Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

02/11/2018

Szanowny Panie Jacku Międlar, Dość podziałów, musimy zacząć rozmawiać

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 05:55
PB: Szanowny Panie Jacku Międlar
Bardzo proszę odnieść się publicznie do poniższej skargi Andrzeja Szuberta.
Dość podziałów, musimy zacząć rozmawiać — poważnie i dojrzale.
W Nigerii chrześcijanie potrafią się dogadać z umiarkowanymi muzułmanami przeciw wspólnemu wrogowi żydłackiemu. Polacy gorsi?
pozdrawiam serdecznie
Piotr Bein
Grypa666 i PiotrBein na WordPress.com
On Wednesday, October 31, 2018, 5:36:39 PM PDT, Andrzej Szubert:
Koment od Ciebie z argumentem naganiania rusofobii sterowanej przez żydłąctfo, z coraz grożniejszym widmem wojny z Rosją i polaczkami w roli mięcha, nie pozostałby niezauważony.
Pewnie że nie zostałby niezauważony – wyzwano by mnie od ruskich szmat. Gdy pod jego tekstem o wielkiej katolickiej Polsce napisałem komentarz, Międlar nie odpowiedział ani słówkiem. Za to jego przydupasy rzuciły się na mnie wściekle, grożąc mi nawet procesem o “obrazę uczuć religijnych”. Z tą bandą katodebili nie mam zamiaru zadawać się. To stracony dla Polski element – ze zżydłaczoną mentalnością…
as

Am Do., 1. Nov. 2018 um 01:27 Uhr schrieb Piotr Bein:
Andrzej
Powinieneś wysłać swój koment Międlarowi albo zamieścić koment na wPrawo.pl pod tym przeglądem tygodnia.
Król używa wrednych i prymitywnych chwytów w swych filmikach — oglądałem kilkanaście, przeważnie konflikty z krytykami Potockiego i jego agitacji za chrabją.
Licytacja w tym dziale nie ma sensu, Król wygrywa nokautem. Jest geniuszem goebbelsowskim, albo dobrze wyszkolony.
Putin i jego elity wydają się pożyteczne w tej chwili i NAM. Natomiast wnikliwemu analitykowi żydzizmu i banksteryzmu, Bjerknesowi, Putin podpadł na podst. analiz bieżących wydarzeń. Wg niego, Putin wypełnia rolę zmyłkową ku NWO.
Czy ma rację czy nie, mocarstwowi przywódcy są często materiałem do wykorzystania przez banksterię, jak pokazała tragiczna historia ostatnich wieków. Z początku wielu było podekscytowanych potencjałem anty-NWO przywództwa Chin. Teraz okazuje side, że to klasyczny materiał na kukłę banksterii i wziął się za przywództwo w niektórych ich planach — np. sztuczna inteligencja, 5G i IV rewolucja przemysłowa.
A że Międlar spudłował nagonką jednostronną na ruski imperializm w wydaniu putinowskim, to mu wpisałem w komencie.
Koment od Ciebie z argumentem naganiania rusofobii sterowanej przez żydłąctfo, z coraz grożniejszym widmem wojny z Rosją i polaczkami w roli mięcha, nie pozostałby niezauważony.
On Wednesday, October 31, 2018, 4:38:44 PM PDT, Andrzej Szubert:
Piotr
Staram się do obu delikwentów (Króla i Międlara) przykładać tę samą miarkę. Króla nie znam, obejrzałem dotychczas trzy jedynie jego filmiki. W jego archiwum znalazłem faktycznie propagowanie chrabjego, choć 26 października opublikował film (ściągnął to od J. Kamyckiego) o zdradzie sanacyjnej szajki – zrzeczeniu się emisji pieniądza na rzecz sprywatyzowanego banku “polskiego”.
Myślę, że i do niego dotrze, że chrabja z jego sanacyjną konstytucją to oszustwo. Naiwniaków, którzy się na chrabjego nabrali jest znacznie więcej. Promowanie turbolechickiej szajby także daje mu minus. Niemniej promowanie chrabjego (w farsie wyborczej na prezydęta W-wy zdobył chrabja 0,24 % głosów, co pokazuje że jest zerem – nieszkodliwym błaznem) nie jest zbyt szkodliwe. Natomiast to co robi Międlar – propaganda wściekłej rusofobii oraz dalsze promowanie żydo-katolicyzmu (bo i to nadal robi), arcyszkodlowego dla Polski, jest znacznie bardziej szkodliwe. A jeszcze bardziej dlatego, że oglądalność Międlar ma znacznie większą nił Król, przez co bardziej szkodzi.
Tak więc mamy1:0 dla Króla.
Dalej…
Król będąc zdecydowanie prorosyjski jest jak Międlar antyzachodni, antyusraelski, antyjewrounijny itd. (Międlar nie jest antyżydłacki a antyżydowski – żydłakiem – żydo-katolikiem jest sam). Tak więc w postawie antyzachodniej jest remis. Natomiast w sprawie stosunku do Rosji Król wygrywa ponownie i prowadzi 2:0. I nie wymyślaj imperializmu carskiej Rosji – Międlar nienawidzi Rosji dzisiejszej i ją oskarża o kacapski imperializm, obrażając przy tym Rosjan. Takiej pogardy i nienawiści do Rosji mógły mu pozazdrościć sam Singer/Macierewicz.
Międlar nie tylko sam pluje i szczuje na Rosję dzisiejszą, ale ściąga do siebie podobnych zaślepionych rusofobów, jak on szczujących na Rosję: jego gość Bugajski bredzi o (min.1:24) jawnych i bardzo agresywnych zagrożeniach ze strony Rosji:
.
Dalej…
Król przytacza cytaty Międlara i je komentuje. Międlar zaś mówi, że takiego jak peta gasić należy w kałuży. Nie jest to ani po krześcijańsku, ani merytorycznym argumentem. Tak postępują ci, którym brak rzeczowych argumentów i dlatego obrażają i poniżają adwersarza. Kolejna więc punkt na korzyść Króla.
Dalej…
Międlar nie jest polskim narodowcem – jeśli już to jest polskojęzycznym przedstawicielem nowego narodu wybranego – żydo-katolickiego. Gorliwi katolicy nie są i nie mogą być polskimi narodowcami z tego względu, że dla nich katolicyzm ważniejszy jest niż Polska. Sam możesz się o tym przekonać – zapytaj jakiegokolwiek gorliwego katolika, czy zaakceptowałby Polskę wolną, suwerenną, bogatą, ale świecką, laicką, w której katolicyzm byłby sprawą prywatną wierzących, pozbawiony byłby wszystkich przywilejów, religia usunięta byłaby ze szkół, kościół odcięty od państwowego cycka i państwowych mediów, bez wpływu na stanowione prawa. I sam zobaczysz, że taką Polskę każdy gorliwy katolik, nawet ci niby katoliccy “narodowcy” odrzucą. Tak zrobił np. Bizoń w 2010 roku, gdy w dyskusji proponowałem Polskę świecką, laicką. Dla niego Polska bez żydo-katolicyzmu była nie do przyjęcia. To samo dotyczy wszystkich gorliwch katolików – dla nich żydogenny katolicyzm jest ważniejszy od Polski, przez co nie są i nie mogą być polskimi narodowcami. Są w pierwszym rzędzie żydo-katolikami.
“Nie jest ważne czy w Polsce będzie kapitalizm, wolność słowa, czy w Polsce będzie dobrobyt. Najważniejsze, żeby Polska była katolicka.”
http://pl.wikiquote.org/wiki/Henryk_Goryszewski
Henryk Goryszewski, prawnik, nauczyciel akademicki, poseł knessejmu I i III kadencji, wicepremier w żondzie Hanny Suchockiej.


“…przyjmując za właściwe stanowisko, iż najpierw jesteśmy katolikami, a później Polakami, gdyż naszą pierwszą ojczyzną jest Kościół katolicki.”

http://www.legitymizm.org/list-otwarty-do-piotra-skwiecinskiego
Redakcja katodebilnych monarchistów w Od Redakcji pod jednym z tekstów.

„Jako katolik rzymski Polskę mogę poświęcić, bowiem narodowość jest kwestią incydentalną, ale na rozrzedzenie katolicyzmu rzymskiego mojej zgody być nie może.”

Adam Wielomski (proffessorek siedlecki, współpracownik „Najwyższego Czasu” i — o zgrozo — „Myśli Polskiej”
http://blotne-abecadlo.blogspot.de/2014/10/polak-czyli-katolik.html

“Cóżby ci przyszło z wolnej ojczyzny, gdyby Kościół miał na tym stracić”

Cytat z książki dla harcerzy “Czuj duch” księdza Kazimierza Lutosławskiego, uchodzącego w ND Dmowskiego za wzorcowego patryjotę.

Dyskusjii nie będę kontynuował. Każdy z nas ma prawo do własnej oceny.
as
A że życie to nie tylko polityka, ale i kultura – polecam ten wpis:

Am Mi., 31. Okt. 2018 um 04:45 Uhr schrieb Piotr Bein:
Panie Krzychu
Co Pan osiągnie zanim Pan wypłynie na scenę narodową, poza wywołaniem antagonizmu w sporym segmencie Polaków sprzyjających Gawędziarzom. Kampania przez negatywne porównania, aby wywyższyć swoją rację, kończą się klęską.
Jasne, że można i trzeba prostować brednie, ale czy mało ma Pan roboty?
Jest wiele płaszczyzn zła, nie tylko sądownictwo. Skoro chce Pan uderzyć w 10, to czemu nie wali Pan od razu w Bnai Brith Polin, albo jeszcze lepiej — w banksterię globalną, jak robią to ruskie:
Marcin (Adam) Król (kanał M.K. TV na jew tubie) to manipulator, łgarz, nadworny propagandysta podobnego sobie, żydłackiego super-agenta wpływu, chrabji Potockiego. Król zaatakował Międlara uprzednio, co Jacek wyjaśnia od minuty 56:30:
Król wrednie zmanipulował przekaz Międlara. Słusznie mówi Jacek, że takiego jak peta w kałuży należy gasić. Od minuty 59:00 wyjaśnia, że potępia rosyjski imperializm. Wolno mu, żaden imperializm nie jest dobry. Każde mocarstwo jest z definicji imperialne. Imperializm elit rosyjskich, gdy się dogadają z in. globalistami nad głowami Polaków, nie będzie dobry dla nas.
Jacek robi jednak błąd, w emocji używając poniżenia kacapski (min. 1:09:20). Jasne, w chwili obecnej, gdy jelity innych mocarstw odbierają nam suwerenność: należy moralnie poprzeć Rosję, która tamtych zwalcza, a nie mówić o ruskim imperializmie, jakiego w tej chwili nie widać, chybą że kto zagląda do ściervomediów.
Moim zdaniem Król ma misję dla agentury żydłackiej: odbić nieco z elektoratu narodowego przed wyborami do parlamentu i na prezydęta, w których II RP i chrabja zapowiadają udział. Chodzi o rozwodnienie głosów narodowców.  Ponadto, Międlar może sam kandydować.
Uważam, że Król to żydłacki dezinformator. Międlar na swym blogu i na witrynie wPrawo.pl jest konsekwentnie anty-żydłacki, anty-amerykański, anty jewrounijny itd. Król nie uznał tego, a powinien był, skoro przyklaskuje antyżydzizmowi Potockiego.
Podobne zamieszczę u Międlara. Pamiętasz Andrzej skrytykowaliśmy go za “Polska tylko katolicka” czy cuś w Papug.pl. Od tego czasu ostrożniej formułuje odezwy.
pb
On Tuesday, October 30, 2018, 12:05:18 PM PDT, Krzysztof KORNATOWICZ:
Teraz nagrywam 4 najważniejsze filmy, w których w każdym z nich bezpośrednio zaatakuję tych narodowych gawędziarzo-usypiaczy . Czas zwrócić wszystkim uwagę, że rolą Roli i innych ( Michalkiewiczów, Gadowskich ) nie jest zajmowanie przestrzeni medialnej, a mobilizowanie narodu do działań !!!
Linia frontu walki o Polskę przebiega w sadach na rozprawach o łamanie praw, o protesty wyzysku podatkowego i ZUSowskiego, a nie gęganie o dupie Maryny ! Jak tych narodowych mediów nie zajmuje linia frontu walki, TO NIECH SPIERDALAJĄ Z ETERU !!!
Pisałem do nich przed sprawą o łamanie konstytucji . W odpowiedzi albo cisz, albo bełkot !

wt., 30 paź 2018 o 19:09 Andrzej Szubert:
Dobrze, że Pani wkleiła adres Marcina Roli, dezinformatora i agitatora żydo-kapitalizmu. Mam o nim parę słówek:
Marcin Rola – sobacza misja żydo-kapitalistycznego dezinformatora
Mateusz Jarosiewicz (o tym naiwniaku idącemu z motyką na Słońce nie będę pisał) podrzucił mi jego wystąpienie u Roli:
Wytrzymałem bełkot Roli do 4 minuty. Najpierw bełkotał (22 sek.) o “lewicowym bełkocie w sieci”. Przyklejanie etykietek typu “lewica” czy “prawica” samo w sobie świadczy o porażeniu mózgowym tak ględzącego, który zamiast przedstawiać jakiekolwiek rzertelne fakty przypina łatkę – np. “lewicowy bełkot”. Choć “prawicowy bełkot” Roli w niczym “lewicowemu” nie ustępuje. Dodam tylko, że utrzymywany przez takich jak Rola podział na lewicę i prawicę służy wyłącznie rozbijaniu społeczeństwa i niczemu więcej. To metoda okupanta – dziel i rządź.
Następnie (min. 1:15) bełkotał Rola o “narodowości kapitału”, że niby każdy kapitał narodowość ma. A jaką narodowość ma kapitał ponadnarodowych korporacji, koncernów i karteli? Choć tu przyznam, że ma on “narodowość” – narodowość właścicieli FED-u, City of London, Wall Street i Grupy Bilderberega. Albo jaką ma narodowość kapitał zgromadzony w Watykanie i banku watykańskim? Czyżby istniała narodowość watykańska czy katolica? I tu już widać, że kapitał nie ma narodowości – ma właścicieli.
Następnie bełkocze Rola (min. 3:32), że żyjemy w globalnym komunizmie, socjalizmie…
Nie wiem jak ten dezinformator, ale ja czasy PRL (choć byłem represjonowany, internowany i przez lata miałem bezpiekę na karku) wspominam w sumie pozytywnie. Bo nawet jako ostentacyjny jawny wróg systemu posiadałem w PRL bezpieczeństwo socjalne, a więc gwarantowane przez państwo pracę, ubezpieczenia socjalne i bezpłatną naukę oraz opiekę medyczną. Jak wiemy chyba najbardziej typową cechą komunizmu i socjalizmu była gospodarka państwowa – wszystko, a zwłaszcza banki i przemysł było upaństwowione. Obecnie zaś żyjemy w dobie dzikiej złodziejskiej prywatyzacji wszystkiego, łącznie z wodą pitną. Mamy dziki żydo-kapitalizm. Gdzie więc Rola widzi globalny komunizm i o nim bredzi?
Bredzi też Rola, że PiS jest socjalistyczna. PiSrael jest syjonistyczny, a nie socjalistyczny. Nie słyszałem aby postulował państwową gospodarkę i państwowe banki.
To szczucie na socjalizm jest elementem żydowskiej, żydo-kapitalistycznej i żydo-banksterskiej propagandy, która straszy nas socjalizmem, aby nie przyszło nam do głowy np. upaństwowienie banków i kluczowych chociażby gałęzi przemysłu. Bo czym byliby Rothschild, Rockefeller & spółka bez banków i prywatnych ponadnarodowych korporacji, które mają w kieszeni?
Na koniec (min. 3:52) Rola bredził o “demokracji usraelskiej”. I w tym momencie jego bełkot wyłączyłem.
Tu przypominam, że kilka lat temu “naókofcy” z renomowanego “óniwersytetu” Princeton Odkryli Amerykę – ogłosili wyniki ich badań stwierdzające, że usrael nie jest państwem demokratycznym.
„USA nie mogą już dłużej uważać się za ideał demokracji dla całego świata, ponieważ same nie są już państwem demokratycznym. Do takiego nieoczekiwanego wniosku doszli naukowcy z amerykańskiego uniwersytetu.
.
USA nie są już demokracją, ponieważ decyzje polityczne, podejmowane przez państwo, służą nie potrzebom obywateli, ale interesom niewielkiej grupy ludzi stanowiących tzw. elitę gospodarczą. Ten wniosek naukowców z Uniwersytetu Princeton niemiecka gazeta branżowa Deutsche Wirtschafts Nachrichten nazywa „szokującym”
O tym, czym jest usrael rzeczywiście, w ciągu kilku minut wyjaśnia niestety już nieżyjący satyryk George Carlin. Miał on w jednym paznokciu więcej wiedzy i odwagi, niż Rola w całym jego (durnym lub agenturalnym) łbie:
A tu jeszcze długa lista “wyczynów” swołoczy usraelskiej, światowego bandyty i terrorysty nr 1, reklamowanego przez Rolę jako “demokracja”.
I jeszcze za ten jego bełkot i dezinformacje naprasza się Rola, by mu płacić.
Paszoł won – Rolo.
A teraz kilka zdań odnośnie atrykułu pt. “Nie ma wyjścia – Polska musi zwrócić się w stronę Rosji”.
W pełni się z tym zgadzam i sam za tym optuję od ośmiu lat. Choć wcześniej (do 2010 roku) byłem zaślepionym rusofobem i wrogiem Rosji:
“Sojusz z Rosją jest ratunkiem dla Polski. Inaczej zawsze Polska będzie parobkiem żydo-zachodu. Przeszkodą na drodze do takiego sojuszu jest nadal rozpowszechniona wśród tzw. „patriotów” rusofobia. Wiem, jak trudno jest od niej się uwolnić. Sam byłem do 2010 roku fanatycznym chorobliwym rusofobem. A jednak wyleczyłem się z tego obłędu. Wystarczyło do tego zapoznanie się z prawdziwymi faktami dotyczącymi stosunków polsko-rosyjskich, odrzucenie załganej antyrosyjskiej propagandy i uświadomienie sobie kto i dlaczego szczuje nas na Rosję.”
Niestyty chorobliwych rusofobów i to wśród tzw. “antysystemowców” i “niezależnych” jest nadal co niemiara. Jest nim także, uważany przez co niektórych adresatów tego maila za patryjotę, (dureń lub żydowski agitator) Jacek Międlar.
Jest taki kanał na yt – M.K. TV. I on popycha niekiedy pierdoły, np. promując turbolechicką szajbę, za co dostał ode mnie po łapach:
Ale M.K TV robi też dobrą robotę demaskując np rusofobiczne brednie Międlara. Proszę samemu posłuchać, co ten były duszpastuch bredzi (min. 1:40): “… kompletnym debilem i idiotą jest ten, kto popiera kacapski imperializm”.
Gdyby był nadal duszpastuchem, pomyślałbym, że za dużo winem mszalnym się ożłopał i dlatego bredzi jak w delirium. Ale on nie jest już klechą, wygląda na trzeźwego, a jednak bredzi – bo gdzie on widzi ten “kacapski imperializm”?
Międlar jest zwykłym kundlem (przepraszam kundle za to porównanie) ujadającym na Rosję. Taki to z niego patryjota. Nie wiem tylko i nie nie orzekam, czy Międlar jest jedynie durniem, użytecznym idiotą, czy świadomym agentem wpływu. Ale że jest arcyszkodnikiem to nie ulega wątpliwości. Zwłaszcza teraz, gdy Rosja osaczana jest przez żydo-banksterskie NATO, szczucie na nią jest wspieraniem żydowskiej antyrosyjskiej propagandy.
as
PS
Powyższego maila z pewnymi zmianami i uzupełnieniami opublikuję za kilka dni na swoim blogu. Gnidy i dezinformatorów należy demaskować.

Advertisements
TrackBack URI

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: