Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

15/12/2018

[Dyskusja] Prof. Piotrowski i narodowcy negocjują wspólny start w wyborach do PE

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 05:51
Andrzej Szubert: HHehehe – rebe Rydzyk kce katoliczyć jewrounijny gówiany pseudo-parlament…
.
PB: Piotrowski jest liderem partii Rydzyka, który popierał katastrofalną politykę PiSraelitów, np. tygodniówki Macierewicza/Singera, podżegacza do wojny z Rosją, który zmarnował 30 mld zł na szmelc ze żbrojeniówki USraela tzw. system rakietowy patry-jot. Rydzyk jest nucjuszem Sanhedrynu chyba, skoro na jego rocznice zjeżdża się żydłactfio PiSu i zżydłacona hierarchia KK.

Ta koalicja do PE to kosmetyczne przemeblowanie z zachowaniem okupanckiej żydłackiej władzy

.

Andrzej Szubert: J. Kamycki napisał: Sojusz koncepcji narodowej i wolnościowej to jest jakiś koszmar. Tym bardziej, gdy ci wolnościofcy i narodofcy planują wspólny start do fasadowego jewrounijnego pseudoparlamentu. Czy do tych ludzi nie dociera, czym jest jewrounia i jewroparlament?

Jewrounia to projekt żydo-banksterów i Grupy Bilderberga mający na celu zniewolenie Europejczyków oraz likwidację państw narodowych. Natomiast marionetkowy pseuoparlament jewrounijny to twór pozbawiony prerogatyw legislacyjnych czyli jest gównem a nie parlamentem. To klub dyskusyjny kosztujący roczenie miliardy euro ściągane od durnych Europejczyków, mający inscenizować “demokratyczność” autorytarnej, zamordystycznej żydobanksterskiejó jewrounii. Prawo stanowi w niej nie marionetkowy pseudoparlament a tzw. komisja jewropejska, wybierana za zamkniętymni drzwiami i wcielająca w życie to, co narzucić chcą zniewalanym i okradanym jewrounitom Rotszyld & spółka, Dlatego udział w farsie wyborczej do jewroparlamentu to uwiarygodnianie samej jewrounii, a także jej gównianego pseudoparlamentu. To kolaboracja z okupantem Europy i służenie żydowskim interesom.
Jak może ktoś, kto uważa się za wolnościowca czy narodowca startować w tej żydobanksterskiej farsie?
Jest gównianym zasrańcem a nie wolnościowcem czy narodowcem.
Nie wiem kto i po co wrzucił film o tym synu “wyklętego”. Walka “wyklętych” poza tysiącami trupów i rozwścieczaniu żydo-UB nie dała Polsce ani Polakom absolutnie nic. Kult wyklętych nakręcił PiSrael, a jego patronem była żydowska wtyka Kalkstein, ofiara smoleńskiej fałszywej flagi CIA.
Dzisiaj potrzebujemy bohaterów walki z żydo-globalizmem i żydo-kapitalizmem a nie “wyklętych” bohaterów antykomunizmu, których walka zakończyła się wielkim skowytem. Wcześniej sam byłem wściekłym antykomunistą A dzisiaj mówię – komuno wróć...
P. Bein napisał: dowody na agenturyzację wyruchu narodowego w Polin i poza  Z tego, co sam zaobserwowałem, wiele odprysków/organizacji tzw. róhóf narodowyh zakładanych jest bezpośrednio przez agenturę okupanta, która je od samego początku kontroluje, manipuluje nimi, pcha na fałszywe barykady i sprowadza na manowce. Pozostałe zakładane spontanicznie bez udziału agentury i tak z biegiem czasu stają się obiektami jej infiltracji.
.

PB: Podobnie myślę, Panie Józefie. Jeszcze tak nie było, żeby wtyczka żydłacka nie spowodowała katastrofy, a najlepszym przypadku — szkody interesom gojów. Za taką wtykę uważam Ozjasza Goldberga (JKM), zawodowego permanentnego pierdzielca w stołki poselskie, bez żadnych wymiernych korzyści dla Polaków.

Wstawiłem na wPrawo.pl Jacka Międlara przykłady żydłackiej roboty JKM (3 linki do bloga PiotrBein.wordpress.com) oraz dowody na agenturyzację wyruchu narodowego w Polin i poza:
Człowiek JKM działa bezkarnie jako filia partii Wolność w W. Brytanii, a Jacka Międlara i Piotra Rybaka ż-suszpy “brytyjskie” nawet nie wypuściły z lotniska! Z JKM na pewno chodzi o trzymanie ryja w korycie.
Czy ktoś ma dane, jak głosowali Winnicki. Bosak, JKM, Piotrowski ws. ludobójczych ustawek?
Coś jest szemranego z tym brytyjskim połączeniem polskich narodowców. Zapowiedziałem ściślejsze przyglądanie się przez nas niezależnych. Panie Jacku, sparzył się Pan już nieraz mimo ostrzeżeń iod bardrzo sprzyjających. Nie potrzebuje Pan więcej kompromitacji. Proszę się zastanowić. Jest Pan radykałem czy takim jak tamci — “ugodowy” w żydłackich zmyłach.
.
Józef Kamycki: Pani Otylio, Ja jestem bardzo sceptyczny. Sojusz koncepcji narodowej i wolnościowej to jest jakiś koszmar. Rzytki od Hayka i Misesa, którzy byli czynnikiem wewnętrznego rozkładu monarchii austro-węgierskiej w sojuszu ze zwolennikami państwa narodowego to jest jakiś jeden wielki absurd. Zarówno wolnościowcy jak i narodowcy odrzucili ofertę pracy nad Polską Doktryną Gospodarczą. Tym smarkaczom chodzi jedynie o dorwanie się do żłobu.
Z pewnością jest tam sporo ludzi wartościowych, którzy jednak będą wykorzystani w charakterze użytecznych idiotów. Tak po ludzku, to jest mi ich żal.
My robimy swoje z nadzieją, że zdążymy.
.
From: Otylia Zigman Sent: Thursday, December 13, 2018 5:56 PM Subject: Fw: Fwd: Prof. Piotrowski i narodowcy negocjują ws. wspólnego startu w wyborach do PE

1 Comment

  1. […] W sojuszu JKM i Piotrowskiego z RN, następuje przedwybiurcze kosmetyczne przemeblowanie z zachowaniem okupanckiej żydłackiej władzy. Piotrowski jest liderem partii Rydzyka, który popierał katastrofalną politykę PiSraelitów, np. tygodniówki Macierewicza/Singera, podżegacza do wojny z Rosją, który zmarnował 30 mld zł na szmelc ze żbrojeniówki USraela tzw. system rakietowy patry-jot. Na nuncjusza Rydzyka rocznice zjeżdża się żydłactfio PiSu i zżydłacona hierarchia KK. […]

    Pingback by Nasze narodowe bagienko… Raz zrobią dobrze, następnie gnój | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina — 15/12/2018 @ 20:03


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: