Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

17/11/2018

Katodebil czy srul? Blog Nonpossumus.pl sfałszował Biblię

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 22:07

Blog Polski kontra jedna ze stron internetowej żydo-biblii…

Najświeższy koment jest u góry — pb
.

PB: Andrzej, Masz prawo do opinii o Jahwe i Starym Testamencie, tak jak katodebile — o słowiańskich bogach i Twej wierze. Są jak skrajne zdebilałe muślimy (umiarkowani muzułmanie tacy nie są): zabronić wypowiedzi krytycznych i karać krytyków islamu wg prawa szariatu. Bardzo podobna szajba i zjeby nią sfanatyzowani. Czy katodebil czy srul popełnił to oszustwo (b. poważne moim zdaniem), to gra żydłactfu na rękę, odurniając katolików i podsycając między-wyznaniowe starcia gojów.

WordPress w podobnych sprawach “światopoglądowych” wykręcił się w przeszłości, gdy napisałem im ws. “Wielkiego Polaka” Wiechowskiego, admina Maruchy, który wielokrotnie przyzwolił na neo-ubeckie smarowanie nas i Wieśki z Dąbrowskich (Vismaya) na jego blogu.
.

Andrzej Szubert: Piotrek, po kolei. Strona nonposumum była najlepiej i najprzejrzyściej zredagowana. Potrzebowałem najwyżej trzy kliknięcia by znaleźć dowolny rozdział
dowolnej “księgi”. Dlatego z szeregu innych internetowych biblii wybrałem ją. Może była i podrzędna, ale przejrzystością i łatwością “obsługi” przewyższała wszystkie inne.
Nie zamierzam szukać, kiedy zmanipulowała linki. Mnie o tym powiadomiono wczoraj – że linki wyświetlają co innego niż cytaty, pod którymi są. Z wordpresem też nie zamierzam wojować – mnie wystarczy, że tę chamską manipulację opisałem na blogu. Czytelnicy sami wyciągną właściwe wnioski.
A kk i katolicy prędzej mnie podadzą za ten tekst do prokuratury, niż nonposum za manipulacje linkami. Wszak to ja nazwałem ichnią ukochaną żydo-biblię księgą zbrodni a Jahwe psychopatą.
I nie przypuszczam, że admin nonpossumus to srul. Srule raczej nie propagują krystowierczego NT. Oni uznają tylko ichnią rasitowską Tanach. Ta strona była krystowiercza a nie judaistyczna.
Dobrze że to opublikowałeś. Dzięki. U mnie jest ten tekst czytany. A i ponownie wzrosło zainteresowanie tekstami biblijnymi:
https://opolczykpl.wordpress.com/biblia-ksiega-zbrodni/
https://opolczykpl.wordpress.com/biblia-ksiega-zbrodni-2/
https://opolczykpl.wordpress.com/biblia-czym-jest-rzeczywiscie/

Przy czym “księga zbrodni 2” ostro idzie do góry. Wczoraj w top 10
jeszcze jej nie było, a dzisiaj już miejsce 6. Nonposumus znów nabije frekwencje na żydowskim psalmie – hehehe. Ale wieść, że jest oszustem i manipulatorem już się rozchodzi. I to mi wystarczy.

.
PB: Andrzej, cytowałeś Biblię linkując do podrzędnego portalu Nonpossumus.pl napędzanego z platformy WordPress. Czy admin/redaktor portalu nie złamał prawa? Możesz zawiadomić WordPressa o oszustwie.
KK lub wierni powinni wystąpić do prokuratury. Srule reagują, gdy cytujemy słowo w słowo z ich ksionk świentyh, a co mówić o sfałszowaniu!
Z pierwszych sygnałów o felerze w linkach możesz określić czas, gdy je Nonpossumus przekierował na obecną stronę główną. Z archiwialni na necie można ustalić, czy i jak zmienił stronę główną i linki.
Robota podobna do mosiadowego przekierowywania linków z moich blogów na porno. Nie pamiętam kiedy dokładnie i co to było, ale musiałem wywalić linki albo cały materiał.
TrackBack URI

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: