Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

01/12/2018

Anty-słowiańska ignorancja na wPrawo.pl

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 01:04

Piotr Bein 30.11.2018

“Ukraińska pisarka nie musi tłumaczyć Polakom, kim jest Putin i jakim państwem jest Rosja. My, Polacy, doskonale o tym wiemy.” — pisze autor artykułu wPrawo.pl.

Guvnowiemy… Wiemy co to żydosowieckie ZSRR i imperialistyczny carat. Ile ma wPrawo sprawiedliwej oceny Rosji Putinowskiej? Ostatnio była obiektywna zajawka o prowokacji żydłackiej w Cieśn. Kerczeńskiej. Poza tym — milczenie na załganą żydłacką antyruską nagonkę, podsmażane wybuchami Międlara “kacapski imperializm” — w czyim interesie?!

Regularne durnie forumowe, jadące na wszystkich Ukraińców! A może trolle żydłackie pielęgnujące nienawiść między Słowianami?! Ww. Pizducki/Selman, to agent żydłacki z tejże sanacji RP, co wysłała na Kresy policję do pacyfikacji umiarkowanych żądań autonomii kulturowej: własny język, domy kultury i obrządek religijny nie-katolicki. Miała być wielonarodowa II RP — czy nie?

Co byś zrobił zalany obcym (polskim w tym przypadku) żywiołem na własnej ziemii? Podobały się zabory ruski, pruski i austriacki? To było podobne uczynione w naszym imieniu w II RP, niby Niepodległej po 123 latach okupacji przez obce mocarstwa!
Nie ma wątpliwości: tak jak w III Rzeszy żydłactfo pichciło Niemcom antysemityzm (i antyslawizm) w przygotowaniu do swoich celów II wś. i projektu Rotszylda w Palestynie, to we W-szawie sanacja miała za zadanie skłócić trwale Polaków z Ukraińcami. Dopiero w następnym rzucie wkroczyli “nacjonaliści” banderowscy, zorganizowani z żydłackiej inicjatywy i ze wsparciem syjo-nazistowskiej III Rzeszy.

Żniwa zbieramy długo po Wołyniu i końca niewidać. Polactfo jak wyćwiczone nienawidzi wszystkich Ukraińców, zamiast zatrzymać żydobanderyzm, który ma ok. 3/4 wrogów w narodzie Ukrainy, zgnojonym bardziej niż my przez oliparchat kijowski na zlecenie żydo-kliki globalnej, m.in. po to: Judeo-Ukraina — inwazja-rozpoczeta! Docelowo 18 mln Żydów ma przenieść się na Ukrainę.

Kiedy wPrawo.pl zacznie rozwalać i tę Żmyłę przeciw Słowianom, hę?

2 Comments

  1. […] przestępstwom redakcyjnym portalu. Dopiero co zbeształem autora i notorycznych komentatorów za bzdury anty-słowiańskie. A tu następna… antyamerykańska:  Jacek Matysiak nt. pożarów w Kalifornii.  Idzie on w […]

    Pingback by Dziennikarstwo wPrawo.pl | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina — 03/12/2018 @ 08:47

  2. […] nt. pożarów w Kalifornii. Przedtem zbeształem innego autora i notorycznych komentatorów za bzdury anty-słowiańskie.  Wcześniej — Lecha Muchę, który na narodowym wPrawo.pl stręczy ż-farmackie […]

    Pingback by Jacka Międlara wPrawo.pl — jarmark wsjech idei czy narodowy opiniotwórca? | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina — 03/12/2018 @ 18:28


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: