Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

11/12/2018

:)) Krzysztof Kornatowicz, Obrońca Praw Człowieka

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 07:44

PB: wstawiam natychmiast do działu humoru, bo nie widzę, jak zmoże Pan obecnie konkurować z Obrońcami Praw Szlowika Wybranego 🙂

.
Krzysztof KORNATOWICZ: Dla czytelności – oczywiście, wystawiać, zawiadamiać ! To wielkie święto, mamy w Polsce pierwszego Obrońcę Praw Człowieka ! To zajebiste jest !!!

.

PB: dobre! :)) do publikacji?
.
On Monday, December 10, 2018, 1:46:56 PM PST, Krzysztof KORNATOWICZ:
Ja, wraz z mim “towarzyszem broni” zastanawiałem się długo, kim ja właściwie jestem w tej mojej politycznej walce ? Parokrotnie nawet nazwałem sam siebie “adwokatem narodu”, jednak cały czas miałem poczucie, że ta moja aktywność winna być określana jakoś inaczej .
NO I WRESZCIE DWA DNI TEMU PODPOWIEDŹ PRZYSZŁA Z MEDIÓW PUBLICZNYCH !
Otóż prawie we wszystkich informacjach uznano za stosowne poinformować nasze społeczeństwo, że w Rosji zmarła obrończyni praw człowieka . BINGO !!! BINGO !!!
Skoro ja występuję nie tylko w swojej obronie, ale pro publico bono, skoro ja wytykam władzy na Polskę łamanie praw ludzkich, łamanie konstytucyjnych praw socjalnych, łamanie praw człowieka zapisanych w Karcie Praw Człowieka przez ONZ, oraz europejskie prawa człowieka, skoro ja walczę z niewolnictwem, wyzyskiem, walczę o prawa do spokoju, normalności, uśmiechu, sprawiedliwości, to oznacza, ze ja jestem

 

OBROŃCĄ PRAW CZŁOWIEKA W POLSCE!

No jak nie, jak tak ?! Ja jestem obrońcą praw człowieka w Polsce, a to zupełnie zmienia stosunek sądów, urzędów, instytucji do mojej walki !
Toć do przedwczoraj sądy miały do czynienia z jakimś niepokornym Krzysiem Kornatowiczem, a dziś ?! Dziś stoi przed nimi obrońca praw człowieka w Polsce !!!
Ja jestem sam całkowicie sparaliżowany i skrępowany idąc spać, wiedząc, że w tym samym łóżku będzie spał wraz ze mną OBROŃCA PRAW CZŁOWIEKA W POLSCE ! Toć to niezwykłe – tak wielki człowiek w moim skromnym łóżku ! 😀😀😂
Ja dziś nie wiedziałem jak sie myć, wiedząc, że ta zwykła, nieświęcona woda i moja prosta ręka będą obmywały lico OBROŃCY PRAW CZŁOWIEKA W  POLSCE !
Do herbaty to ja dziś rano wsypałem całą cukierniczkę cukru, bo ta herbatką miał popijać sam OBROŃCA PRAW CZŁOWIEKA W POLSCE !!! Niech ma słodziutką, słodziusieńką, niech ma ! 😀
A buty rano, jak ja delikatnie na te nóżki złote wkładałem temu obrońcy ?! Jak ja delikatnie wkładałem, aby mu było dobrze ?!
A Wy, zwykli zjadacze chleba – czy Wy wiecie jaki zaszczyt Was spotkał, że pisze do Was sam Obrońca Praw Człowieka w Polsce ?!!! 😀😂😀
Dlaczego ja podkreślam to ” w Polsce” ? Ano dlatego, ze działalność takiego jegomościa – obrońcy Praw Człowieka w naszym kraju kompromituje Polskę jako państwa demokratycznego i dbającego o sprawiedliwość .
Wyobraźcie sobie teraz Drodzy Państwo sytuacje w sądzie – stanie przed nimi już nie zbuntowany Krzysiu, a sam OBROŃCA PRAW CZŁOWIEKA ! No, ja bym nie chciał być w skórze sędzi, no bo niby jak takiego kogoś sądzić, oskarżać, karać ?! Toć to każda kara o skandal wielki !
I na koniec powiem Wam w wielkiej powadze, ze ja w ogóle nie żartuję – ja mam prawo sam siebie mianować Obrońcą Praw Człowieka w Polsce, BO JA FAKTYCZNIE, JESZCZE PRZED WŁASNA NOMINACJĄ NIM BYŁEM ! Przecie na taką funkcję nie mianuje mnie ani premier, ani prezydent, i wcale nie musi ! Moja cała działalność polityczna jest tą obrona i ja mam pełne prawo być uznany za obrońcę praw człowieka .
TO JEST ZAJEBISTE !!! TO WYTRĄCA Z RÓWNOBIEŻNI WSZYSTKICH URZĘDOWYCH PRZECIWNIKÓW !!! TO NADAJE ZUPEŁNIE INNEGO, POWAŻNIEJSZEGO WYMIARU MOJEJ WALCE ! TO ZAJEBISTE JEST !!!
Za chwilę idę do kibelka si e odlać, ale jak tu takiemu zacnemu człowiekowi siusiaka przytrzymać ? Może przez ozdobną haftowaną chusteczkę ?! No nie wiem, jak teraz obcować z takim kimś ?! 🤔😀😂
Pozdrawiam wszystkich . Jestem gdzieś w Polsce . Usiłuję zarobić grosz ze sprzedaży mojej skromnej produkcji, aby wręczyć te pieniądze, wszystkie, jakie zarobię, Obrońcy Praw Człowieka w Polsce – niech ma, niech nam służy, niech mu będzie dobrze !
Advertisements
TrackBack URI

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: