Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

08/11/2018

Wybiury i manipulacje demonkratyczne w USraelu i w Polin

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 10:37

Piotr Bein 7-9.11.2018

Na niwie aborcji, Podkarpacie pokazało palec żydłactfu. Pociągaczom sznurków chodzi o tworzenie i utrzymanie podziałów, zarówno w przypadku aborcji jak i manipulacji tożsamością narodową i poczuciem patriotyzmu. Tak utrzymują uny ponad-kadencyjną i ponad-narodową władzę. Na całym Zachodzie “dualne” partiokracje zderzają segmenty społeczeństwa, zaganiając je do odpowiedników PiSuaruf i POsraelituf.

Widać to było w niedawnych wybiurach w USraelu: jak nie zagłosujesz na rapublikanów to demokraci przyniosą Apokalipsę… i na odwrót. Co filmik na jew-tubie, to wstawiona weń “reklama” agitacyjna w tym stylu. Nawet w okienko mej poczty yahoo wpychały się takie. Aktorzy ze zgrozą mówią o jednej partii, wskazując na zbawienie w drugiej. Właśnie oglądałem, jak to nadciąga karawana nachoćcza i tylko Trump może nas uratować przed imigracyjnym opętaniem demokratów. Tymczasem to on naobiecywał murów granicznych … i nic. Zakazał wjazdu nieszkodliwym muzułmanom posiadającym  prawo pobytu w USA, ale tylko z krajów okupowanych przez USA. Natomiast bandyci ISIS, Al Kaidy czy Boka Haram nadal przybywają z pomocą służb USA, m.in. w obecnej “karawanie”.  Pudelek Trump od dawna wysluguje się banksterii i syjusiom, innego ż-masoneria nie dopuścilaby do prezydentury. Więcej o tym.

Uny straszą emocjonalnymi chochołami, przemilczając sprawy żywotne dla narodu. Rzucają na wabia  zakaz marszu, wynikają dziwaczne przepychanki polityczne, co przykuwa uwagę i energię narodu, zwalnia partie z dyskusji np. o zagrożeniu wojną NATO z Rosją i skutkach na ludność w pobliżu baz wojskowych.

“Dualny” partiokratyzm ż-masoński wiecznie rządzi, nieustannie dzieląc społeczeństwa w reżyserowanych zadrach. O tym trza pamiętać na marszach.

W udokumentowanym filmiku, Amerykanin wykłada czemu abstynencja wyborcza jest optymalnym działaniem narodowca. Kontrola polega na zaganianiu do ograniczonego wyboru — kiła albo syf, a na koniec fałszowanie wyników, najłatwiej komputerowo.

Świeży filmik  przedstawia jak fałszuje wybory w USA  grupa “biznesowa” pod …Clintonową!!! Wg obietnic autorów, ich raport idzie do władz USA. Siatka z mackami w Bruxeli, Londynie, nawet w Chinach, ma klucze dostępu do komputerowych systemów wyborczych USA! Wmieszani są tacy amerykańcy jak jakiś Abdullah  w Anglii i Mr Michael Chertoff… Tak jest! — szef bezpieki USA po 11 IX, kustosz zamordyzmu pn. Patriot Act, obozów i trumien FEMA.

Trudno uwierzyć. Może to kolejne straszenie ze wskazaniem ratunku w republikanach. Tropy prowadzą do Clintonowej, sekretarz departamentu stanu, jak wiadomo od dawien dawna realizującej plany CIA. W każdym wypadku farsa “starć” z równie demon-kratycznymi republikanami Trampka spotęguje się. Co było oczywiste w hollywoodzkim pokazie fejkowego współzawodnictwa diablicy i diabła z grzywką. Raby amerykańskie radują się, że mają demokrację i wpływ na swe losy…

O bezcelowości głosowania w farsie dwu-partyjnej pod żydłackim nadzorem, mówi Dr Ron Paul, b. narodowy kandydat, zaszczuty przez lobby Izraela w USraelu. W innym filmiku Paul zapytał w dyskusji o dwupartyjnym systemie USA; Gdzie jest ta druga partia?

Właśnie żeby bydełko wybiurcze nie pomyślało tak jak Paul zapytał ani o abstynencji, uny straszą na dwie skrajności pod swoją kontrolą. O tym trza pamiętać podczas fars wybiurczych wszystkich szczebli i w przepychankach z “lewactfem”, które naganiają narodowców na “prawicową” partię. Dał się nabrać na to np. Prof. JR Nowak. A na kwieciste obietnice Judy Obłudy z ambony i na nawijanie Antka Singera — miliony katolików.

Na koniec, żeby jasny był mój “antysemityzm”: nie tylko żydłactfo jest winne. (Nie mylić z pojęciem “żydostwo” = zbiorowość ż/Żydów). Miliony szabas gojów uczestniczą w farsie demon-kracji i wybiuruf, zgarniając okruchy z żydłackiego stołu. Użyteczni durnie i ż-agenci w Polin, Macierewicz/Singer, Gadowski, Rola, Chojecki… zachwycają się zżydłaconą demokracją w USA, piorąc mózgi głupiutkim: system dwu-partyjny to szczyt demokracji, głosuj koniecznie, albo czort zawładnie twym życiem.

O to głównie chodzi żydłactfu w rozgrywkach i przejęcie Marszu Polaków 11 XI od początku jego powstania. Reszta to detale, w których rozpoznać można robotę czorta, jak mówi porzekadło.

 

1 Comment

  1. […] Narodowy i konsumenci jego sieczki. Polin nie jest jedynym przypadkiem tego na świecie: Wybiury i manipulacje demonkratyczne w USraelu i w Polin Życzę udanego MNN = Marszu Nieziszczalnej Niepodległości, tj. tryumfu żydłactfa, […]

    Pingback by Życzę udanego marszu tryumfu żydłactfa, symbolicznie z ich pachołkiem Judą na czele rabów Polin | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina — 11/11/2018 @ 08:14


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: