Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

05/12/2018

Odświeżyć umysł przed następną klęską

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 14:38

Grzegorz Niedźwiecki: szanowny Kolego Janie, nie ma takiego mechanizmu, dźwigni, która by obudziła i zjednoczyła te drobnice. Z prostych powodów. Ludzie z reguły sa biorcami, a nie dawcami, a poza tym, mimo iz nie sa titanickiem, to chca liderować.
System jest tak skonstrułoawny, że w polityce licza się korporacje. Zobacz, co robi PO. Kopiuje PiS, tworzy koalicję dla… wygrania z PiS
Ludzie przyjdą do Ciebie, jak im dasz lep, Konkretny program lub marchewkę.
Nie wymieniłem Ciebie i Styrny, ale nie dlatego, że was nisko cenię, tylko w polityce trzeba mieć charyzmę.
Nie wymieniłem tez wielu królów i prezydentów, bo oni chca coś dla siebie, a nie dla dobra wspólnego.
Janie, oddam Ci i tym ludziom Trybunał Narodowy (federację stowarzyszeń). mam też człon tego tworu, czyli OPP Demokrację i Sprawiedliwość. daję to narodowi, maja gotowca, niech spróbują to wykorzystać i poukładać. Boję się, że byłaby anarchia…

.

Jan Sposób: Szanowny Kolego Grzegorzu, Najważniejszych, potencjalnych koalicjantów to już w tym swoim piśmie wymieniłeś, i ważniejszych, to już chyba nie ma, czy to w Polsce, czy to na świecie… Ale dlaczego mnie, MNIEEEEEEEEE! – nie wymieniłeś?

A poza tym to mam wątpliwości, czy wymienione osoby będą chciały wejść z Tobą Grzesiu w koalicję? Uważam Grzegorz, że popełniasz ten sam błąd, co wszyscy “polytycy”, uważając, że należy budować jakieś “siły polityczne” , zamiast oddać głos Narodowi, Suwerenowi.
Siły polityczne to już mieliśmy (i mamy); są dobre, by pod przykrywką pozornej walki, łupić Naród w interesie obcych.
A jakich to nie mieliśmy patriotów? Wszyscy się kończą, gdy znajdą się w Sejmie. Co za magia tam panuje?
Myślę Grzegorz, że zamiast oglądać się na tych już znanych, co to ciągle sie jednoczą a efektu nie widać,
lepiej stworzyć mechanizmy umożliwiające włączenie do aktywności społeczno-politycznej ludzi jeszcze nie znanych,
nie wylansowanych, a mądrych, odpowiedzialnych i godnych zaufania, również patriotów.
W ostatnich wyborach samorządowych ci ludzie założyli ponad 8000 komitetów obywatelskich;
w wyborach do rad gmin te obywatelskie komitety, nie partyjne
– uzyskały ponad 60% prawidłowo oddanych głosów wyborców.
Mówi Ci to coś?
Tam szukaj koalicjantów, Grzegorzu.
To oni tworzą tę realną Polskę, oddolną Polskę – we wsiach, miasteczkach, gminach.
Często młodzi ludzie bez perspektyw, albo osoby zagubione w tej szarej rzeczywistości.
Gadowski, Majka, Jakubiak, Wilk…., oni sobie poradzą i bez Twojej z nimi “koalicji”.
.
Grzegorz Niedźwiecki: Zejdź na ziemię. Po pierwsze konstytucję tworzy się jak ma się władzę i większośc referendalną. Po drugie, noiezaleznie która konsttucja bedzie obowiązywać, to bez zmiany bandytóiw u władzy i tak żadna nie ma znaczenia, bo oni nie stosuja i nie przestrzegaja prawa, maja swoje prawo, od uralu po usa. Prawo faszystowskie. najpierw zbierz druzynę, co będzie alternarywą, przeciwwaga dla bandy dwojga…

Husarz: Drogi Lwie. Kogo ty chcesz uświadomić i czym? Nie rozumiesz w czym jest problem.! Naopisywałeś samych banialuk – bajek z tysiąca i jednej nocy. A tymczasem problem tkwi w tym, kto jest suwerenem? Naród, czy jego wybrańcy.?

To ta dwuwładza, gdzie wybrańcy wyeliminowali Naród od władzy są zakałą.
Moje Najwyższe Prawo z dnia 23.04 2016. rozwiązuje sprawę.
Tym bardziej jest na czasie, bo knotstytucja z 2.04.1997. jest pasożytnicza i to ona jest parszywym prawem do natychmiastowego odrzucenia (odżydzenia), czego ty Lwie nie pojmujesz. Szkoda.!
Suwerenem jest naród (będzie) jeśli zacznie tworzyć pieniądze przez siebie i tylko dla siebie,zamiast międzynarodowej bankowej oligarchii finansowej, którą matek morawiecki w postaci Goldman Sachs sprowadził (sprowadza) do Polski i jeszcze się tym chwali. Wstyd i hańba dla M.M.
Pospolite Ruszenie – organizowane przez Światowy i Krajowy Ruch Polaków masz po prostu w d…!
Nie chcesz się z nami porozumieć, bo wszystko lepiej wiesz, jak każdy, kto ma dziurę z tyłu, to wie najlepiej od wszystkich, co Narodowi potrzeba i jedynie on to wie. Większych pyszałków nie znam.
Takie bzdury, to możesz opowiadać jasiowi z piaskownicy, który…???
Dowodem na to co napisałem, jest brak mojego nazwiska w twojej liście kandydatów na…  Na co? Na kolejną zdradę Narodu Polskiego.?
Nie pozdrawiam

.

Walerian Dąbrowski: Ludzie oceniający prowadzenie Administracji Państwa na podstawie info zaczerpniętych z medialnego przekazu dezinformacji

zaczynają mnie martwić ponieważ zrozpaczony Naród może dać się nabrać na kowala wpuszczonego do pracowni zegarmistrzowskiej
czy jubilerskiej. Najniebezpieczniejsze jest to, że wiedzą lepiej i nawet nie chcą przyjąć żadnej wiedzy.
.

PB: Panie Grzegorzu, Od czasu gdy ożydził pan publicystę TLAV = TheLastAmericanVagabond, przedniego antysystemowca w USA, coraz gorzej z pana głową.

Wśród ulubionych, w tym na rozdzielniku, ma pan melanż agenciur, duraków i notorycznych hipnotyzerów = recepta na klęskę pana ugrupowania. Którzy z nich obiecali sukurs? Zdaje się, że jak Teresa Garland majaczy pan. Pozostawię to ogólnikiem. Jeśli kto życzyłby sobie rozwinięcia, to służę.
W każdym wypadku radzę tworzyć razwiedkę PRZED robotą patriotyczną. Jeden po drugim parchacicie sobie struktury i to qźva z najgorszego syjonistycznego sortu!
Nie będę też marnować czasu na pkty pana “dekalogu”… Są naiwne, albo jak filip z konopii, w sumie wstyd pokazywać. Np. strategia gospodarcza: wzrostu banksterskiego nie potrzebujem, jeno ż-banksterska pijawka won! Pkty 1, 8 i 9:  nie ruszy pan bez powiedzenia żet = żydłacka hydra władzy globalnej z mackami w Polin. Bez świadomości tego, pan nawet na ulice nie wyjdzie, zwiną pana na schodach.
Może lepiej odpocząć, odświeżyć umysł przed następną klęską.
On Tuesday, December 4, 2018, 1:56:37 PM PST, Grzegorz Niedźwiecki <lew1@poczta.fm>:

Dekalog rozsądnego suwerena

1.    PiS to zbrodnicza władza i zasługuje na ostracyzm.
2.    Nie krytykuję opozycji, bo to nie przynosi zysku – milczenie oznacza, że nie istnieje.
3.    Dobry gospodarz nie traci energii na budowanie czyjegoś kapitału, buduje własny dom.
4.    Milczenie jest złotem – patrz marketing polityczny (cudze chwalicie, swego nie znacie).
5.    Dochód – dodatni efekt zastosowania czynników wytwórczych: przekazu myśli, kapitału rzeczowego, kapitału ludzkiego. Efekt będzie ujemny, jeśli spalimy koszty własne na zysk cudzy. Będzie strata.
6.    Strategią rozwoju nazywa się rozmaite sposoby oddziaływania w celu pobudzenia wzrostu gospodarczego.
7.    Sondaż – badanie tzw. surveyowe lub reprezentacyjne przeprowadzane na podstawie obserwacji zachowań, pomocą kwestionariusza. Jest badaniem socjologicznym, którego stosowanie ma na celu zebranie danych. Przeprowadzane badanie musi mieć na względzie taki dobór próby, by w efekcie uzyskać zbiór danych będących podstawą do dalszej analizy ilościowej.
8.    Nie krytykuję PO. Krytykuję tylko PiS lub PO i PiS razem, bo krytyka z osobna pobudza chorą wyobraźnię i sugeruje aprobatę tego drugiego lub wybór mniejszego zła.
9.    Powtórzę tysiąc razy, że władza należy do narodu i to stanie się prawdą.
10.    Solidarność, współpraca, wzajemność jest wartością człowieka i kluczem do sukcesu. Buduję trzecią siłę, namawiając środowiska niezależne do łączenia w koalicji w celu obalenia terroru państwowego. Czy to będzie: „Trzecia Siła”, „Pospolite Ruszenie”, „Demokracja Bezpośrednia”, „Władza Suwerena”, „Partia Narodu”, „Demokracja i Sprawiedliwość”, „Trybunał Narodowy”, nie ma znaczenia. Ważne żeby wprowadzić w życie art. 2, 4, 7, 30, 32, 40, 42, 45, 83 konstytucji.

Wizja, koncepcja bezwzględna:
Demokracja bezpośrednia, zniesienie immunitetów, równość wobec prawa, ławy przysięgłych, odpowiedzialność karna funkcjonariuszy, obniżenie podatków, sprawiedliwość społeczna…
Rozważam takie osoby jak: Ryszard Jach, Witold Gadowski, Rafał Majka, Marek Jakubiak, Stanisław Michalkiewicz, Paweł Tanajno, Jacek Wilk, Robert Winnicki, Marian Kowalski, Ryszard Kozłowski, Jan Przybył, Radosław Patlewicz, Zbigniew Kękuś, Jacek Międlar, Konrad Daniel, Jarosław Bogusławki, Marcin Rola, Piotr Liroy-Marzec, Stanisław Krajski, Jerzy Jaśkowski, Piotr Korczarowski.
Warunek: trzeba się ugryźć w język i wyzbyć tekstów antyżydowskich. Nie buduje się złością, tylko alternatywnym programem.

Grzegorz Niedźwiecki
http://grzegorz-niedzwiecki.hexcom.net/o-mnie/

https://www.youtube.com/watch?v=p_pHLQJVVKY

http://demokracjaisprawiedliwosc.pl

http://trybunal-narodowy.pl/

Grzegorz Niedźwiecki
Tel. 791830093

TrackBack URI

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: