Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

17/12/2018

Czego się lęka Leszek Żebrowski

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 00:31

PB: Rozumie spory procent Polaków. Na manifie w Dąbrowie Górniczej, Jacek Międlar użył podobnej retoryki, lecz na miejscu miał pomoc naukową dla bezmyślnych lemingów: grupa kontr-protestujących “lewaków” ze szmatami jewrounii i nielegalnego tworu ludobójczego w Palestynie. Skomentowałem to tak na wPrawo.pl:

Pyszna koincydencja: „czerwona hołota” przylazła ze szmatami identyfikacyjnymi —

1. sześcioramienni syjonistyczni okupanci Palestyńskiej Ziemi, mordercy Palestyńczyków i milionów muzułmanów i chrześcijan w świecie islamu w terrorystycznych ż-wojnach „z terrorem”

2. żydłactfo globalistyczne w 12-gwiazdkowym jewrokołchozie, kontynuacja żydłactfa sowieckiego.

Czy to dlatego Żebrowski nienawidzi Olszańskiego i Międlara, bo oni kojarzą komuna = żydokomuna i dziś żydłactfo?

Niektórzy działacze i publicyści asekuracyjnie mówią i piszą “komuniści”, ale obawiam się, że większość Polaków papuguje bezrozumnie. Podobnie tacy bezmyślnie klepią “kacapy”, “ruskie” itp. a w oczywisty sposób chodzi o żydo-sowietów.

Jeszcze o manifie w Dąbrowie. Skoro na takich imprezach policja nie chce przywoływać do porządku kontr-manif zakłócających spokój, to dowód, że są chronione przez żydosuszpy Polin i chodzi o utrzymywanie zadr “lewacy” – “prawacy” w wiecznej “dialektyce” dziel i rządź żydłactfa. Uny mają w tym podział pracy: zwykle lewakami steruje żydłactfo globalne, a prawakami — syjonistyczne.

.

Otylia Zigman: ROZSZABROWANA POLSKA PRZEZ BANKSTERÓW ZACHODNICH, A TEN IDIOTA CIAGLE NAZYWA “PRZEZ KOMUNISTÓW”… MÓGŁBY NAZWAĆ “PRZEZ KOMUNISTÓW I ZACHODNICH SYJONISTÓW”, BO TO CI SAMI PRZESTĘPCY ŻYDO CHAZARSKIE, ALE NIE, ON ZAWSZE POWIE KOMUNIŚCI, BO TO JEST MOWA “POPRAWNOŚCI POLITYCZNEJ” NA DZIEŃ DZISIEJSZY, SZCZEGÓLNIE KIEDY RZĄDZĄ PIS-raelici. JAKI PROCENT POLAKÓW TO ROZUMIE???

https://www.dlapolski.pl/leszek-zebrowski-kim-jest-towarzysz-balcerowicz
Advertisements
TrackBack URI

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: