Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

17/12/2018

Wzór wzorcem… Panie Jezu Chryste zmiłuj się nad duszą Bartosza Niedzielskiego

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 22:20

Przykro mi, że na wPrawo Jacka Międlara, Katarzyna TS paranoicznie i poniżająco zareagowała na zdemaskowanie fałszywej flagi w Sztrasburgu. Ripostę zamieściłem tu. — Piotr Bein

……………………………

https://wprawo.pl/2018/12/17/nie-zyje-polak-ranny-podczas-zamachu-w-strasburgu-poswiecil-zycie-zeby-ratowac-innych/

 1. Jacek Wójcikiewicz Mówi

  Dzielny Polak.Zasłużył na medal,Cześć jego pamięci!

 2. Sten Mówi

  Atywny propagator lewacko pedalski akurat zebrał to co siał. Na strzelaniny multi kulti z gołymi rękoma ? Okazało się że to nie działa….. Pewnie myślał. że potomek kozich synów będzie miał wdzięczność. dla pacyfisty a tu kuku. To dobra nauczka dla głupców

 3. Piotr Bein Mówi

  Wzór wzorcem i Panie Jezu Chryste zmiłuj się nad duszą Bartosza. ale…

  1. Co to za Polak za LGBT, jidysz i „światowością”. Obstawanie w tym garniturze za sprawą Palestyńczyków wskazuje na syjonizm Bartosza. Pełno takich srulowych wtyk wśród „lewaków”. Nie znam żadnego anty-syjonisty, co goniłby lewackie cipy i zachwycałby się językiem zniemczonych koczowników-pijawek jewropejskich, przepędzonych z Chazarii.

  2. Bartosz pracownik jewropejsatego PE. Portier, sprzątacz czy spec-zadania dla JKMów i wyższego kalibru? Globalista zżydłacony, w najlepszym przypadku — użyteczny idiota. W najgorszym — część zespołu mosiadowego „ataku terrorystycznego” przez islamistę z ISIS buhaha (patrz poniżej).

  3. Dostał typowo w głowę od „terrorysty”? Czy od snajpera z obstawy, bo wiedział za dużo o akcji? Jeśli tak, to przywleczony przezeń reporter włoski też jest frajer żydosłużb. Nie dowiemy się, czy Bartosza wykończyli „nasi” w szpitalu, czy dogorywał od celnego strzału suszpowego.

  Zespół wPrawo znów sknocił temat. Jest prowadzony czy naiwny wg żydłackiego matrixa dla gojów?

  1. Islamista Marokańczyk z tworu żydłackiego ISIS, z globalnym wsparciem, poparciem i ochroną izraelsko-żydłacko-„arabską” saudyjską… głównodowodzący ISIS, Al Baghdadi ze służb Izraela.

  2. Paryż klub Bataclan 2015 też akcja ż-suszp, „terror islamski”… Bardzo podejrzane „dowody” na wersję oficjalną — patrz blogi Grypa666 i PiotrBein na WordPress.com w tamtym czasie.

  3. Juda Obłuda zbiera plusy dodatnie pozytywne typując frajera czy srula Bartosza do medalu. Podbudowuje, podkręca tym żydłackaą narrację: broń się kto może przed muślimami. Ale Juda jednocześnie posłusznie wykonuje żydłacki plan ciapacenia Polaków i likwidacji ich etnicznie i kulturowo przez obcy element.

  4. Gdzie był Duda odznaczać śp. Magdalenę Żuk zabitą przez sitwę zlinkowaną do KoszerNostra a więc do szamba ż-saudyjskiego we Wrocku i w Egipcie?

  5. Gdzie był odznaczyć Polaka zakłutego za obronę swej polskiej dziewczyny przez muślimów, nasyłanych na zgubę Białych przez żydłactfo sorosowskie w realizacji ż-banksterskiego planu NWO? Nie po to pasował go KneSSet na PADa na seSSji wyjażdowej w Krakowie, żeby mącił w oficjalnej hasbarze dla gojów.

  Panie Naczelny Jacku Międlar. Nie potrzeba tu „dyskusji” z pónktuf widzenia, urabiacie widownię na żydłacką narrację, jak ściervomedia. Jak narodofcy Gadowski, Chojecki, Kowalski… Mam tylko cichą nadzieję, że z durnoty użytecznej.

  1. Katarzyna TS Mówi

   Panie Bein, wiarygodność Pana i Pańskich opinii jest żadna. Warto, żeby czytelnicy naszego portalu dowiedzieli się, że na swojej stronie publikował Pan listy pochwalne na swój temat rzekomo pisane do Pana przez Jacka Międlara. Po dementi ze strony Jacka i po wyśmianiu Pana urojeń przycichł Pan na jakiś czas, ale widzę, że znowu Pan się rozkręca. Wniosek? Chyba ma Pan coś nie tak z głową. Proszę zatem przestać zaśmiecać to forum swoimi pouczeniami wariata. Portal wPrawo.pl nie jest również miejscem, na którym będzie Pan promował swój portal załączając linki, które mają Panu nagonić czytelników. Do tej pory tolerowałam Pana bełkot w komentarzach, ale już dłużej nie będę. Może Pan to nazywać cenzurą. Mało mnie to wzrusza. Mogę dyskutować z różnymi ludźmi na różne tematy, ale Pan nadaje się do Tworek, a nie do dyskusji. Proszę poszukać sobie innego forum do swoich żałosnych wynurzeń.

1 Comment

 1. […] Czy odpowiada Pani ad hominem w imieniu Redaktora Naczelnego czy jako odpowiedzialna za kopię ze ściervomediów na temat, w którym ma Pani blade pojęcie? […]

  Pingback by :)) Katarzyna TS z wPrawo.pl: Bein nadaje się do Tworek, a nie do dyskusji | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina — 18/12/2018 @ 18:30


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: