Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

12/12/2018

O co się biją Brytyjczycy — Tommy Robinson agent syjonu pośród nich

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 08:18

O tym media głównego ścieku milczą! Zamieszki w centrum Londynu wywołane przez lewackie bojówki

……………………………………..

PB: Panie Jakubie, Jacka Międlara raz samego a potem z Piotrem Rybakiem nie wpuszczono do W. Brytanii na imprezy narodowców, natomiast Pan ma niezakłóconą działalność tam. Czy tak?
JKM przez lata pierdzenia w stołki poselskie nic nie zrobił dla Polski w obronie przed żydłactfem, ale naganiał na żydłackie idee takie jak dziki “wolny” rynek, JOWy, zabójcze żarcie GMO… np.
https://piotrbein.wordpress.com/2015/03/30/krypto-srul-jkm-za-gmo-i-prywatyzacja-lasow/
https://piotrbein.wordpress.com/2015/02/15/jkm-musi-wszystko-wywrocic-do-dolu-nogami/
Niezależni będziemy tym bliżej przyglądać się sojuszowi partii JKM z Ruchem Narodowym do PE oraz Pańskiej działalności w UK.

.

 Jakub Grygowski Nie zgadzam się z większością tego co głosi Tommy Robinson, to fakt, ale uważam, że w punktach wspólnych powinnismy się spotykać choćby z ludożercami. „Jeśli nie możesz och pokonać – przyłącz się do nich” – to jedno. Drugie, to uczmy się od wrogów! Lewica wygrywa, bo potrafi ze sobą rozmawiać nawet jeśli się nie zgadzają często. Ponadto lewica, komuniści przez dziesięciolecia by wybić się na prowadzenie musiała najpierw przyłączać się do niektórych działań i postulatów swoich intelektualnych oraz politycznych przeciwników.

Mój nastepny tekst niee będzie o Robinsonie, a o polityce brytyjskiego rzadu, także proszę być spokojnym – te ostatnie były jedynie przez wzgląd na słuszność i rangę wydarzenia, a nie ze względu na ludzi, którzy niorą w nim udział czy współorganizują.

.

 Piotr Bein Panie Jacku, czy zdaje sobie Pan sprawę z zagrożenia ze strony Tommy Robinsona, oddanego agenturze syjonu?

Wspomniałem wczoraj o tym pod artem Grygowskiego nt. manify w Londynie. Potem dopisałem drugi koment, na podst. lepszej dokumentacji. Drugi koment nie wszedł z nieznanego mi powodu.
Komplet tutaj: https://piotrbein.wordpress.com/2018/12/11/wyruch-narodowy-i-wprawo-pl-jacka-miedlara-zapalaja-6-ramienne-gwiazdki-gojom-na-swieta/

Panowie Międlar i Grygowski, publika oczekuje od Panów jednoznacznego stanowiska w tej sprawie.

.

 Piotr Bein Klasyczna zagrywka żydłacka: „Antyfaszyści” kontrolowani przez ż-globalistów kontra „narodowcy” kontrolowani przez syjonistów. Jak mają goje wygrać, skoro obie strony „konfliktu” kontroluje żydłactfo…

Brexit zaczął się od manipulacji. Normalnie takich referendów nie wygrywa lud (tak jak nie wygrywa wyborów) — vide referenda ws. akcesji do UE i pozostania w niej. Szef firmy Cambridge Analytics, która wykorzystuje żniwa danych służb inwigilacyjnych, pochwalił się publicznie, że dzięki ich analizie psychologowie służb wymanipulowali głosowanie na Trumpa rzekomego narodowca, a w W. Brytanii — na Brexit. Żniwa danych w USA i W. Brytanii obejmują WSZYSTKICH obywateli, każdy ma e-teczkę zawierającą …5 tys. kategorii danych!

.

 

 

 

1 Comment

  1. […] O co się biją Brytyjczycy — Tommy Robinson agent syjonu pośród nich […]

    Pingback by [Dyskusja] Prof. Piotrowski i narodowcy negocjują wspólny start w wyborach do PE | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina — 15/12/2018 @ 05:51


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: