Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

16/11/2018

Czemu szajs-njus o wszczipach ma taki rozgłos?

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 08:13
Ściema z wszczepialnymi czipami. Unym nigdy nie udałoby się zaczipować wszystkich na Ziemii w ten sposób. Leżeliby, bo wyłoniłyby się cichociemne szwadrony, na zgubę unych w zbrojnej walce bez pardonu — o przetrwanie Ludzkości. Sila między-rasowa, między-etniczna, między-religijna, między-narodowa… niepodzielna dzięki wspólnemu śmiertelnemu wrogowi… radykalna do tego stopnia, że likwidowaliby zaczipowanych lemingów, gdyż ci zaprogramowani byliby na obronę unych.
Maskirowka, gdyż uny już nie kryją, że mają diabelski plan alternatywny: SmartDust w połączeniu z mikrofalowaniem 5G i SztucznąInteligencją. Musisz wdechnąć, wypić z wodą lub zjeść z pożywieniem InteligentnyPył, zbiór nano-komponentów niezbędnych do konstrukcji czipa, nadajnika, odbiornika i co tam jeszcze trza w twoim ciele i mózgu. Wszystko zintegrowane lub zrośnięte z komórkami organizmu. Kontrola funkcji neuronowych, gruczołowych , mięśniowych, immunologicznych itd. poprzez odpowiednio dobrane częstotliwości mikrofal. Totalna kontrola emocji, myśli, zachowań, zachorowalności. Masowe i trwałe ubezpładnianie oraz niszczenie biologiczne.
Czy chcesz czy nie, będziesz zanurzony od stóp po włosy w zupie mikrofalowej 5G i coraz gorszych dla zdrowia kolejnych generacjach mikrofalowania.
To byłby koniec Ludzkości. Kropka.
Wszystko udokumnetowane w materialach tutaj: 5G bramą do transhumanizmu
To trzeba nagłaśniać, a nie ściervomedialne badziewie.
TrackBack URI

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: