Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

02/11/2018

Kamrat Aleksander Jabłonowski przegiął pałę z żydłackim prezydętem Brazylii

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 04:54
Piotr Bein 1.11.2018
W najnowszym filmiku Kamrat Wojtek Olszański zachwyca się nowym prezydentem Brazylii: https://www.youtube.com/watch?v=j7D41JJLb0s
Naiwność niektórych patriotów, zwykle pochodzi z głodu sprawiedliwości i normalki, przy braku informacji o osobie czy zdarzeniu. Pokładamy wtedy nadzieje, oczekiwania w osoby i sytuacje, jakie nie do końca przejrzeliśmy. Tak było z tematowym tu Potockim, ale to nie jedyny i nie najważniejszy przypadek. Na tym polegają manipulacje wybiurcze w Polin, w USraelu, a ostatnio w Brazylii, w przekazie tego, co publika chciałaby usłyszeć, a nie co ją czeka. O tym jest poniższe do Kamrata Wojciecha Olszańskiego (Aleksander Jabłonowski), którego zaanagażowanie narodowe cenię, nie zawsze dzieląc jego opinie.
Zachwyca się nowym preziem Brazylii również pastor Chojecki z sektą, co powinno zapalić światło ostrzegawcze. Przypomnę, że Chojecki & Sekta popierali Macierewicza/Singera, super-agenta “amerykańskich” neo-konów itp. faszyngtońskich jastrzębi wojny. Chojecki pochwalił się powiązaniami z tzw. ewangelikami w USraelu. Tam jest to eufemizm na chrześcijan syjonistycznych, największej siły pro-syjonistycznego wpływu obywateli (kilkadziesiąt mln osób) na Kongresmenów i Senatorów. “Ewangelicy” popierają absolutnie wszystko co zechce lobby Izraela w USA, tj. AIPAC.
Żeby nie było wątpliwości, chojecka sekta (także agenci syjonistyczni jak Gadowski) popierają organizację zbudowaną na tradycjach żydlackiego terroru: Betar Polin. Poprzez Betar, prawdopodobnie Mosiad kieruje środki i uskutecznia hasbarę, wsparcie finansowe i wpływ na decydentów, osoby publiczne i media. Na propagandę Betaru dali się też złapać patrioci, np. katolik mgr inż. Józef Bizoń i prof. Korab-Karpowicz, co sygnalizowałem linkiem w niedawnym mejliu w wątku.
Kto śledzil na bieżąco rozwój sytuacji w Brazylii, wie, że chodzi tam o instalację żydłackiej marionetki. Oto wybór artykułów z mego bloga Grypa666, gdzie tłumaczę na polski i komentuję tytuły bieżączek ze źródeł obcojęzycznych. Obejmują one okres ponad 2 lat, daty wpisu podaję dla orientacji.
6.8.2018
Co ci przypomina widok znajomy ten Brazylia: żydłacki lokaj kandydatem na prezydęta, chce oddać kraj w łapy Izraela i neokonów faszyngtońskich poprzez chrześcijańskich syjonistów (ponad 50% ludności do 2040 r.)

PB: Juda Obłuda, parchate państwo w państwie, rydzykownia, sekta Ch&K…

21.5.2018
Rosja popiera wybór Maduro w Wenezueli, a Brazylia wręcz przeciwnie
25.2.2018 (link skopany, ale możnaby odgrzebać o którego kandydziora chodzi)
Brazylia: Komuch kandydzior na kandydziora na prezydęta wziął udział w imprezie promowanej przez sorosiaków
17.2.2018
Brazylia: polityk Jean Wyllys skrajny syjonista
4.12.2017

SZOK „Cjrześcijańska” syjonistyczna Brazylia nie uzna Jerozolimy jako stolicy Izraela

PB: Co najmniej 25% Brazylijczyków wyznaje syjonizm „chrześcijański”, odpowiednik ewangelistów w USraelu, którzy (fałszywie) wierzą w wybraństwo narodu wybranego i stolicę w Jerozolimie jakoby przepowiednię Chrystusa na Koniec Świata. Ewangeliśći Brazylii mogą w najbliższych latach prześcignąć katolików jako wiodące wyznanie narodu, zrobili już potężne postępy w polityce kraju i zajmują jedne z najważniejszych stanowisk. Toteż niektórzy obserwatorzy spodziewali się, że Brazylia będzie wśród pierwszych państw uznających stolicę w Jerozolimie. Tymczasem rząd Brazyli powołuje się na rezolucje ONZ domagające się państwa dwu narodów w Palestynie i granic sprzed 1967 r.

 

11.9.2016
Brazylia: masowe demonstracje przeciw nowemu (żydłackiemu) prezydętowi
19.6.2016

Brazylia: żydłactfo pozywa gazetę za artykuł winiący syjusiów o zdjęcie prezydenta

16.5.2016
Wenezuela głoduje: łapać kota, psa na kolację + Brazylia: odciski palców USA w przewrocie
Brazylia: Izraelczyk został dyrektorem banku centralnego 
4.5.2016
Obraz jest jasny. Żydłactfo wyreżyserowało w Brazylii znaną Polakom, klasyczną zmyłę “dychotomii partyjnej”, “wyboru mniejszego zła”, “głosowania na kogokolwiek tylko nie na sukinsynów z poprzedniej kadencji”.
Mimo to naiwni klepią hasbarę: “Trump Brazylii”, konserwatysta, chrześcijanin, prawicowiec…
Olszański, który wcześnie i prawilno przejrzał Trampka lokaja ż-banksterii i syjonistów, dał się nabrać.
 
Wnioski
1. Od lat wiadomo, co żydłactfo pichci w Brazylii, największym państwie Am. Łacińskiej.
2. Niepoinformowani patrioci nie powinni wypowiadać się na tematy, których nie zgłębili, bo dezinformują naród.
3. Publika powinna nauczyć się jezyków obcych i weryfikować info podawane tak przez ściervo- jak i niezależne media.

2 Comments

  1. […] PB: Pozwolę sobie zaśmiecić nt. uwagi Pana Krakowiaka odnośnie naiwności niektórych patriotów [c.d. tu: Kamrat Aleksander Jabłonowski przegiął pałę z żydłackim prezydętem Brazylii] […]

    Pingback by [Dyskusja] Co zostało z polskiej potęgi w logice, filozofii, etyce | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina — 02/11/2018 @ 05:06

  2. […] via Kamrat Aleksander Jabłonowski przegiął pałę z żydłackim prezydętem Brazylii — Piotr Bein&#… […]

    Pingback by Kamrat Aleksander Jabłonowski przegiął pałę z żydłackim prezydętem Brazylii — Piotr Bein’s blog = blog Piotra Beina | Pekok Antylichwiarz — 02/11/2018 @ 10:57


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: