Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

12/11/2018

“Złota pani” — jakie zadanie wypełnia Stanisław Michalkiewicz

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 06:55

Piotr Bein 11..11.2018

Kolportując filmik z Michałkiewiczem i  in. gadającymi twarzami jaką to rzekomo niepodległość uzyskaliśmy w 1918,  Bogdan Kulas skomentował w e-gronie:

Skąd ten cały rejwach w Warszawie? Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o kasę.O wielką kasę…

W rozumieniu wynędzniałych polaczków bez kasy, chodzi o kasę. W rozumieniu pociągaczy sznurków, tj. żydłactfa — idzie o pogłębianie zniewalania, wykańczanie i podporządkowywanie elementu patriotyczno-wyzwoleńczego w drodze do NWO.
Uny mają tyle kasy i tyle drukarni, tyle kontroli nad krypto-walutami itd. że więcej im nie trza. Są właścicielami bydła roboczego i przejęli ich majątki narodowe na całym Żachodzie i w wielu krajach świata islamu.
Michalkiewicz wydaje się zawsze pomija ten wyższy poziom rzeczywistości. Tymczasem żydłactfo obrabia nam dupę w zgiełku wokół Marszu: Tomasz Gryguć: Uważajcie na niemiecką i żydowską innowacyjność
Tak, żydłactfo… bo “Niemcy” i złota michalkiewiczowa paniusia są pod absolutną kontrolą żydłacką — patrz dodatek od Andrzeja Szuberta poniżej.
…………………………………………

Andrzej Szubert:

Michalkiewicz łże i pewny jestem, że wie, że łże. Merkel jest żydowską marionetką. Jako pierwsza szefowa żondu w historii powojennej Judeodojczlandii odwiedziła siedzibę centralnej rady niemieckich Zydów, jako pierwsza szefowa żondu wzięła udział w obradach Judenratu, gdzie jako prezent dostała chanukową menorę. Przypomina Państwiu zapewne to zdjęciecoś, kogoś? Obiecała też pobratymcom zdecydowaną walkę z “antysemityzmem”.
Dalej…
Publicznie złożyła w żydowskim knessecie w 2008 roku deklaracje, że bezpieczeństwo Izraela jest niemiecką racją stanuIzraela jest niemiecką racją stanu, a dla niej jako kanclerzycy nie podlega ono jakimkolwiek pertraktacjom. Gdy występowała wtedy w knessecie – wstęp wasalskiej przemowy wygłosiła po hebrajsku. Tak wasalsko nawet Kalkstein nie występował w Izraelu.
Dalej…
Akurat dzisiaj, teraz oglądam na yt wywiad z autorem książkipt. “Die versklawte Nation” (Zniewolony naród). Autora okrzyczano “antysemitą” a jego książsię antysemicką propagandą. Autor zaś jedynie poddał krytyce wasalską służalczość “niemieckich” elit wobec elit żydowskich i Izraela.
Przypomnę jeszcze fakt ograbiania przez dziesięciolecia powojennych Niemiec przez klan Rothschildów, przy wasalskiej gorliwej pomocy marionetek politycznych od Adenauera do Merkel. Wszystkie liczące się “niemieckie” partie (CDU, CSU, SPD, FDP i od lat 80-tych Zieloni) brały w tym przyzwalaniu na grabież i w pomocy grabieżcom (odnośne ustawy Bundestagu) aktywny udział.
To o czym łże Michalkiewicz? Dlaczego nie powie, że Merkel to żydowska kukła służąca żydowskim interesom. I je reprezentowała i o nie zabiegała podczas wizyty w Judeopolnii.
To co robi Michalkiewicz, ma służyć straszeniu nas Niemcami i szczuciu na nich. Okupantowi Polski i Niemiec (oraz usraela  i całej jewrounii) b. zależy na szczuciu Polaków na Niemców. Boją się, abyśmy nie dogadali się i wspólnie solidarnie wystąpili przeciwko okupantowi-grabieżcy. Zasadę dziel i rządź stosuje okupant bowiem nie tylko w poszczególnych zniewolonych krajach napuszczając jedną część mieszkańców na inną. Robi to i na arenie międzynarodowej.
I to zadanie właśnie wypełnia Michalkiewicz.
Andrzej Szubert: I jeszcze jeden ważny szczegół z życia kancleżycy Merkel… W maju 2005, jako przedstawicielka CDU i kandydatka tej mafii Merkel wzięła udział w tajnym zlocie Grupy Bilderberg.

Obecny był na nim i jej rzekomy “wróg” polityczny z SPD, urzędujący wówczas kancleż (na nazwę kanclerz też jak Merkel nie zasługuje) Schröder. I to zapewne na zlocie Bilderbergów oboje obgadali przedterminową zmianą warty na fotelu kancleża Judeodojczlandii (Schröder miał być nim do 2006 roku). Tuż po powrocie ze zlotu Bilderbergów do Berlina Schröder nieoczekiwanie w Bundestagu zgłosił wobec własnego żondu wotum nieufności. Tyle, że krótko wcześniej na urlop wysłał sporą cząść posłuf SPD. I choć koalicja SPD/Grüne miała większość w Bundestagu, z powodu absencji spd-owskich posłuf wotum nieufności żondzonca koalicja przegrała. Schröder podał się do dymisji, przeprowadzono przedterminową farsą wyborczą i nową kancleżycą została bilderbergówka Merkel – żydowska marionetka.

PB:  dodam, jeśli nie ma tego pod linkami u Szuberta, że złota pani wzorowo wykonała żydobanksterskie polecenia w rozwalaniu Grecji, Hiszpanii, Portugalii finansowo-gospodarczo.

Merkel gra również 1-sze skrzypce w jewropejskiej orkiestrze pod dyrekcją specjalnego emisariusza ż-banksterii na glob, Sorosa: zaciapacanie i afrykanizacja Niemiec i Europy.
Atrakcyjne dla publiki, nieraz dowcipne powiedzonka są typowe u naszego Gawędziarza Narodowego. On plecie własne fabuły, konfabuluje związki przyczynowo-skutkowe, pseudo-faktyczną mantrą omamiając publikę.
Uchodzi mu to bezkarnie tylko dlatego, że publika polska nie zna języków ani nie jest uświadomiona należycie, by zaśmiać się nie z dowcipkowania, tylko z niedorzeczności jego argumentów.
Większość patriotycznych blogów i portali poleca felietony i filmiki Michalkiewicza. Próbowałem prostować bzdety michalkiewiczowskie na niektórych z nich, podobno patriotycznych. Dostałem hejt i bany.
TrackBack URI

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: