Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

06/01/2019

Edward Maciejczyk i jego plagiatorska szajka z “Szikago” (Chicago)..

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 00:17

blog polski

.

.
Na kolejny bezczelny plagiat moich tekstów trafiłem przypadkowo. Zaczęło się od tego, że P. Ziemiński meilem rozesłał życzenia noworoczne umieszając w rozsyłce mój adres. Odpowiedziała na nie m.in. Joanna Gronostajska, której nie znałem. Z czystej ciekawości wkliknąłem się na podany przez nią link:
http://www.mediapolonii.com/
.
Także z czystej ciekawości wkliknąłem się na “zakładkę” Słowianie:
http://www.mediapolonii.com/s-owianie.html
.

I zacząłem czytać co “mediapolonii” o Słowianach piszą. Już czytając wstęp miałem niejasne przeczucie, że tekst jest mi jakoś dziwnie znany. A gdy zacząłem czytać następny “akapit” zaczynający się słowami: “Podstawą życia duchowego Słowian była cześć oddawana Matce Ziemi i siłom Natury. Żyli w symbiozie z naturą – rozumieli że Ziemia jest Matką, Domem i żywicielką….” natychmiast rozpoznałem moje własne słowa. Tyle że strona “mediapolonii” nie podała linku mojej strony, z którego to, dokonując niewielkich poprawek i wycinając pewne zdania fragmenty mojego tekstu po prostu zerżnęła.
.
Odpowiedziałem więc Joannie Gronostajskiej…

View original post 3,748 more words

1 Comment

  1. […] Edward Maciejczyk i jego plagiatorska szajka z “Szikago” (Chicago) […]

    Pingback by Skompromitowany Maciejczyk firmowany pod piesdonimem przez pseudo-scyropolskich | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina — 13/11/2020 @ 22:30


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: