Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

23/12/2018

[Dyskusja] Katarzyna TS jak Marcin Rola: węszy “lewacką” mowę nienawiści tam, gdzie głęboko przemyśla filozof

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 18:15

[…] Jest mi naprawdę żal Stefana Molyneuxa. Ponieważ jestem wyczulona na polit-poprawny bełkot piorący ludziom mózgi, więc szczególnie wstrząsnął mną jego monolog na cmentarzu polskich żołnierzy, którzy zginęli we wrześniu 1939 roku. Po przedstawieniu heroizmu Polaków zdradzonych przez swoich sojuszników i po bardzo emocjonalnej wypowiedzi dotyczącej bestialstw, których Polacy padli ofiarą ze strony obu okupantów, Molyneux przeszedł do dywagacji na temat wojny jako takiej. I tu opadły mi ręce. Według angielskiego historyka przyczyną wojen jest „propaganda nienawiści”.

Skąd pochodzą te groby?” – pyta Molyneux na cmentarzu żołnierzy września’39. „One nie wynikają z natury ludzkiej. One pochodzą z języka, który wchłonęliśmy; z języka, którym mówimy; z nienawiści, którą zasialiśmy mówiąc „ta grupa was wykorzysta”, „ta grupa was oszuka”, „ta grupa odebrała wam to, co było wasze i my to odzyskamy siłą”, „tej grupie należy się śmierć”, „ta grupa to wasi przyjaciele”, „te grupy to wasi wrogowie”. To jest język, który nam jest ciągle wpajany, który jest nam narzucany i to nas zraża. Nie wierzę, że ta nienawiść jest w nas wrodzona (…) Wierzę, że możemy żyć w o wiele większym pokoju, ale żeby żyć w pokoju, musimy być bardzo ostrożni z językiem, którego używamy, by opisać nasza grupę, inne grupy, albo to, czy w ogóle istnieją inne grupy” – wyjaśnia Molyneux.

Ratunku!!! Zachodni intelektualista wygłasza wykład na temat „mowy nienawiści” na cmentarzu polskich żołnierzy. To jest właśnie poziom zidiocenia zachodnich elit, które nie potrafią już wyjść poza lewacki schemat polit-poprawnego bełkotu terroryzującego społeczeństwa i likwidującego wolność słowa. Jeżeli według Molyneuxa przyczyną II wojny światowej była „mowa nienawiści”, to znaczy, że zniewolenie umysłowe Zachodu jest większe niż przypuszczałam. Oni naprawdę wierzą w to, że walka z „mową nienawiści” jest panaceum na bolączki świata. Obłęd!

 

PB: Pani Katarzyno TS. Nienawiść kierowana propagandowo na “wroga” to klasyczny wstęp do wojen. Bez wzgl. na czasy i sytuacje polityczne, przed atakiem na “wroga” demonizuje się go, by zaszczepić nienawiść w wojsku i zyskać poparcie swej ludności i sojuszników zewn.
Ofiary września i cały Holokaust II wś. w tym mniejszościowe Szoa żydowskie to właśnie wynik nienawiści, jaką syjo-żydohitlerowcy wsparci przez ż-banksterię i globalny syjonizm wysypali wspołplemieńcom i Słowianom, obie grupy Untermensch.
Kanadyjski filozof Moleneux daleki jest od polit-poprawności, trza znać całość jego działalności. Jest “prawicowy” w kanadyjskim nurcie niezależnym.

…………………….

Romuald:Nie zgadza się początek tego filmu,obecnie rząd PIS,wbrew deklaracją przedwyborczym wprowadza do Polski islamistów na potgę,nie wspominając o ukraińcach,którzy w większości skrycie ,nienawidzą nas Polaków
  1. Piotr Bein: Przykład, jak żydłactfo poprzez PiS używa nienawiści jednych przeciw drugim… Z własnej nienawiści do gojów chrześcijańskich i muzułmańskich.

    Ponadto, nienawiść islamistów do infideli radykalizuje żydłacka odmiana islamu — wahabizm. Fanatyzm religijny islamistów w połączeniu z mamoną wytwarza większość ISISowców, Al Kaidowców, Bractwa Muzułmańskiego, Boko Haram itd.

TrackBack URI

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: