Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

05/11/2018

Nawijanie ślepej Mańki o Trampku, Clitorisowej i wybiurach w USraelu

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 17:24

Piotr Bein 4.11.2018

W najlepszym przypadku Ślepa Mańka to mentalnie ślepy użyteczny durak, a w najgorszym — agent wpływu polskojęzycznego, w obu przypadkach promowany w hasbarowni unych, Onecie (Unecie) super-agenta wpływu,  Ryszarda Opary.
Najlepsze na podsumowanie tej paszy dla roboczego bydełka Polin jest zdanie ostatnie, choć dotyczy huśtawki popisdzielnej:
Sprawia to niestety wrażenie jakby eliciarstwo pisowskie i peowskie, było prowadzone przez jedną twardą rękę.
Wstaw za PiSuary republikanów, a demokratów za POsraelitów, usuń wrażenie jakby i masz podsumowanie zamiast werbalnego rozwolnienia.
Denna analiza Mańki koliduje z wnioskami obserwatorów w USA: Spektakularne przepychanki i przedstawienia, od seryjnych atrap bomb w kopertach, poprzez rzekomą antysemicką masakrę w Pittsburgu, po sorosowską karawanę bandytów, to oklepane już dla koneserów hasbary zmyły, fałszywe flagi i manipulacje, mające na celu poprowadzić bydełko wyborcze do wiecznie żywego wybiuru ż-kiły zamiast ż-syfilisa.
Jeden czort od lat steruje WSZYSTKIMI wybiurczymi farsami w USraelu, żeby nie wiem jakie clitorisy i fiuty darły się w ściervo- i społ-mediach, Ten sam czort co u nas: klika żydłackiej władzy globalnej bankstersko-syjonistyczno-lubawiczerskiej. Kto twierdzi inaczej, nawija jak Ślepa Mańka, czy jak głupi jasio pitoli w roli Roli, czy jak syjokrypto katolik Gadowski zagania Polaków na żydłackie barykady, ten zasługuje na kontener tak szczelny na narodowym śmietniku, że głos nie wyjdzie poza.
Pudelek Trump od dawna wysluguje się banksterii, innego żydomasoneria nie dopuścilaby do prezydentury. Dla pozorów spełnienia woli narodu, żydomedia zrobiły falszywe pszetstawienie “zaciekłej walki narodowca Trumpa” z krokodylami w bagnie państwa w państwie. Trump  skoligacił się rodzinnie z żydłactfem lubawiczerskim i przysięgał wierność lobby Izraela w USraelu (AIPAC). Firma żniw danych, Cambridge Analytics opracowała strategię zmyłki Amerykanów: obiecywanki tego co i Duda naobiecywał zdurniałemu narodowi, a Brytyjczykom lansowniki Brexitu.
Nie może być inaczej z trampkowym potomkiem sługusa żydłactfu, jego wuja: Ogromny projekt USA manipulacji pogodą i „zmiany”  klimatu po II wś. — wuj prez. Trumpa wykorzystał wynalazki Tesli dla zbrojeniówki USA
Aktorskie “zadry” między starymi przyjaciółmi (wymiana sexualna par też?) Trampkiem i Clitorisową, klasyczne farsy starć “lewactfo” sorosowskie kontra zżydłacone “prawactfo” i wiele in. przećwiczonych tricków poszlo w ruch manipulacji bydełkiem wybiurczym USraela. Dla żydłactfa wsjo rawno czy Clitoris czy Trampek, chodziło o zwiedzenie elektoratu, że nadchodzi zmiana na lepsze. Za rządów prezydęt Clitoris, uny zrobiliby niemal to samo, co osiągnęli już poprzez lokaja z grzywką:
– eskalacja hasbary ku wojnie z Rosją, drastyczna zwyżka budżetu Pentagonu i związanych służb… jeśli nie wojna dynamiczna, to w najgorszym dla unych razie nakręcanie żbrojeniówki, także u ruskich oliparchów,
– zwiększenie obecności wojskowej w Europie Śr.-Wsch. i c.d. zniewalania bałtyków i Polin, podtrzymywanie napięcia w Donbasie i na Ukrainie oraz w Płd.-Wsch. podbrzuszu Rosji w Europie (Rumunia, Przydniestrze, Mołdawia, Macedonia)
– ścisła współpraca z Izraelem — wojskowa, wywiadowcza i dyplomatyczna w Syrii, z korzyścią dla rotszyldziakuf, Wielkiego Izraela oraz krypto-żydłackiej Turcji (wzmacnianie sułtanatu w ważnym dla żydłackiej geostrategii miejscu na globie) i “Arabii” Saudyjskiej (szerzenie wahabizmu w świecie islamu),
– wojna wraz z Izraelem i “Arabią” Saudyjską w Jemenie, strategicznie ważnym dla transportu ropy i ż-wojen w regionie,
– masakracja Iranu, wojna gospodarcza z Chinami, rozwałka Ameryki Łacińskiej (syjonistyczny globalista prezydęt Brazylii),
– rozwalanie umów międzynarodowych, w tym atomowe, stabilizujących globalny układ mocarstwowy, zmyłkowe zastąpienie TPPA przez CETA i paskudzenie w NAFTA,
– przeniesienie stolnicy nielegalnego, zbrodniczego tworu syjonistów do Jerozolimy,
– podchody pod Chiny, wkalkulowane długoplanowo w osiodłanie Pekinu w przesiadce z faszyngtonu,
– usunięcie barier prawnych dla żydokorporacji, drastyczne zwiększenie proporcji agentów banksterii, korporacji i syjonu w administracji Białego Domu
– zalew Ameryki (w tym Kanada) ciapatymi jako bronią etniczną, export neo-marxizmu do krajów wasalskich jak Polin, w szaleńczym tempie wdrażanie 5G i mikrofalowania Amerykanów…
Narracja mańkowa przekręca fakty, topi je w słowotoku lub przemilcza, uwypuklając hasbarę “walki” dzielnego pszetstawiciela ludu, Trumpa, z bagnem pełnym żarłocznych globalnych krokodyli. Owszem, były (i nadal są) kontakty Trampka i samej Clitoris z “ruską” mafią, ale żydlacką Koszer Nostra wywodzącą się z ruskich Żydów, zmyłkowo od lat przedstawiana durackim gojom jako “ruska mafia”. Kontakty z Koszer Nostra muszą być, bo to ważny element operacyjny globalnej kliki żydłackiej:
:)) Trump a “ruska” mafia czyli Koszer Nostra
https://grypa666.wordpress.com/razwiedka-izraela-i-koszer-nostra/
Dalsze przykłady mańkowych fantazji:
1. Trump kandydował z partii republikańskiej bez żadnego błogosławieństwa elit, a nawet wbrew nim.
Nie ma takiej opcji w betonie ostatecznej rozgrywki farsy wybiurczej. Na początku jest przesianie za pomocą błota publicznego itp. eliminację szprotek jak i konkurentów z prawdziwego zdarzenia, jakim kiedyś był np. Dr Ron Paul.
2. Trump obiecal obalić Obamacare i to zrobił jako prezydent. 
Obamacare nadal obowiązuje (Prawo 111-148), docelowo rozwijane w interesie Wielkiej Farmacji.
Prawo to nagania frajerów (najuboższe segementy ludności) do żydo-lekuf i medycyny rockefellerowskiej. Lepiej żeby go nie było: kiedy służba zdrowia strajkuje w USA, spada liczba zgonów. Same pomyłki lekarskie zabijają ok. ćwierć mln Amerykanów rocznie. Na pewno żydo-farmacja nie dopuściłaby do kasacji Obamacare bez substytutu jeszcze dla niej lepszego. Obowiązkowe scypienia dzieci w USraelu zrobiły je chorszymi niż w III świecie. Razem z truciznami, radiacją, zupą lektromagnetyczną i mikrofalową, będzie za x lat wynik: najbardziej ułomne społeczeństwo świata, rak śmiertelny w każdej rodzince. W to właśnie graj żydofarmacji!
3.  Trump ma coraz większe poparcie wśród Amerykanów za swoja bezkompromisową postawę wobec problemu nielegalnej imigracji, który to wyrósł na kilka dni przed wyborami do Kongresu na pełny sprawdzian obietnic Trumpa.
“Sprawdzian” nastąpił na pocz. 2016, kiedy Trump zakazał wjazdu pożytecznym osobom ze świata islamu, z krajów pod USraelską okupacją. One albo posiadały pozwolenie pobytu, były już rezydentami USA albo właśni ekończyły załatwianie. Rzecz jasna, przy okazji żydłąctfo ukarało tak chrześcijan emigrujących stamtąd przed żydor=terrorem “islamskim”. Natomiast bandyci ISIS, Al Kaidy, Boka Haram itp. wahabici, sunnici i Bractwo Muzułmańskie mogli nadal przybywać preferencyjnie i pod osłoną ż-suszp USraela.
4. …przed wyborami do Kongresu. Karawana składa się z około 15000 młodych osób w przeważającej części mężczyzn wśrod których znajdują się członkowie gangów latynoamerykańskich, więc reakcja Trumpa jest adekwatna do zagrożenia: Trump wysyła 15000 żołnierzy z ciężkim sprzętem.
Dokładnie tyle co nachoćcuf buhaha bo prawo USA wymaga, że uchodźca musi na granicy oddać się w ręce mundurowego USA. Na granicy Kanady ciapaci robią to bardzo chętnie, gdyż policjant RCMP pomaga nieść wypasioną walichę buhaha (są na to filmiki).
Ciężki sprzęt to chyba luxusowe autokary dla ciapatych zbrodniarzy, bo jeden wystrzal od wojska wywołałby burzę globalnie. Wojsku nie wolno interweniować zbrojnie w sytuacje cywilne.
5.  …przystąpią do natychmiastowej próby usunięcia Trumpa z urzędu.  Moim zdaniem głównym i jedynym powodem jest to, że Trump jest niesterowalny przez elity partyjne, które to zawsze namaszczają kogoś bardzo posłusznego partyjnym elitom, albo zawzyczaj kogoś z elit. Więc utrącenie Trumpa leży w interesie elit obu partii, by na przyszłość każdy kto będzie się starał kandydować bez partyjnego błogosławieństwa, utrącić na samym początku.
Wręcz przeciwnie, za realizację planów żydłackiej kliki co do joty, jelitom zależy na utrzymaniu Trampka w faszyngtonie. Wpuszczając Clitoris, rozwścieczyliby dukumentnie skołowanych zwolenników Trumpa, którzy stanowiąc jak sam ślepiec zauważa, duży elektorat, nie głosowaliby na Clitoris w 2019, wbrew spekulacjom Mańki.
6. Dla Polski Kongres z przewagą republikanów nie jest dobrym rozwiązaniem, ze wzgledu na wpływy lobby proizraelskiego i Holocaust Industry.
Ditto z przewagą demokratów! Nie ma żadnej różnicy w służeniu żydłactfu przez jednych i drugich. Do tego, jak sam Mańka stwierdza, każdy rząd USA będzie egzekwował wprowadzone przedtem prawo. A pewnikiem prawo zatwierdzone dla korzyści Biznesów Holokozdu i Żydłackiego Kłamstwa Historycznego.

 

Advertisements

1 Comment

  1. […] Widać to było w niedawnych wybiurach w USraelu: jak nie zagłosujesz na rapublikanów to demokraci przyniosą Apokalipsę… i na odwrót. Co filmik, to wstawiona weń “reklama” agitacyjna w tym stylu. Nawet w okienko mej poczty yahoo wpychały się takie. Na you tube zachowało się mnóstwo filmików, w których aktorzy ze zgrozą mówią o jednej partii, wskazując na zbawienie w drugiej. Właśnie oglądałem, jak to nadciąga karawana potworów i tylko dzielny republikanin Trump może nas uratować przed imigracyjnym opętaniem demokratów. Tymczasem to on naobiecywał murów granicznych … i nic. Zakazał wjazdu nieszkodliwym muzułmanom w prawem pobytu w USA, ale tylko z krajów okupowanych przez USA. Natomiast bandyci ISIS, Al Kaidy czy Boka Haram nadal mogli przybywać z pomocą służb USA.  Pudelek Trump od dawna wysluguje się banksterii i syjusiom, innego ż-masoneria nie dopuścilaby do prezydentury. Więcej o tym. […]

    Pingback by Wybiury i manipulacje demonkratyczne w USraelu i w Polin | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina — 08/11/2018 @ 10:37


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: