na nasz koszt nad naszymi złożami: TytanNo ale wagon kolejowy czy tir może równie łatwo dotrzeć z Przesmyku Suwalskiego do jednego z portów 3-Miasta.
.
Wiktor Turowski: Fuzja Francji z Niemcami /F-D /zmieni światową gospodarkę morską. Istniejący nadmorski rękaw który jest zachodnim przedlużeniem bramy bałtycko- karpackiej znajdując oparcie we francuskich Pirenejach z drugiej strony okalając basen Morza Bałtyckiego na historycznej ziemi Prus Wschodnich /wcześniej Kurlandii i Ziemi Liwskiej /.

Istotne porty przeładunkowe [1] Rotterdam Holandia /421 /, Antwerpia Belgia /189 /, Hamburg Niemcy / 140 / Hawr Francja /80 /.

Port Morza środziemnego Marsylia Francja / 85 / w https://en.wikipedia.org/wiki/Marseille-Fos_Port

Łaczna długośc linii brzegowej wynosi zatem ca.xx km co może być asumptem do rozwoju potężnej floty atlantyckiej, jednocześnie marginalizując i spychając W. Brytanie do cząstkowego zarządzania tym basenem. Rola prowadzącego wynika z zaangażowania USA w obszar Pacyfiku /kontrola szlaków handlowych – Cieśnina Malakka itp. /

Zaistnienie Franko- Germanii zmieni całkowicie uklad sił na świecie, w przykładzie morskim może spowodowac dodatkowy konflikt włączając mocarstwo Rosyjskie uważające bałtycki basen za swoje dominium wraz z ustawionym tam niezatapialnym lotniskowcem – Kaliningradem. Podobnie istotnym elementem w polityce morskiej będzie zwiększająca się rola portu Marsylia /na podobieństwo Kaliningradu tyle tylko, ze dla Morza Śródziemnego.

Obronność wg SIPRI plasuje Francję na 3, m-sce w świecie przy wydatkach 63,9 mld dolarów – 2,3 PKB; Niemcy na na siódmym miejscu z budżetem 45,6 mld USD – 1,3 PKB. Dla porównania Chiny 100 mld USD /2 pp PKB /. Sumarycznie F-D posiada zdolności kapitałowe większe niż Chiny.

Punkt x Traktatu F-D stanowi o wspólnej polityce obronnej i wspólnej polityce eksportu broni [2]

szykowany jest nowy produkt eksportoww postaci mysliwca 5 generacji /https://www.defence24.pl/niemcy-i-francja-zbuduja-nowy-mysliwiec który b edzie łączyć elementy maszyny pilotowanej i bezzałogowej. W sektorze broni pancernej czołg nowej generacji

Eurpean Main Battle Tank [3]oferta m.in. dla państw członkowski UE. Tak oto zaplacimy za te fuzję 🙂 Potwierdza to obserwację , że projekt powstania UE ulega zakończeniu w jego pierwotnym kształcie jako mega projekt gospodarczy i przechodzi do dalszej części jako podprjekty uwidocznione w 28 zapisach Traktatu F-D,a w szczegółach poznamy ju za miesiąc.

światowa recepcja Traktatu

wielce zastanawiająca jest cisza w światowych mediach. Można odnieśc wrażenie ,ze porozumienie frrancsko – niemieckie pojawiło się nieoczekiwanie a brak reakcji jest tego potwierdzeniem.

Bref z traktatu w https://www.latribune.fr/economie/union-europeenne/le-nouveau-traite-franco-allemand-qui-sera-signe-le-22-janvier-804036.html

Polityka migracyjna

Wobec powyższych refleksji, niemiecka polityka migracyjna zyskuje na czytelności – ruchy migracyjne to żywe zasoby dla tworzonej poźniej armii F-D

Paradoksalnie, utworzenie nowego podmiotu ma pozytywny wpływ na pękającą jedność UE. Państwo Frankońsko- Niemieckie stanowić będzie trzon UE, wokól którego orbitować będą państwa satelity ubiegające się o dodatkowe przywilej ze strony F-D.

To genialny, wyprzedzający ruch mający osłabić wszelkie inicjatwy w rodzaju Grupy Wyszehradzkiej czy Osi Północ-Południe.

Jakie będzie miejsce dla Polski, to w głownej mierze zależy od naszejsprawności gospodarczej. Niebawem zobaczymy ujawnione projekty F-D i porównamy z naszą sztandarową inwestycją przekopu Mierzei Wiślanej /wszerz czy wzdłuż? 😁 [4]

[1] w nawiasie podano moc przeładunkowa liczoną w mln ton masy towarowej, źródło;  dla porównania Port Gdański ma 40,6 mln t, a największy w świecie Singapur 5xx /? /t.

[2] szykowany jest nowy produkt eksportowy postaci mysliwca 5.generacji, który bedzie łączyć elementy maszyny pilotowanej i bezzałogowej.

[3] Frankońsko – Germańskie Mocarstwo to nazwa z rzędu licentia poetica. W znanych zapisach traktatu nie wprowadza sę nowej nazwy dla tego organizmu.

[3] https://www.defence24.pl/eurosatory-2018-premiera-francusko-niemieckiego-czolgu

[4] krążą uporczywe plotki , że miejscowy chłop złożył ofertę, iż wraz z dwoma dorosłymi synami i prostym narzędziem rolniczym dokona przekopu /110.000 cm :😁 /100 razy taniej i szybciej aniżeli mozolnie gromadzone kadry inżynieryjskie z legitymacjami PIS; od wiosny 2016 roku, pożerające już we wstępnym etapie miliony PLN.

Mamy nadzieję,że jak dokona się tego przekopu przyćmi to tunel Gotarda /57 km / dwie podwodne nitki na Bosforze , czy calkiem zaawansowane prace na tunelowym polączeniu Azji z Ameryką -Cieśniną Beringa /85 km /

pozdrowienia — Zenon W. Turowski, konstruktor, Lubuska Brygada Remontowa

.

PB: czyli nie masz linka do dobrej analizy, tylko wymysł oparty na konfabulacjach, rakieta 1 mln km/sek… wszystkie mocarstwa blagerują = zasada wojny hybrydowej, już Sun Zi wiedział… owady,  zwierzęta to nagminnie stosują

kartonowe makiety mostów, czołgów i myśliwców oraz zmylanie tomahawków kuchenkami mikrofalowymi zastosowały z powodzeniem wojska serbskie podczas napadu NATO na Kosowo
ruskie jeszcze nie wymyśliły lepiej niż żydłaki, dotąd dostają w historii od nich w de, od momentu wywalenia Chazarów z sąsiedztwa Księstwa Kijowskiego
przecie ruskie nie ukrywają, że angażują najlepszych, np. pełno filmików ze szwajcarską platformą pływającą do spawania i kładzenia rur podmorskich… a skąd co chwilę rejwach od niemieckich firm że im sankcje w biznesie z Rosją przeszkadzają? różnica taka między Polakami a Ruskami, że oni są suwerenni i wybierają z zagranicy, co im potrzeba, a nam wpycha się szmelc i technologie ludobójcze jak 5G
każda władza ma tendencje autokratyczne, tylko nie słowiańska wg Szuberta :))
pod buta tylko idiota się pcha, trza mieć kręgosłup i siłę w czymś, wtedy cię szanuja — a Polakom brakuje obecnie obu, niedziwota że sierżanci i żorżetty rządzą
systemowiec nadal myśli w kategoriach państw? Francja miała broń A i zeszmaciło tę suwerenność żydłactfo do makaronowej szopki z mierkielową, w którą uwierzyłeś
guziki do atomówek są w faszyngtonie, USrael ma paktem NATO wyłączność na takie strategiczne rzeczy (plus satelitarka, transport trans-oceaniczny sił i broni, wywiad wojskowy i spec-operacje), wszystkie “narodowe” operacje wojskowe podlegają ż-NATO (w którym decyduje od kilku lat bezpośrednio Izrael na doczepkę)
Polin powiedzmy będzie miał broń A, ale pod kontrolą USraela i Rosji, z musem otrzymywania śmieci nuklearnych od obu w zamian za export zużytego paliwa z plutonem — tak działa to, dziękuję za broń A i energię A (w ostatecznej analzie jedyny powód wciskania Ludzkości energii A, wg samych inicjatorów ery A)
niech będzie przeklęta Twoja atomistyka! podobnie polscy “mędrcy” argumentują za genocydem 5G

.

Wiktor Turowski: Link? – link masz w głowie i prowadzi do Twoich zasobów myśleniowych. To ze Ruski myślą , to truizm, bo oni zawsze myślą i na ogół robią to dobrze i z dużym wyprzedzeniem ruchów w przód. Napisałem te uwagę bo byłem świeżo po po kwerendzie ruskich stron a tam cisza.

Problem zepsucia przez konsumpcjonizma i westernalizację miałem podany na tacy podczas rocznej bytności na Ukrainie, kraju przeciętego niby nożem na Zach, Ukrainę i na Wsch Ukrainę. Znacznie lepsze powietrze było na Wschodzie. Trochę pracowałem w dziedzinie HR i próbowałem ściągnąc konstruktorw do budowy hal przemysłowych /wymagana znajomośc podstaw inzynieryjnych i operowanie Auto Cadem /. Wysokie pensje które obiecywalem słabo działały na Wsch, inaczej na Zach Ukrainy.

Ruski to mistrzowe blagi, pamiętamy deflady z kartonowymi rakietami, tak we współczesnym przykladzie stawiania kota w poprzek mamy kolejną rewelację: rakietę mknąca 1 mln km/sek 🙂 /awangarde /. No cóż, muszą się jakoś bronic przed zakusami waregów.

Ruski mają to i owo lecz mają też braki, zrobienie bezszwowych rur do transportu gazu wymaga znacznego zaawansowania technologicznego, nie wystarcżą huty i walcownie wypluwające mln ton pólsurowca, stąd wzajemna koniecznośc kooperacji. Autarktycznym można być na 5. ha w gospodarstwie rolnym, nie w skali krajów /sorki za ten truizm /.

Opowiadał mi kolega st oficer lotnictwa jaka jest różnica podczas polączonych manewrow wojskowych, r óznica między lataniem z formacjami amerk a ruskimi W pierwszy wypadki w interkomie nieustannie słychać mayday mayday, tyle razy ilekroć jakaś diod nie zaświeci w kokpicie, albo inny drobiazg. U Ruskich cisza, bo wzywanie pomocy nie jest zbyt honorowe:-)

Opasłe ksiązki pisać by o tym, i ja mam dużo sympatii do Ruskich, ale ich elity są podobnie szubrawcze jak amerykańskich waregów. W naszym narodowym przypadku włażenie pod buta jakimkolwiek bandytom, wzbudzi u nich pogardę /jeśli znam się nieco na bandytach /, niezależnie jakimi haslami bałamucą tłumy. Bandyci boją się tylko pałki.

Sprawa dostępu do broni atomowej jest raczej oczywista i podobnie jak świecie przyrody, jaskrawe kolory mają wyrażać komunikat: nie ruszaj mnie bo cię upierdolę -dosadnie rzecz ujmując /przykład Korei /.

W tym oto znaczeniu jestem gorącym zwolennikiem posiadania przez Polskę atomu.

Atom to wspólczesna perla w koronie , każdego ambitnego państwa traktującego własne bezpieczeństwo poważnie.

.

Andrzej Szubert: Wiktor, pażyjom, uwidim. Ale zobaczysz że farancodojczlandia będzie lizać dupę Izraelowi i banksterom.

.

Wiktor Turowski: przeciwnie, zapisy w traktacie  nie dawały cienia wątpliwości, ze jest  on adresowany wyłącznie do 2 krajów. Nie ma tam zaproszenia  ani dla Włoch, ani dla Hiszpanii. Choć teoretycznie mogli byc tam Brytole /ale by zawrzało w Unii  🙂 /. UE , wg mnie powołano jako projekt ekonomiczny  i  jako  taki spełnił swoje zadanie /otworzene rynków, dewastacja gospodarek  narodowych /Polska, Grecja, Włochy i podobne, gdzie każde z osobna ma wrażenie, ze zostały  oskubane, Wiemy  kogo oskubano i wiemy  kto skubał. żaś górnolotne hasła  skubiącym są na budę.Projekt  gospodarczy  wygasa, trzeba  innej organizacji. Daliśmy akceleracje organizmowi  gospodarczemu Niemiec,  mozna rzec, ze opłaciliśmy koszty połaczenia  DDR z Rzeszą, daliśmy swoje rynki.i cenniejszy  kapitał  ludzki – młodych  wykształconych za  nasza kasę itd td.

Dotychczasowy świat  rozpada się, trzeba sie bronć i  każdy robi to jak umie.
Asie, robienie Unii w Unii to porażka  ideowa,nie odwrotnie.
mnie  do łba nie przyszlo aby straszyc ludzików i namawiać na ścislejsza fuzję z UE, to nie logiczne wobec  wydarzenia ktore wnioslem na nasze forum. Bardziej wygląda to na bye bye Unio, to machają radośnie, będący w szalupie ratunkowej Niemcy  z kamratami frankońskimi.. Ponownie  zostaliśmy  wydymani, choc tym razem nie sami. To wlaśnie mialo obudzić  myśłenie o takim wariancie, nie zaś,  jak sugerujesz  Asie.
Pragnę podkreśłić ze 22 styczen 2019 roku, zostanie zapamiętany jako przełomowy dla Europy i świata jako dzień narodzin   nowego tytana /cesarstwa/.
.

Andrzej Szubert: Przede wszystkim ten tekst przesłany przez Wiktora był straszeniem Polaków Niemcami i Merkel. Jest to ewidentne odwracanie uwagi od rzeczywistego, żydowskiego zagrożenia. Ponadto jest obliczony na to, że Polacy sami zaczną zabiegać, by Bruksela dostała większe kompetencje i mogła zachodnim –
hehehe – żondom narzucać swą wolę – rzekomo w obronie interesów słabszych jewrobaraków – jak Polski. Nie będę zdziwiony, jeśli PiSrael sam zaapeluje o pełniejszą  kontrolę żonduf jewrounijnych przez Brukselę – rzekomo w obronie Polski przez niemieckim domniemanym imperializmem.

Zmyła, ściema i popychanie jewrounitów do dalszej “integracji”.

.
Wiktor Turowski: to jasne ze  wyjście Brytoli z EU zrodziło jakąś refleksję w głowach  urzędników i polityków europejskich. Zespawanie na sztywno F i D może byc murem obronnym dla tych  krajow. W obliczu  nadchodzących  kryzysów finansowego, groźby ekspansji gospodarki  chińskiej, potrzeba  uwolnienia się z balastu /plankton unijny / nakazuje  wyrwać  znacznie do przodu co też i robią liderzy UE.
.

PB: spoko Panie Wiktorze; jak pisze Szubert, żadne już państwo Żachodu nie podejmuje suwerennych decyzji, pachołek niemiecki z takimŻe francuskim zrobili to, co kazało żydłactfo ich nadzorcy w Bnai Brith; prędzej chodziłoby o “dialektykę:” w jewżopie — po-“brexitowa” W. Brytania kontra Niemcy/Francja, co już było, tylko z tarciami Paryż – Berlin

gospodarką też bym się nie podniecał: Chiny zawojują rynek jewropejsaty jak zawojowali w obu Amerykach; bo docelowo NWO wprowadzą kitajce, co od paru lat próbuję syntetyzować, a tu przełomowy przyczynek od paru Amerykanów, którzy pogrzebali w materiałach, włączyli myślenie i połączyli w całość: (min. 35:00) Zachodni i chińscy Żydzi wprowadzili komunizm i rządzą w sztamie z Izraelem = Synagoga Szatana syjonizmu z komunizmem, władza światowa przez SztucznąInteligencję
Ruski  myślą co z tym  fantem zrobić — Nie muszą myśleć tyle co my, bo mają zasoby energetyczne i inne potrzebne jewżopie, a w broni żeby się żabojady ze szwabami zebździli to nie dościgną za 20 lat. Najważniejsze w narodzie jest morale, a to stale spada w jewrounii.
Podobna liczba ludności (83 + 67 mln kontra 147 mln w Rosji), tyle że motywacja, duch i moralność na Żachodzie zgniłe, w Rosji nie wiem czy i jak długo jeszcze wobec westernizacji i konsumpcjonizmu.
W dojczlandii i żabolandii zaczną rychło demograficznie, politycznie i kulturowo przeważać ciapaci, do czasu fizycznej przewagi wspomagani przez wrogi tubylcom zżydłacony system. To się widzi i czuje będąc tam choć na parutygodniowych kanikułach. Nic dobrego z tego nie będzie.
.

Wiktor Turowski: ja bym nie  ignorował tego zdarzenia. Dwoma podpisami 22 bm Franko-Germania znajdzie się na pozycji wytwarzającego 50 pp PKB  całej UE z terytorum od  Atlantyku  po Morze Sródziemne. O doniosłości tego zdarzenia świadczy cisza w polskojęzycznych niemieckich mediach., Wikingowie  amerykańscy pewnie są zaskoczeni szybkością  tego zdarzenia, Traktat ma  być przyklepany  przez oba parlamenty w dniu jego podpisania.

Bankierstwo  niemieckie ma swoją  autonomię odczuli to wczoraj Grecy a jutro odczują Włosi. Ruski  myślą co z tym  fantem zrobić,  ja też 🙂
.

Andrzej Szubert: E- tam – banksterska propaganda. Kolewjny etap likwidacji pażstw
narodowych w Jewropie zachodniej. Nie ma już państwa niemieckiego a judeodojczlandia, niemiecki jewrounijny barak. Ten traktat – zrzeczenie się i tak tylko już fikcyjnej suwerenności państwowej judeodojczlandii i judeofrancji mają zachęcić inne baraki do rezygnacji z własnej państwowości na wzór “traktatu”
judeo-niemiecko-francuskiego. Merkel i Macron uczynili pierwszy krok w realizacji tego, o czym w 2012 r. gadał Palikot, agent rockefellerowskiej Komisji Trójstronnej.

Niemcy i Francuzi będą z tego traktatu gówno mieli – banki,
gospodarka, media i polityka pozostają u nich w żydowskich łapskach. A
“francuskimi” głowicami atomowymi decyduje żydo-NATO i usraelska
generalicja Pentagonu a nie Macron czy Merkel.

.

Wiktor Turowski: Niemcy mają dostęp do broni atomowej. Państwo Niemieckie spełnilo swoje marzenie trwające lata, zrzucenie kagańca amerykańnskiego, wcześniej rosyjskiego i i powrót do polityki lebensraum. Stało się to, a ściśle mówiąc stanie się to 22 stycznia tego roku, w chwili podpisaniia traktatu Francusko-Niemieckiego. Dwie narodowości rozłączone wieki temu , Frankowie i Germanie zespolą się w jeden organizm militarno- gospodarczy. Zapisy traktatowe są jednoznaczne, polityka gospodarcza, zagraniczna, obronna zaspolą się na trale /wspólne uczestnictwo w pracach obu rządów, wspolna polityka zagraniczna, fiskalna itp. zszyją na trwałe oba kraje. Nowe Imperium Franko- Germańskie będzie miało /? /mln mieszkańców,, powierzchnię /? /.km 2, będzie czwartą potęgą atomową w świecie. Mrzonki o słabnącej pozycji Merkel pozostaną dalej mrzonkami.Terytorium od Pirenejów po Odrę zatrzęsie dotychczas ustalonym porządkiem. Niemcy uzyskają zwiększoną powiezchnie upraw, zatem zwiększoną zdolność produkcji rolno-hodowlanej, Frankowie dostęp do najlepszej myśli technologicznej, a polaczenie gałeżi motoryzacyjnej , stoczniowej, ilość portów przeladunkowych i wszysto inne niebawem pokaze efekt synergii.

Cóż z tego wynika dla Polski, ano póki dalej nie mamy swojej strategii bycia w świecie, trudno się do tego odnieść, rycerze systemu nadal zajęci w obszarze symonii świeckiej, ministrowie bez koordynatów……dzień jak co dzień.

TrackBack URI

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: