Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

24/10/2018

:)) Ciemiężyciele narodu wybiurowego Bein, Szubert, Mizia, Patlewicz, Korczarowski podpadli żydłactfu chrabji Potockiego

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 22:28

Bardzo dziękuje wszystkim którzy tak piszą o Potockim, musicie się go bardzo bać a wiecie że Potocki mówi prawdę która was boli.
Dziś prawda wyszła na jaw a wy ciemiężyciele Narodu Polski którzy szkalujecie Polaków i Potockiego dostrzegliście koniec waszego panowania w Polsce,Pan Prezydent II R.P Potocki odtajnił waszych właścicieli prawdę gdzie wy ich karmiliście fałszem a za ich plecami likwidowaliście Naród Polski i Polskę.
Wasza zdrada Polski została ujawniona przez Pana Potockiego,jesteście skończeni.
Naród Polski już wie na kogo ma głosować.
Pozdrawiam wrogów Polski i Polaków właśnie my Naród Polski wygraliśmy a wy przegraliście musicie się wynosić z Polski
bo Polska jest dla rdzennych POLAKÓW a nie dla osób niewiadomego pochodzenia.

  • Zydłacki trollu suszpowy jan.potocki@interia.pl 94.254.234.26

    Gdyby ktoś z gojowskich niszowych (jak ja) blogerów zaczął bełkotać o ż/Żydach jak to robi w każdej pszemowie dla duraków chrabja Potocki, to by go lub jego usta żydłactfo z miejsca zamknęło.
    Ponadto, nie tylko żydłaki winne są opłakanego stanu Polski. Jak widać na przykładzie samego hochsztaplera, mega-oszusta i nałogowego łgarza Potockiego, przyczyniają się do tego pazerni szabas-goje bez kręgosłupa.

    Jak to Potocki załatwił żydłactfo?! Przecie wybiury do samożyduf nie zmieniły betonu partio-krackiej demon-kracji… Nadal rządzić będzie PiSraelitowo z POzraelitami i ich kundlami łobywatelskimi.

TrackBack URI

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: