Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

14/11/2018

Portal Jacka Międlara wPrawo.pl dopuszcza miernotę publicystyczną

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 23:48

Z każdą wolnością wiąże się obowiązek — w przypadku autora: zbadać i zrozumieć temat zanim stuknie w klawisz. Mucha bredził już o szczepionkach, łamiąc swą ignorancją nasze prawa naturalne: do zdrowia, wolności od agitacji ż-farmackiej, suwerenności naszego ciała…

PiSraelickie programy+ łamią prawo naturalne do wolności od lichwy, a w dłuższej perspektywie grożą zupełną utratą suwerenności narodowej, gdy w którymś pokoleniu Polaków ż-banksteria skonfiskuje majątek narodowy, prywatne konta poprzez bail-in, własność prywatną niebosiężnymi podatkamii katastralnymi. Tak już zrobili w Grecji i na Cyprze, tak stoi napisane w Protokołach itp.

Autor zawalił swój obowiązek rzetelności i głębi publicystycznej. Skupia się na PiS, a wiadomo w partiokracji wsjo rawno jaka partia — i tak służalczo wypełni wskazówki Bnai Brith i jewrounii. Cele zawsze te same bez wzgl. na kolor piórek partyjnych: pogłębiać zniewolenie narodu, odbierać rzeczywistą wolność zastępując ją neo-marxistowską sieczką i świecidełkami neo-liberalnymi w postaci XXX+.

Wychodząc poziom powyżej: 11 XI to święto niepodległości a nie wolności.
Wolność = brak przymusu, możliwość działania zgodnie z własną wolą.
Niepodległość = niezależność państwa od formalnego i nieformalnego wpływu innych jednostek politycznych.
Wolność jest — jak widać w Polin — bez niepodległości, której nie mamy od 100 lat, kiedy to poprzez wpływ “jednostki politycznej” pn. banksteria, żywioły narodowe obalały monarchie i imperia stojące na drodze do NWO. Wiele narodów “uzyskało” wtedy “niepodległość” w postaci nazwy i granic na mapie, pozostając pod ścisłą kontrolą globalnej kliki:
– agenturalna sanacja i konstytucja
– II wś. wymanipulowana przez banksterię
– podział świata na “kapitalistyczny” i “komunistyczny” z zimną wojną (objęła tak narody Zachodu jak i “Wschodu”, w tym Polaków)
– wysterowana “pierestrojka” neo-liberalna b. bloku sowieckiego, łącznie z Rosją (np. konsumpcjonizm, strategiczne sektory w łapach oliparchów)
– kontynentalna unizacja na ogół wbrew woli narodów lub poprzez socjo-techniki takie jak propaganda (UE najbardziej wyrazista, unizują się Azja, Am. Płn.)

Plan rotszyldziaków sprzed wieków przewidywał to, a dokumenty późniejsze wskazują, że obecne odnaradawianie w UE i wprowadzenie globalnej pięści militarnej NATO zaplanowano co najmniej w okresie II wś. Skoro ekspresja techniczna tych planów nastąpiła już wtedy, plany na desce kreślarskiej musiały być gotowe dużo wcześniej. Detale znajdziecie w opracowaniu o globalnym mechanizmie NWO, szukaj “Strausz-Hupe” tu:
https://piotrbein.wordpress.com/2010/04/22/judeocentrycy-i-masowe-zbrodnie/

Moim zdaniem Mucha nie pasuje do zespołu redakcyjnego wPrawo.pl. Obniża poziom. Nie ma lepszych? Najlepszych z najlepszych!

+++++++++++++++++++++++

Lech Mucha

Pan Mucha. Kultury więcej. Kultury i dobrego wychowania Panu brak. A za jakieś dwa tygodnie zapraszam na kolejny tekst o szczepieniach. 😀

Piotr Bein 

W tekście dla publiki, niezwracającym się do krytykowanego, o autorze piszemy z nazwiska: „Mickiewicz napisał „Pana Tadeusza””, a nie „Pan Mickiewicz napisał…”

O ile pamiętam, nie zwracałem się osobiście do Pana. Kulturę w pospolitym pojęciu może i Pan ma, a rozumu i odpowiedzialności niewiele. Tak jak poprzednie Pana agitki pod ż-farmację czytałem, to na pewno nie wystawię się na tortury inteligencji ponownie.

Piotr Bein 

Skoro Redakcja nadal karmić będzie nas obrażaniem inteligencji, wg głupawej zapowiedzi powyżej, nie dam planowanego z żoną znacznego datku pod koniec roku.

Zdrowie zdarłem na anty-scypionkowym uświadamianiu od czasu kampanii Grypy666 przeciw „pandemii” świnioka w 2009 nie po to, żeby ignoranci na pasku „medycyny” rockefellerowskiej i ż-farmacji sprowadzali naród do punktu zero.

 

2 Comments

  1. […] Jacka Międlara wciska propagandę pro-scypionkową żydofarmacji! Podczas gdy Mucha bredzi także nt. 100-lecia Niepodległości, to Matysiak upycha nam oficjalną […]

    Pingback by Dziennikarstwo wPrawo.pl | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina — 03/12/2018 @ 08:47

  2. […] Opublikowałem dziś krytykę artu Matysiaka nt. pożarów w Kalifornii. Przedtem zbeształem innego autora i notorycznych komentatorów za bzdury anty-słowiańskie.  Wcześniej — Lecha Muchę, który na narodowym wPrawo.pl stręczy ż-farmackie ludobójcze szczepionki i bredzi też nt. 100-lecia niepodległości. […]

    Pingback by Jacka Międlara wPrawo.pl — jarmark wsjech idei czy narodowy opiniotwórca? | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina — 03/12/2018 @ 18:28


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: