Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

11/01/2019

Wywiad z posłem Majką — frazesami i interpelacjami nikt nic nie zmienił będąc wewnątrz systemu narzuconego przez żydłactfo

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 08:41

Robert Majka w NTV o zbliżającym się rozbiorze Polski

https://www.youtube.com/watch?v=nj_Vicns9g0&feature=youtu.be

10 851 wyświetleń

Jerzy Zięba

Opublikowany 8 sty 2019

.

………………….
Andrzej Szubert: Na wstępie przepraszam, ale wyjątkowo w tym meilu użyję słów uznawanych za “brzydkie” i “niecenzuralne”.
Do kurwy nędzy!!! Kiedy wreszcie durnie pojmą, że od tzw. “transformacji” Polską rządzi żydowska a nie ruska agentura.!!!
Grom powołano do tajnej operacji MOST –
Most – kryptonim operacji przerzutu Żydów z ZSRR i Rosji do Izraela w latach 1990–1992
Jego dowódcą był wysoki funkcjonariusz “ruskiej” bezpieki MSW w PRL Petelicki:
Od 1969 do 1990 funkcjonariusz Departamentu I MSWwywiadu cywilnego PRL. Pełnił służbę za granicą w placówkach dyplomatycznych jako dyplomata PRL: w 1971 w Wietnamie Północnym, w 1972 w Chinach, od 1973 w Konsulacie Generalnym PRL w Nowym Jorku, gdzie pod przykryciem attaché konsularnego i wicekonsula PRL był rezydentem o ps. „Wan”. Prowadził tam działalność wywiadowczą, inwigilując głównie środowiska polonijne. W zainteresowaniu placówki wywiadu PRL w Nowym Jorku (kryptonim „Imperium”) były w tym czasie m.in.Polski Instytut Naukowy, Instytut Europy Środkowo-Wschodniej, Studium Rosyjskie w Hunter College, Fundacja Kościuszkowska, Instytut Piłsudskiego. Do osób, które rozpracowywał Petelicki należeli m.in.: Zbigniew Brzeziński, Jan Nowak-Jeziorański, Jerzy Mroczkowski, Bolesław Wierzbiański, Północno-Amerykańskie Studium Spraw Polskich, organizacja Wolna Polska[4].
Inny agent “ruskiej” bezpieki MSW, as wywiadu zagranicznego SB – Czempiński – za pomoc CIA w operacji Samun
Operacja Samum[1] (ang. Operation Simoom) – ściśle tajna ewakuacja funkcjonariuszy / żołnierzy instytucji wywiadowczych USA, przeprowadzona przez polski wywiad (ZW UOP) w Iraku w 1990.
dostał wysokie odznaczenie CIA. Czy do idiotów kurwa nie dociera, że tylko ci, którzy w 1989 roku przewerbowali się i służyli CIA i Mosadowi, robili w Judeopolonii kariery, a ci, co nie dali się przewerbować poszli na zieloną trawkę albo i na odstrzał. Tylko idiota uwierzy, że usrael wciągnąłby Polin do bandyckiego NATO w 1999 roku, gdyby rządziła tu ruska agentura! Czy do kurwy nędzy tak trudno to jest zrozumieć!!!
Od 1993 roku w Polin przybudówka Mosadu, usraelska NSA ma tajną bazę podsłuchową na Mazurach!

Tajna instalacja amerykańskiego wywiadu stoi tuż przy granicy z Obwodem Kaliningradzkim. Sprzęt, który w niej zamontowano pozwala tajnym służbom USA podsłuchiwać rozmowy telefoniczne w promieniu tysiąca kilometrów.

Podsłuchuje nie tylko Polaków, ale i Rosjan! Czy na to pozwoliłaby ruska agentura???
 
I gdyby ona rządziła Polską, byłyby u nas tajne więzienia KGB/FSB a nie CIA!!! Czy dociera to kurwa do idiotów!!!
 
Na dodatek powstały one, gdy Judeopolonią rządziła “postkomuna” – “ruska agentura” SLD.
 
Majka albo jest kompletnie durny i ślepy, albo mu ktoś płaci za te brednie. Jest z szajki żulika Kukiza. Tu przypomnę że inny kukizowiec vice-marszałek knessejmu Tyszka…
“skrytykował tzw. Trybunał Konstytucyjny (konstytucja jest farsą, bo nad nią stoi traktat lizboński i jewrounijne „prawo”) za blokowanie ustawy o „restytucji mienia zagrabionego przez Niemców a następnie przez komunistów”. I natychmiast przypomniało mi się, co w kwietniu bieżącego roku  pisała izraelska The Jerusalem Post:

„Najwyższy czas, by Polska zmierzyła się ze swoją przeszłością” – napisał Daniel Schatz w dziale opinii izraelskiego dziennika „The Jerusalem Post”. Chodzi o zwrot ok. 170 tys. nieruchomości wartych dziś „miliardy dolarów”, które zostały zabrane Żydom w czasie II wojny światowej oraz pod rządami komunistów (…)”
http://www.biztok.pl/biznes/jerusalem-post-zamiescil-wezwanie-do-zwrotu-zydom-170-tys-nieruchomosci-w-polsce_a20842?utm_source=o2_SG&utm_medium=Biznes&utm_campaign=o2

Pisałem o tym tu:
Przypomnę też że w czasach rządów “ruskiej agentury” PO w śledztwo smoleńskie ingerowali potajemnie agenci CIA i FBI:
Ok. 7 minuty nagrania prokurator Przybył stwierdza znane mu fakty, że agenci CIA i FBI mieszali się w śledztwo smoleńskie potajemnie spotykając się z prokuratorem prowadzącym owo śledztwo.
Tu pisałem więcej o “ruskiej agenturze” PO:

“…minister obrony żondu Tuska zabiegał w Izraelu o dostawy broni:
„…rząd w Warszawie zainteresowany jest zakupem izraelskiego sprzętu wojskowego m.in. w związku z poczuciem zagrożenia ze strony Rosji”
http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/632127,Szef-Mossadu-zostal-polskim-obywatelem

– w ub. roku w „Tel Awiwie zostało podpisane memorandum w sprawie strategicznej współpracy techniczno-wojskowej.”
http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/628550,Polska-i-Izrael-zaciesniaja-wspolprace-wojskowa

– w czasach żondów tuskowej „ruskiej agentury” „polskie” i izraelskie lotnictwo przeprowadza wspólne manewry lotnicze na pustyni Negew, niedaleko Ejlatu nad Morzem Czerwonym.
http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/544078,Polskie-F16-beda-latac-nad-pustynia-Negew

– a ruski agent Tusk już dwa lata temu oświadczył  że zadaniem Polski jest być jednym z tych państw, które nie powinny pozwolić na jakiś wzrost zagrożenia wobec państwa Izrael i że Polska nie zagłosuje za rezolucją, która by godziła bezpośrednio w bezpieczeństwo Izraela.
http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/441749,Tusk-oslabienie-Izraela-nie-wchodzi-w-rachube
Bezpieczeństwo Palestyńczyków wobec agresywnej (okresowo noszącej znamiona eksterminacyjnej) polityki Izraela nie ma dla „ruskiej agentury” znaczenia.

– no i że ruska agentura Tuska latała na dywanik do Jerozolimy (a nie na Kreml) obiecując starszemu bratu wsparcie w razie argesji Izraela na Iran.
http://wiernipolsce.wordpress.com/2011/02/25/izrael-polska-przygotowania-do-wspolnej-wojny-na-bliskim-wschodzie-z-iranemoraz-na-wypadek-nie-do-konca-przewidzianych-jej-nastepstw/

Pomijam też fakty, że ruski agent, PO-wski prezydęt Komorowski nadał honorowe obywatelstwo polskie byłemu szefowi Mossadu (z którym spotykał się W Telawiwie  w sprawie Gruzji poprzednik hrabjego Komorowskiego – Kaczyński/Kalkstein).”

Majka to po prostu gównojad, użyteczny idiota. Na agenta wpływu jest za durny. Natomiast Zagórski sam albo jest użytecznym idiotą, albo agentem wpływu. Kiedyś sam zrobił reportaż o Łągiewce, genialnym wynalazcy z Kowar.
Wynalazek Łągiewki w roku 2001 zarekwirowała WSI. Syn Łągiewki odnalazł wreszcie wynalazek w IZRAELU!!!
O tym Zagórski musiał wiedzieć robiąc reportaż o Łągiewce. Więc musi wiedzieć, że WSI najpóźniej od 2001 roku służyła interesom Izraela. Ma więc – jeśli jest “niezależny –  zasrany obowiązek bezwzględnie demaskować brednie idiotów jak Majka, a nie dywagować – czy może nam podmieniono agenturę. I jeżli rzeczywiście jest “niezależny” to takich gównojadów jak Majka powinien ośmiestać i pędzić ich gdzie pieprz rośnie, a nie ich brednie nagłaśniać.
Chyba że na tym właśnie polega misja “niezależnej” i Zagórskiego.
Majka, kiedy kurwa do ciebie dotrze, żeś durny???
.
PB: To jest re-vlogowanie NiezależnejTV przez Jerzego Ziębę, niedopuszczalne w poważnej blogosferze bez podania pierwotnego źródła/linku, daty, tytułu. Pan Jurek próbuje nam powiedzieć, że nie umi skopiować i wkleić linka z JewTuby :)))
Zatem jak mu zawierzyć, że precyzyjnie przekazuje wiedzę medyczną ze źródeł anglojęzycznych?
Polin już dawno rozebrano między żydłactfo — globalne (w tym Izrael), jewropejsate i koczujące miejscowo (w tym miliony szabas gojów z pociotkami)…
Min. 22:00 Zagórski pyta Majkę o zmianie warty agenturalnej z żydosowieckiej na inne, Zagórski sugeruje agenturę ruską i ukraińską 🙂 chyba oliparchy moskiewskie i kijowskie. To Pan Zagórski z palca ma czy z rzetelnych danych?  Bo ostatnio wszystkie rzekome  ingerencje “ruskie” w wybory i biznesy narodów tu i tam okazują się hakerami z Izraela i mafią Koszer Nostra a nie ruską :)) Nawet Nietenjahuj ruskich znalazł pod deską klozetową nadchodzących  wyborów 🙂

Min. 33:10 Zagórski mówi nt. raportu o WSI, że muszą to dziś być agenci  FSB, GRU, CIA, Mosadu, BND, MI6 itd. skoro Kalksztajn nie zgodził się ich ujawnić. Kaczor ścigałby się z Antkiem Singerem, żeby zduraczonej gawiedzi podać kfiatki ruskie. A że nie podali, to nieujawnieni robią dla ż-suszp i jest top secret 🙂 przewerbowanie. Reszta nie chciała się zeszmacić patriotycznie i wolała odstawkę. Piskorski trafił za kratki za legalny, sankcjonowany przez jewrounię nadzór nad wyborami na Krymie Czy kto wierzy, że ABW ż-agentura Polin popuściłaby putinowskim agentom. Są jeszcze oliparchaci moskiewscy i kijowscy, a ci grają do jednej bramki ż-globalnej.

Min. 49 — Panie Januszu, Putin chciał obdarować Polaków kawałem Upadliny, a Pan że zaiwanić 🙂 Była okazja rozbioru, odwyrtka losu Polaków, a Pan wybrzydza… Więc jak — jesteśmy na przeklętej nizinie Europy Śr., czy jednak zdarzają się okazje?  🙂

Od min. 51:10 “państwowości uczmy się od Żydów” “jaka za tym siła stoi” — No to jak, Panowie Zagórski i Majka? Albo rybka albo pipka… Nie chcecie Gazy Północ w Polin i na Upadinie, czy opowiadacie się za ludobójczym podbojem przez syjonistów. Symptom judaizacji Słowian, degeneracji moralności na ściervo syjonu. Na pewno pokićkanie poznawczo-pojęciowe, wołające o baty na wyprostowanie kręgosłupa.

Panie Zagórski,

Jak niegdyś Michalkiewicz, nadaje Pan o ruskiej agenturze wytrzepanej z nogawki. Albo konkrety albo nie fantazjować. Inaczej skończy Pan jak Michalkiewicz “niezauważalnie” dla publiki zmuszony zjeść swe poprzednie wieloletnie słowa.

Majka zaś przytoczył usraelskiego dyplomatę: Polska — nie do zmiany zrządzenie losu, nieubłagalna rola niziny czołgowej na pograniczu Europ Wsch. i Zach. Bo tak widzą nas “anglosasi” w swej geostrategii czyimiś łapskami podbijania lepszych od nich Słowian od wieków. To nie znaczy, że mamy połknąć to jak Majka. Zależy od sojuszów i sprytnej polityki — vide Białoruś. Ż-agentura dba, żeby nie było dla Polaków sojusznie ni sprytnie. Nawet uda sojusz jak na II wś., żeby nas osiodłać. Przeżytki z Podziemia — wytępić! Broń Boże silna armia!

Po kanciatym stole zmiana dekoracji z żet na żet, z pogłębieniem podległości narodu (gospodarka w ruinie, pieniądz banksterki, prawo jewrokołchoźne, armia i służby do luftu, bazy globalnego bandyty na nasz koszt, rozkradziony majątek narodowy, prawa dla obcych a kopy dla nas, terror strachem dla zatrudnionych i nękaniem przedsiębiorców, duraczenie medialne, kośxcielne i politykierskie, upokorzenie i haracz dla Holo-Geszeftu, ludobójcze scypionki, “medycyna” i “leki”, żarcie GMO, woda izraelska, zmora 5G w pilotażowym Polin…). Zubażanie, spadlanie, zniewalanie, odludnianie i śmierć demograficzno-chemiczno-mikrofalowa.

Co mi z tego czy innego  systemu, skoro żydłactfo usmaży mnie i rodzinę mikrofalami 5G,,czy zniszczy genetycznie atomem i GMO. Majka nie widzi ponad to, co wysłuchał w anegdotach, doświadczył i nafaszerował sobie na politologii. Wiadomo, jakie cenne uczelnie mamy z równie śmieciowemi prosorkam.

Min. 39:10 Majka biadoli o zwolnieniu z członka TS. Za polityczne stręczenie partii Potockiego powinien iść do ciupy.

Min. 44:00 Zagórski hipotetyzuje, że Kalkasztajna rząd stracił na ustępstwach typu ustawka o IPN. Niekoniecznie. Mają od Bnai Brith gwarancję “huśtawki” popisdzielnej: raz na górze ci, po nich kolej na tamtych itd. bez uszczerbku w korycie, jak długo wykonują polecenia.Bardzo silna koalicja RN+? To plankton, co najwyżej będą rozgrywać, do której drużyny Bnai Brith dołączyć.
Następnie omawiają antypolonizm i antysemityzm, niemoc Polaków w obronie przed tym. Rzeczywiście tak trudno? Oto przykład bieżący, zamiast biadolenia, Panowie. Żydłactfo żeruje na waszym pół-defetyzmie (do tego reklamowanym!), rozumie tylko równych sobie w śmiałości (odwrotność chucpy) i prawdzie (pozytyw ich krętactw i oszustw).
Min. 57 — Jałta tak samo była krokiem w realizacji XVIII-wiecznego banksterskiego planu NWO, jak wszystkie niemal wydarzenia i polityki obecnie. Bez tej wiedzy, Panowie, drepczecie w miejscu
Coś nowego lub przełomowego od obu Panów w wywiadzie z Majką? Do kompletu powinien był Redaktor Zagórski wstawić chrabjem Potockiego 🙂 Nadawanie o objawach, oczywistych dla Polaków, bez podania wyjścia realnego w obecnej sytuacji — globalnej, unijnej i krajowej (np. szabas goje zainteresowani w zachowaniu status quo). Ale za to typowo dla Majki “co ja już nie zrobiłem i kiedy”. Oklepanymi frazesami i interpelacjami nikt nic nie zmienił będąc jednocześnie beneficjentem wewnątrz krajowej wierchuszki systemu narzuconego przez globalne i unijne żydłactfo.
Jakim swędem z sędziego TS stał się Majka posłem w ubr.?

wyborach parlamentarnych w 2015 bez powodzenia kandydował do Sejmu z ramienia komitetu wyborczego wyborców Kukiz’15 zorganizowanego przez Pawła Kukiza[7] W tym samym roku wybrany na członka Trybunału Stanu. W 2018 współpracował (do sierpnia) z partią Jana Zbigniewa Potockiego II Rzeczpospolita Polska[8][9]. W wyborach samorządowych w tym samym roku ponownie bezskutecznie kandydował do sejmiku z listy RN[10]. Po wyborach objął mandat poselski zwolniony przez Wojciecha Bakuna (wybranego na prezydenta Przemyśla)[11][12], zostając posłem niezrzeszonym.

Czyli nie dostał się do KneSSejmu nawet z agenturalnym Kukizem, potem nie zdołał zebrać (taki dobry narodowiec!) głosów na samorządowca, za to wtrynił się do KneSSejmu w miejsce innego (p)osła (też dziwoląg: związany z ruchem antyszczepionkowym, podkreślając, że nie jest przeciwnikiem szczepień — wg Wiki) wybranego na samorządowca.
Czy ktoś wie jak to możliwe? Czy ktoś z was, wyborców, zgodził się na taki awans? Czym to się różni od oszustw i manipulacji wybiurczych w biały dzień? Widać demon-kracja nie ma żadnych reguł, rączka rękę myje, a agentury żydłacko-żydłackie podają mydełko i polewają na opłuczkę.
Majka doskonale zna plugawy system, a jednak zabiega o wejście coraz wyżej koryta. Jak mu sumienie pozwala robić w systemie, który wie jest betonem agenturalnym nie do ruszenia? Ponadto, jaki problem z niezrzeszonego KneSSejmiaka wstąpić do agenturalnej partii  II RP chrabji Potockiego? Kontrolowana opozycja w najlepszym przypadku (do tego naiwna, skoro Majka dał się nabrać na chrabjem). W najgiorszym — agentura, a ta tylko może być żydłacka w obecnych warunkach.
Kto chce dziś coś dobrego zrobić dla narodu, działa konspiracyjnie lub oddolnie jak sobótkowa brać Zagórskiego. Natomiast Majka, jak tak dalej pójdzie użyteczne nagłaśnianie przez osoby trzecie z autorytetem narodowym, to prześcignie Marcina Rolę w wyścigu do odsłon. Z takimże wynikiem: mętlik i stawianie na chore konie.
Panie Zięba, 
Nt. polityczne nie jest Pan orłem — wykazaliśmy przy okazji lansowania Potockiego, Singapuru odmiennego wielce od polskich warunków, urojonej Szwajcarii, która straciła zęby jakimi Pan mami Polaków.
Ostatnio objął Pan gotowca od autorytetu brytyjskiego w mikrofalach. Pokazałem w liście do ministra, że z Brytyjczykiem zbłądziliście, gdyż nie może być telekomunikacji bezpiecznej dla zdrowia i wolnej od masowego sterowania, gdy środkiem przekazu sygnału bezprzewodowo są mikrofale:
Pana wstęp wychwala rzekome korzyści użytkownika z 5G. Urąga zatem logice protestu. Zero zagrożenia mikrofalowego można tylko osiągnąć przez porzucenie telefonii mikrofalowej, tj. żadnych bezprzewodowych smartfonów, laptopów, ajpadów. To jest tak proste jak konstrukcja cepa. Nie ma tego w Pana apelu do ministra. Tymczasem czarujący gojów ludobójczy żydłak, Elon Musk mimo ostrzeżenia od profesorów i badaczy 5G odpala  pierwsze z 250 tys. satelitów i letadeł — anten kosmicznych i atmosferycznych 5G. Tyle se żydłactfio robi z naszych protestów, z zachowaniem smartfona czy bez:
https://youtu.be/B-9zOQgC8cg
Minister Panu poda podkładkę; sfałszowali badania nad skutkami na zdrowie od atomu, nikotyny, odwszarzacza DDT, Agent Orange, GMO, scypionek i wielu innych ż-technologii, więc co za problem dla 5G zawyżyć normy na podst. korporacyjnego fałszu? Wszak nie Pan a ż-korporacje kontrolują źródło “norm” światowych WHO, bruxelkę i wszyskie (nie)rządy Zachodu.
Zrobił Pan strategiczny błąd, ignorując wiec słowiański mędrców narodu i jak w banku za x miesięcy będzie nałókowe uzsadnienie ludobójczych norm, specjalnie dla Pana i Brytyjczyka. Jak z Potockim, wtranżolił się Pan między wódkę a zakąskę.  Byłoby to rozrywkowe, gdyby nie genocydowe skutki na cały naród. Lepiej dla narodu, gdyby został Pan przy witaminach i terapiach. Tylko z dokładnymi linkami! 🙂
Pozdrawiam
Piotr Bein

4 Comments

 1. […] Wywiad z posłem Robertem Majką — frazesami i interpelacjami nikt nic nie zmienił będąc wewną… […]

  Pingback by :) Mgr inż. Bizoń nie rezygnuje ze Śmietnika Narodowego | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina — 17/01/2019 @ 06:31

 2. […] odłamy „niezależnye” i „antysystemowe” zaślepiony dureń Robert Majka: https://piotrbein.wordpress.com/2019/01/11/wywiad-z-poslem-robertem-majka-oklepanymi-frazesami-i-int… . Otóż gdyby w Polsce ruska agentura miała imputowane jej wpływy, Mateusz Piskorski byłby […]

  Pingback by Haracz i bezprawie tzw. „wymiaru sprawiedliwości” w sprawie Mateusza Piskorskiego – więźnia sumienia… – blog polski — 27/01/2019 @ 22:43

 3. […] Panie Jurku, czy będzie Pan na konferencji KPUP? Z dużą liczbą zwolenników mógłby Pan, z pomocą w polityce, stanowić znaczącą siłę. Zgadzam się, że nic nie będzie bez uprzedniej suwerenności. Ale mamy catch 22: aby wywalczyć suwerenność, to większość myśli “wybory”. Niestety uny nie pozwolą na nasz sukces wyborczy, bo mają system pod ścisłą kontrolą. Jeśli nie, to mają ustawkę 1066. Nie udało się to nawet znacznie dalej zaawansowanym, bojowym i lepiej zorganizowanym Katalończykom. Martwi mnie obecność Roberta Majki. Wg mnie on jest agenturalny, popierał Potockiego, a jak ten się skompromitował, to Majka zaczął ględzić bezpłciowo o Żydach. Klasyczna gra pod polską publiczkę, bez podania konkretnych i skutecznych rozwiązań patriotycznych. Moje opinie o pośle Robercie Majce nie są odosobnione ani wyjątkowe. Służby zachowują się iście chucpiarsko, lansując go tak nachalnie. Wywiad z posłem Majką — frazesami i interpelacjami nikt nic nie zmienił będąc wewnątrz syste… […]

  Pingback by [Dyskusja] Konferencja patriotyczna KPUP w Toruniu — co tam robi agenturalny poseł Robert Majka? | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina — 15/02/2019 @ 05:14

 4. […] Panie Jurku Rozumiem, że nie ma Pan komentu do wywiadu z Robertem Majką u Marcina Roli wRealu24. Nie dziwię się, zajęło sporo czasu kilku osobom od ponad roku śledzić, analizować i komentować poczynania chrabji Potockiego, w którego “świcie” znalazł się przez jakiś czas Robert Majka. Wyręczam więc Pana… Wyjściową przesłanką Majki wRealu24 jest to, iżby Sokolnicki był prawowitym prezydentem II RP na uchodźstwie, a rzekomą podstawą prawną — sanacyjna konstytucja, nota bene wynik zamachu stanu. Z czego miałoby wynikać, że uprawomocnienie Potockiego wymaga li tylko przedstawienia przezeń odpowiedniego papierka. Chrabja wspominał o papierach w jego szafie , podczas gdy uprawomocnienie przez zagraniczny trybunał ma tyle z Suwerenem – Polakami, co Fort Trampek z obroną naszej Ojczyzny. Przypomnę, że Potocki powoływał się na “Trybunał Stanu RP” w paru, może nawet kilku sprawach, mając na myśli Roberta Majkę, bo o ile wiem, poparcia czy braku takiego ze strony TS dla Potockiego nie było. Majka nawiązuje do oczywistych oszustw, np. trick z “wpłatą” na miliony funtów rzekomej “gigantycznej” (słowa Potockiego) kancelarii prawnej. Majka powinien był z miejsca rozpoznać tą ściemę, zanim poparł w taki czy inny sposób chrabjego. Mówić o tym we wrześniu ubr. było już dużo za późno, inkryminowało Majkę. Majka nie zareagował na poparte podpisem Potockiego fejkowe pismo do prezydęta USraela, o zamianę odszkodowań od Niemiec za II wś. na “technologie” USA. Wiadomo, jakie są: za bajońskie sumy bezużyteczny szmelc wojenny… ludobójcze 5G i GMO, “leki” i scypionki… jamalski gaz skroplony w St. Petersburgu dostawiany katarczykiem po cenach “amerykańskich” 3-krotnie wyższych niż ruskie… W tymże samym piśmie, żydłactfo zakamufłowało drugi, najokrutniejszy przeciw Polakom, sposób zamiany odszkodowań na “postęp cywilizacyjny” z USA: 7 Praw Noego, wśród których jest ścięcie głowy za bycie chrześcijaninem. A Potocki i to sygnował! Skończony dureń czy kpi z Polaków? Palce mi już krzywe od stukania o tym, odsyłam do analiz i opracowań pod mejlem. Nieco dużo, panie Jurku, należało czytać na bieżąco i nie bredzić swoim fanom o Potockim, teraz o Majce. Ja też czasu z gruszki nie zrywam. Skoro Robert Majka — figurant TS bez żadnych przeprowadzonych postępowań ani osiągnięć w odgnilaniu systemu — nie rozpoznał ww. i wielu in. fejkowych czarów-marów Potockiego, to nie nadaje się reprezentować Naród we władzach, najwyższych ani najniższych. Takich potrzebuje okupant. Majka jest Sejmie, niewybrany w wyborach — jak Potocki z “nadania” tak on z “awansu” wobec rezygnacji posła Kukiz’15, który wolał wygraną pozycję w samorządzie. Jeśli z drugiej strony Majka ściemnia przed publiką, to ditto. Korzystam z okazji z konstruktywną krytyką: większości Polaków nie stać na ekstrakt z fermentowanych buraków. Czy nie mógłby Pan podać polskim gosposiom przepisu na takie kiszenie? Na necie jest sporo o fermentacji dla zdrowia. Ciekawa jest metoda koreańska, smak niepowtarzalny. Większość warzyw i owoców powinniśmy fermentować przed spożyciem, bo proces rozkłada toksyny w nich zawarte, a składniki rozbija na łatwiej przyswajalne. Uwaga ogólna: przedciwnicy żydłackiego systemu góglowo-pesjbókowo-jewtubowego nie zapisują się na konto, toteż nie mogą komentować bezpośrednio pod Pana filmikami. pozdrawiam Piotr Bein bloger Grypa666 i PiotrBein na WordPress.com [Dyskusja] Konferencja patriotyczna KPUP w Toruniu — co tam robi agenturalny poseł Robert Majka? Wywiad z posłem Majką — frazesami i interpelacjami nikt nic nie zmienił będąc wewnątrz syste… […]

  Pingback by Poseł Robert Majka i chrabja JZ Potocki — zbawcy narodu czy agenciury? | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina — 18/02/2019 @ 04:44


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: