Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

02/11/2018

[Dyskusja] Popieram krytykę równą, prawdomówną i sprawiedliwą, ale nie skrzywioną sekciarsko

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 03:21
PB: Sugestie “kto płaci” są głupie. Jeśli ma Pani dowody, to dawać, a jeśli nie, to nie wydurniać się. Na wPrawo.pl i blog Jacka Międlara zrzucają się użytkownicy, jak na wszystkie platformy patriotyczne. Ja też zrzuciłem się z żoną — więc ma Pani odpowiedź: “Płaci Grypa666 z Grypową” buhaha
Skłócanie narodu… Szkodę zrobił wśród narodowców Potocki z przydupasami typu Król: poodciągali głosy na chrabjego od turbo-lechitów itp. pokręconych “słowianowierców” i nawet od katolików, którzy przyklaskują Potockiemu “Prawdziwy Polak, Słowianin” — ci sami którzy poniżają słowianowierców “ludożercy”, wytaczają inkwizycyjne procesy, sami bezczeszcząc czyjeś symbole wiary (przypadek Andrzeja Szuberta).
Szkodę robi Pani, e-napadając na katolików, którzy nie chcą otrzymywać Pani rozsyłek.
Szkodę robi Pani, sugestywnie atakując Międlara, zamiast rzeczowo wyłożyć swą rację.
“Kłamcy” są wszędzie… Niektórzy katolicy mielą mantre hasbarną o Rosji jak prawdę objawioną. Ich oponenci mają swoje “prawdy objawione”, co nie raz wykazałem w gronie Pani Otylii. Żreć się z tego powodu zamiast rozmawiać, to klasyczny kazus dzielenia.
Bugajski nawija hasbarę o ruskim zagrożeniu, ale podsumował jak trza Jojne Danielsa: Musisz to wiedzieć!(340)Kim jest Daniels dowiemy się u Jacka Międlara od Łukasza Bugajskiego
Bugajski łże na ruskich w czasie bezczelnej globalnej żydłackiej nagonki na Rosję pośród gróźb żydłackiego ataku militarnego na nią. Z Prawdą ma to tyle, co uczciwość  intelektualna z guvnopravdom, Panie Jacku. Zbytnio tam w kraju jesteście wystawieni na hasbarę i powtarzacie ją bezmyślnie. Ruskie nie będą się cartolić, tylko dowalą czym trza w bazy NATO w Polin, ucierpi ludność cywilna, a wyprani hasbarą scyropolscy rzucą się na ruskich w odwecie… Na to wyrachował żydzior hasbarę dla polaczków.
Król ma za uszami goebbelsowską propagandą wrednych łgarstw i manipulacji przeciw kilku krytykom  agitacji Króla za Potockim.  Jakim użytecznym durniem trza być, by uwierzyć chrabji mega-oszustowi, krętaczowi … Chyba że chrabja za to zapłacił. A to stawiałoby Króla w szeregach żydłackiej agentury. Jeśli z Potockim są tak anty-żydłaccy, to czemu nie uznają anty-żydłactfa Międlara?
Niedawno Król wrednie  przeinaczył przekaz Międlara o udziale żydłactfa we władzach ZSRR i PRL. Kiedy Pani Otylia na to naskoczy? Przecie to dzielenie… no i może ktoś zapłacił komuś za prowokację, hę?
Popieram krytykę równą, prawdomówną i sprawiedliwą, ale nie skrzywioną sekciarsko.
On Wednesday, October 31, 2018, 5:55:10 PM PDT, Otylia Zigman:
Re: PAN JACEK MIĘDLAR JEST SPECJALISATĄ OD SKŁUCANIA NARODU, CIEKAWE KTO MU ZA TO PŁACI??? CZY KATOLICY TO TEŻ KŁAMCY???
Międlar nie tylko sam pluje i szczuje na Rosję dzisiejszą, ale ściąga do siebie podobnych zaślepionych rusofobów, jak on szczujących na Rosję: jego gość Bugajski bredzi o (min.1:24) jawnych i bardzo agresywnych zagrożeniach ze strony Rosji:
TrackBack URI

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: