Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

18/12/2018

U Maruchy ruchy żydłackie

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 00:19

Grypa666 said

Twój komentarz oczekuje na moderację.

@Marucha 2018-12-17 18:09:49 parę możliwości:

  • albo „Żyd” to głupie uogólnienie, bo żydłacka klika globalna nie ma równych przebiegłością i inteligencją: manipuluje zduraczonymi masami żydowskimi identycznie jak gojowskimi
  • albo dzielny naród polski jednak głupi…

…w każdym razie jeden z najbardziej ujajanych przez żydłactfo, co potwierdzałoby obie ww. tezy

  1. Marucha 2018-12-17 (Poniedziałek) @ 18:09:49 Re 2: I czy to nie hańba dla mądrego i dzielnego Narodu Polskiego, że najgłupszy i najpodlejszy na świecie narodek żydowski rżądzi naszym krajem?
  2. Sarkazm 2018-12-17 (Poniedziałek) @ 17:56:36 Za żydami i ich durnymi, wydumanymi „teoriami” nie nadążysz choćbyś chciał. Powszechnie wiadomo, że żydzi to najgłupszy narodek na świecie. Dowodem na to jest powszechnie znany a przez nikogo nie dostrzegany fakt-dowód, że żydzi przez 2000 lat(!) nie rozpoznali prawdziwego Zbawiciela Jezusa Chrystusa i Maryji matki Bożej, których to rozpoznają nawet małe, niepiśmienne dzieci jak w Fatimie, Lourdes, la Salette czy Gietrzwałdzie. To są dekle. Wyjątkowo tępe i stąd te „błyskotliwe” teorie ewolucji, względności i wielkiego wybuchu! (najlepszy jest oczywiście „wielki wybuch” – walnęło coś z niczego i powstał Wszechświat). To są brednie dla jeszcze głupszych szabes-gojów. Nie ma ani jednego dowodu na te brednie mośka Darwina w odróżnieniu od tysięcy dowodów na zaistnienie potopu ok. 4400 lat temu. Rozumowi się nie bluźni jak się zna historię mamuta znalezionego w 1901 roku nad brzegami rzeki Bieriezowka. Jakby ktoś miał wątpliwości spowodowane małą spostrzegawczością to proponuję na deser Wielki Kanion Colorado z historią jego powstania.

 

TrackBack URI

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: