Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

20/10/2018

Ambroży Mejer: Plan NWO – co robić? – odrzuć fałsz i bądź sobą

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 16:54
Ambroży Mejer, Sep 12 at 5:54 AM

Kochani, wielu zastanawia się nad obecną rzeczywistością i nikt nic nie może zrozumieć, a tym bardziej pojąć o co chodzi. Słusznie, bo taka jest sterowana, wyreżyserowana wcześniej procedura etapu prania naszego umysłu dla nowego Porządku Świata (NWO). Temu służy celowo wprowadzany informacyjny chaos zmian, niekiedy sprzeczny w ludzkim rozumieniu logiki traktowania pojęć, np. wolność, sprawiedliwość, dobro, tolerancja, itp. Oczywiście temu służy gra pozorów. A są w to sprzęgnięte prężne określone środowiska, inteligentnie realnie świetnie zorganizowane i finansowane partie polityczne, które z nazwy są ponętne poprzez „sprawiedliwą” demokrację i wybory zgarniając władzę i nami rządzą ku określonym celom. Jakim celom? – Określone w planach działania już dawno ustalonych. Są to plany jako poniżej podane we fragmentach z treści załączonych tekstów publikacji. Są one wiarygodne – szczególnie ważne dla katolików, którzy nie tylko, że mówią, ale nie wiedzą i nie rozumieją na czym polega „naśladowanie Jezusa Chrystusa”, a ciągle o tym głoszą. Niestety tego nawet kapłani nie mówią o co chodzi, a głośno o tym mówią, a przodujący nad nimi hierarchowie milczą. Oczywiście Ewangelia to wyraźnie podaje w przestrogach Jezusa Chrystusa. Chociażby przypomnijcie sobie zapytanie napotkanego bogatego skierowane do Jezusa Chrystusa, co ma jeszcze czynić dobrze, bo wszystko spełnia co dekalog nakazuje – proszę przypomnieć co mu na to odpowiedział Jezus Chrystus – i jak na to zareagował bogaty, zawstydził się z niemocy tego spełnienia i odszedł. Ta treść dla wiedzy i zrozumienia otaczającej nas rzeczywistości dotyczy jednak wszystkich z nas bez względu na zaangażowany w sobie światopogląd – Czemu? – bo w tych kwestiach realizowanej rzeczywistości tkwi treść naszego życie: Być, albo nie być, a w tym jeszcze tkwi kim My w sobie Jesteśmy. A jesteśmy dla siebie pod względem wartości życia wzajemnie sobie równi – a to jest Credo życia i jego sens. Oczywiście, człowiek pusty mało co zorientowany bez rozumu, zaraz odkrzyknie, to „spiskowa teoria dziejów” – nie wie też o tym, że ci reżyserzy „możni tego świata” specjalnie wymyślili ten zwrot, aby z nas ludzi uczynić kupę bezrozumnych idiotów dla swych potrzeb sterowania nami.

O to fragmenty treści o co chodzi, co się dzieje wokół nas – dlaczego i po co, w jakim celu? – całość w załączeniu. Nie z ignoruj tej treści – ukoronowanie ich sensu zrozumienia jest na końcu tekstu, szczególnie w podanych załącznikach.

——————————-

Cytaty z fragmentów treści załączonych publikacji:

20.03.1969, w Towarzystwie Pediatrycznym Pittsburga.

Dr Day – (1905-1989) prof. Pediatrii, Mt Sinai Medical School, Nowy Jork. Należał do elitarnej grupy rządzącej światem zachodnim, w celu ustanowienia Dyktatury Światowej, znanej pod nazwami: Tyranii Globalnej i Nowego Porządku Świata, składających się z części świeckiej i religijnej. Przyszła rzeczywistość, którą ci, którzy rozumieją te sprawę, nazywają Totalitarnym Światowym Imperium Lucyfera.

Nagrania dokonano w 1989 r. Fragmenty wypowiedzi dr Day’a i komentarze dr Dunegan’a:

‘Planujemy wejść w XXI wiek na pełnym biegu. Wszystko ustalone i nikt nie może nas powstrzymać… Niektórzy z was myślą, że mówię o komunizmie. Tymczasem mówię o czymś większym od komunizmu !’

‘Ludzie będą musieli przyzwyczaić się do zmian, tak, że będą spodziewać się zmian. Nic nie będzie stałe.’

‘Ludzie są zbyt łatwowierni. Nie zadają właściwych pytań’. Czasami zbytnią łatwowierność przyrównywano do naiwności. Ale czasami… kiedy mówił ‘ludzie nie zadają właściwych pytań’, brzmiało to jakby miał żal, jakby źle się czuł z powodu swojej roli, może chciał, by ludzie sprzeciwiali się temu, a nie wierzyli tak łatwo.

Prawdziwe cele

Wszystko służy dwóm celom. Pierwszy – ostentacyjny, który sprawi, że ludzie wszystko zaakceptują, i drugi – prawdziwy cel, który ma przybliżyć ustanowienie nowego systemu… Nie ma innej drogi’. Wydawało mi się wtedy, że jego słowa wyrażają przeprosiny, szczególnie kiedy opisywał niektóre szczególnie przykre zmiany, jak np. promowanie narkomanii.

Zmniejszenie znaczenia rodziny

Liczebność rodziny będzie ograniczona. Wcześniej wspomniał, że nie będzie pozwolenia na więcej niż dwoje dzieci. Rozwód będzie łatwiejszy i bardziej rozpowszechniony. Większość ludzi będzie wchodziło w związek małżeński więcej niż raz. Więcej pozostanie w stanie wolnym, będą mieszkać razem, i nikt nie będzie zadawał żadnych pytań. Będzie to powszechnie uznane i nie będzie różnic między małżeństwem a byciem razem. Więcej kobiet będzie pracować poza domem. Więcej mężczyzn zostanie przeniesionych do innych miast do pracy, i więcej mężczyzn będzie podróżować. Dlatego będzie trudniej rodzinom mieszkać razem. To uczyni małżeństwo mniej stabilne, i dlatego ludzie będą mniej skłonni do posiadania dzieci.

Dostęp do szpitali będzie ściśle kontrolowany

Aby dostać się do budynku potrzebna będzie ID. Ochrona zadba o to, by nikt nie mógł poruszać się wewnątrz bez ID. Każdy na terenie szpitala będzie miał przypięty identyfikator ze zdjęciem oraz podanym powodem przebywania tam… pracownik, technik laboratoryjny, pielęgniarka, odwiedzający czy ktokolwiek inny. Ta potrzeba ID rozpocznie się na małą skalę: w szpitalach, niektórych firmach, ale stopniowo poszerzy się na wszystkie miejsca /…/

Zaniechanie leczenia nowotworów jako środek kontroli populacji

Powiedział: “Obecnie możemy wyleczyć prawie każdy nowotwór. Informacje na ten temat znajdują się w aktach w Instytucie Rockefellera, jeśli kiedykolwiek podjęto by decyzję, że powinny być ujawnione. Ale rozważmy – jeśli ludzie przestaną umierać na raka, jak szybko nastąpiłoby przeludnienie.

Zawały serca jako forma egzekucji

Powiedział: “Teraz jest możliwość symulacji prawdziwego ataku serca. Może być stosowany jako metoda zabijania”. Tylko bardzo wykwalifikowany patolog, którzy dokładnie wie, na co zwrócić uwagę przy sekcji zwłok, może odróżnić go od prawdziwego. /…/  szybko będzie wzrastać ilość publicznych punktów żywieniowych. I… to też ma związek z rodziną. Ponieważ coraz więcej osób będzie jeść poza domem, jedzenie w domu stanie się mniej ważne. Ludzie będą mniej zależni od domowej kuchni. I to również wiąże się z gotowymi daniami, szeroko dostępnymi, tylko włożyć do mikrofalówki. Będą dostępne również gotowe posiłki.

Zmiany w Biblii poprzez zmiany kluczowych słów

Będzie przepisana, aby odpowiadała nowej religii. Stopniowo słowa kluczowe zostaną zastąpione nowymi o różnych odcieniach znaczeniowych. Następnie wyjaśnienie nowego wyrazu będzie dołączone do starego. I z biegiem czasu, inne znaczeniowe tego słowa będzie podkreślane, a następnie stopniowo ten wyraz będzie zastąpiony nowym.

Kościoły pomogą

Następnie była jedna z najbardziej zaskakujących wypowiedzi całej prezentacji, kiedy powiedział: “… Niektórzy z was zapewne myślą, że kościoły nie zgodzą się na to [i stwierdził] kościoły nam pomogą!” Nie było jasne co miał na myśli, gdy powiedział: “kościoły nam pomogą!”

Więcej czasu w szkole, ale nie nauczą się niczego

Jeśli chodzi o edukację to powiedział, że dzieci będą spędzać więcej czasu w szkole, ale w wielu szkołach nie będą uczyć się niczego. Nauczą się pewnych rzeczy, ale nie tak jak dawniej.

Rządzą ci, którzy mają dostęp do informacji

Mówił o komputerach w edukacji, i każdy kto będzie chciał mieć dostęp do komputera lub książek nie mających związku z jego kierunkiem studiów, uzyska pozwolenie lub nie.

Ograniczenia podróży

Nie każdy powinien mieć swobodę podróżowania tak jak teraz w USA. Ludzie nie potrzebują

podróżować w ten sposób. To będzie przywilej!

Terroryzm : wspaniałe narzędzie sprawowania ‘kontroli’Będzie wykorzystywany w Europie i innych częściach świata. /…/

Koniec patriotyzmu

I w tym momencie była krótka dyskusja nt. stali, w szczególności samochodów. Pamiętam, jak mówił, że samochody będą importowane z Japonii na równi z samochodami produkowanymi w kraju, ale japońskie będą lepsze. Produkty będą wykonywane w USA tak, by się psuły i rozpadały, po to, by ludzie chętniej kupowali towary z importu, /…/ Twój patriotyzm w zakupie amerykańskich produktów wkrótce zniknąłby, jeśli kupisz japońskie, niemieckie, lub importowane, lepsze w użytku, i lepiej na tym wyjdziesz. Patriotyzm się skończy.

Obywatele świata: światowy sport… część przemysłu ciężkiego pozostanie, na tyle by wykorzystać wiedzę mogącą się przydać, jeżeli plan nie wypali. … będzie specjalizacja światowa, ale, wtedy przy globalnej współzależności, będzie zanikać narodowa tożsamość. Każde z miejsc będzie zależeć od innego z powodu jakiegoś składnika niezbędnego do życia. Wszyscy staniemy się obywatelami świata, a nie obywatelami swojego państwa. I w ten sam sposób możemy mówić o sporcie. Piłka nożna, popularna na całym świecie, zostanie spopularyzowana w USA, gdyż w tamtym czasie była tam prawie nieznana. Opracowano plan wyeliminowania baseball’u, postrzeganego jako amerykańską grę.

Sport dla dziewcząt: likwidacja kobiecościBardzo ważny był sport dla dziewcząt. Lekkoatletyka będzie promowana wśród dziewcząt.To miało na celu zastąpienie lalek. Lalki będą nadal, w niewielkiej ilości, ale nie będą one takróżnorodne. Nie będzie promocji lalek, ponieważ dziewczyny nie powinny myśleć odzieciach i reprodukcji. Dziewczyny powinny więcej czasu spędzać na boisku, podobnie jakchłopcy. Dziewczęta i chłopcy naprawdę nie muszą się odróżniać.

‘Muzyka stanie się gorsza’Właśnie tak to powiedział. W 1969 muzyka rockowa stawała się coraz bardziej nieprzyjemna.Bardzo ciekawe było to, że tak się wyraził. Miała być “gorsza” … uznając, że już była zła.Teksty staną się bardziej seksowne. ….

Kontrola pogodyWspomniał o niej, i powiedział: ‘potrafimy, lub wkrótce będziemy mogli kontrolowaćpogodę. /…/ Pogodę widział jako broń, broń wpływającą na politykę społeczną. Można wywoływać deszczaby wpłynąć na określony teren i wprowadzić go pod swoją kontrolę. Dwa aspekty wywarłyna mnie wrażenie: ‘z jednej strony możesz wywołać suszę w czasie okresu wegetatywnego, inic nie wyrośnie, a z drugiej strony wywołasz długotrwałe deszcze podczas żniw, i pola sązbyt błotniste by zebrać plony, i można zrobić i to i to. /…/

 PolitykaPowiedział, że bardzo niewiele osób wie jak działa rząd. Coś w tym rodzaju, że wybrani urzędnicy, nie wiedząc o tym, są pod wpływem innych, tak, że realizują określone im plany,myśląc, że to ich własne. Ale faktycznie są manipulowani sposobami, których nie rozumieją.

Prywatne domy: to przeszłośćCeny domów i ich finansowania będą tak wysokie, że większość ludzi nie będzie mogła sobiena nie pozwolić. Starsi posiadający domy będą je mieli, ale młodzi będą mieli wielkietrudności. Będą musieli wynajmować. Nie będzie wolnego rynku domów i mieszkań. Corazwięcej ludzi będzie zmuszonych mieszkać na małym metrażu… który nie pomieści wielu dzieci. I właściciele domów staną się mniejszością. Nikt z większości mieszkającej wapartamentach nie będzie im współczuł, i te domy pochłoną podatki lub inne przepisy. Wkońcu będą przypisani do miejsca, gdzie mogą zamieszkać, powszechne będzie dzieleniemieszkania z obcymi. I nie będziesz wiedział komu wierzyć. Będzie główny ośrodekzarządzania mieszkaniami.  /…/ nie będzie miejsca dla ludzi, którzy się nie przystosują. Nie możemy mieć takich, którzy będą zaśmiecać, oni będą zabrani do specjalnych miejsc’. Wtedy, nie pamiętam dokładnie jego słów, powiązałem to z tymi specjalnymi miejscami – kiedy ich tam przeprowadzą, nie pożyją długo. Mógł to powiedzieć mniej więcej tak: ‘pozbyć się ich po ludzku’… nie przystosujesz się do systemu – jedynym wyjściem jest śmierć. /…/

Kilka końcowych uwagWprowadzenie nowego systemu prawdopodobnie nastąpi w zimowy weekend.Wszystko zamknięte w piątek wieczorem, a w poniedziałek rano, kiedy wszyscy się obudzą,byłoby ogłoszenie, że wszedł w życie nowy system.  (Najważniejszy sens proponowanych uwag końcowych znajdują się w tekstach publikacji – zachęcam do zapoznania całości)

——————————-

Dla przeciwstawienia, czy zrównoważenia tego demonicznego planu NWO, są władze co w poniektórych państwach. Jest nim m.in. ośrodek państwa, naszego wielkiego sąsiada Rosja. O to fragmenty treści ich planu działań zawarte dodatkowo w załączonej publikacji, pt.: dezyderaty – o to ich mała część treści:

„Rosja nie jest zainteresowana w formatowaniu świata wedle swoich interesów, jak kiedyś to starała się uczynić, ale nie pozwoli na to, by inni sformatowali świat wedle swoich partykularnych interesów.

Rosja nie ma interesu w tym, by chaos rozprzestrzenił się. Nie chce wojny i nie ma żadnej intencji zainicjować wojnę. Rosja natomiast widzi, że wybuch wojny światowej jest jakby nieuchronny. Przygotowujemy się więc na taką okoliczność. Rosja nie zacznie wojny, ale jej też się nie boi.

Jesteśmy jeszcze na czasie, aby zbudować Nowy Międzynarodowy Ład. W takim Ładzie jest potrzebny udział Stanów Zjednoczonych, ale będą One pozytywnie w nim uczestniczyć tylko jeżeli akceptują wziąć udział na równych warunkach, co reszta krajów: trzymając się prawa międzynarodowego, trzymając się międzynarodowych traktatów, powstrzymując się od unilateralnych czynów oraz w pełni szanując suwerenność innych narodów.”

Ten tekst jest wiarygodnie ważny, bowiem umieściły go na swych stronach rzetelnie aż 3 propolskie domeny tak z nazwy, jak i z wartości idei swojego przesłania. Proszę nie kierować się jakąkolwiek anty-rosyjską fobią nagłośnianą zewsząd propagandą jednego głównego nurtu informacji – to oszustwo realizowanej manipulacji chaosu podległe planowi NWO. Zrozumie się wszystko po zapoznaniu całości treści tych 3 załączonych publikacji. Tylko człowiek ułomnie zaczadzony propagandą zła z planów NWO może te treści z ignorować i odrzucić. Wiem, że na pewno znajdą się tacy. Szczególnie polecam publikacje ks. prof. R.P. dla potwierdzenia i postawienia kropki nad „i”. Przekonać każdy musi się sam w sobie. Wszystko można zrozumieć odrzucając preferowany na sile fałsz manipulacji nagłaśnianej z jednego głównego nurtu przytłaczającej nas wszystkich propagandy – trzeba tylko chcieć się podnieś do godności inteligencji „na obraz i podobieństwo …” Życzę nieodzownego zapału i chwilę na to czasu.

Sursum Corda

Serdecznie pozdrawiam – Ambroży Mejer

+++++++++++++++++++

Advertisements
TrackBack URI

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: