Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

01/09/2018

[Dyskusja] Każdy ma prawo do głoszenia tego o czym jest przekonany — czyżby?!

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 05:32

.

PB: z tym prawem do głoszenia niech Pan uważa, można Pana łatwiutko pozwać, gdyby komuś np. przemarzła piwnica przez ścianę niezaizolowaną termicznie… znając Polaków, któryś mógłby “urządzić” w piwnicy winiarnię drogich win, zepsutych Pana przemarznięciem, a firma farb latex może zaskarżyć o zniesławienie dobrego ich imienia
z każdą wolnością łączy się odpowiedzialność i prawo do zadośćuczynienia za Pana nadużywanie “wolności”… neo-liberalizm popieprzył wam w głowach
.
PB: powtarzam:Pan wygłosił publicznie i autorytatywnie bzdurne zasady z dziedziny, w której przysięgałem na etykę zawodową (w Kanadzie)

dlatego potępiam i mnie Pan nie zastraszy; mogę Panu jeszcze więcej rozgłosu zrobić, jeśli Pan nalega — nie chce Pan tego
co do innych punktów, nie przedstawił Pan wyników badań np. polskich farb latexowych że nie oddychają, czy badań radiologicznych domniemanych promieniotwórczych materiałów budowlanych
osobista sprawa pochodzeniowa jest groteskowa i zamknąłem dyskusję, ma Pan PorozmawiajmyTV, by się wyżalać i grozić
.

Andrzej Sulima: Panie Piotrze. Każdy ma prawo do głoszenia tego w co jest Przekonany i w co wierzy.

W 2009 roku na jednej z konferencji branżowych zakupiłem książkę Pewnego Pana Prof. Dr. Hab. Inż. Po przeczytaniu doszukałem się 34-ech merytorycznych błędów. Zakreśliłem błędy spisałem sprostowanie. Zrobiłem 6 kopi i wysłałem do tegoż to Pana Profesora i do wszystkich recenzentów. Dodam jeszcze że książka była plagiatem.

Efektem tego posunięcia zrobili ze mnie Rzeczoznawcę.

Proszę niech Pan mnie nie Prowokuje Przez Wzgląd i szacunek do starszych zaprzestanę komentarzy Pana uwag.

Polecam zapoznanie się z ARTYKUŁEM PODANYM poniżej w linku.

.

PB: Dyskusja nie ma sensu. Nie kwestionowalem przypadków oszustwa produktowego, tylko bzdurne zasady, jakie Pan wygłosił, na koniec dodał sobie ałtorytetu pochodzeniem.

.

Andrzej Sulima: Widocznie Panie Piotrze mamy inne poglądy nt. stosowanych technologii w budownictwie. A ja Przytoczyłem w bardzo wielkim skrócie problemy oparte na podstawie setek wykonanych analiz, ekspertyz i opinii przez NOT.  To nie są moje wymysły tylko fakt.

Np. Pustaki Porotherm importowane z Niemiec WYKAZYWAŁY Reaktywność badane licznikiem Geigera. O tym nikt nie mówi i nawet nikomu by do głowy nie przyszło żeby dodawać odpady promieniotwórcze do masy zarobowej. Nikt nawet tego nie bada. A W NIEMCZECH firmy za utylizację biorą miliny.

W Niemczech już dawno zakazano używania styropianu do ociepleń i prac budowlanych ze względu na ekologię. W Polsce się stosuje bo producentem granulatu  jest BASF Niemiecka firma.

I tak naprawdę mam dziesiątki segregatorów badań potwierdzających moje twierdzenia.

W cemencie CEM I,  4 lata temu wykryliśmy domieszkę 30% wapna gaszonego i popiołu.

Producent wystawił deklarację zgodności. Wytrzymałość na ściskanie 28 dni. A potem …………

Cementownia zapłaciła karę 17 000 000 PLN, Ale most po roku od oddania do użytkowania popękał cały.

Podczas budowy stadionu Krakowi w Krakowie Dostawca Betonu założył betoniarnię krzak. Po zakończeniu budowy betoniarnia znikła z rynku. A sprężona płyta stadionu grubości 1,4 m jest popękana.

I mógłbym tak cytować bez końca.

Tego nikt nie kontroluje. Dopiero jak popęka I się wali wzywają nas.

Dopiero nagłaśnianie przynosi efekty. W innych krajach to nie przechodzi. Dlatego twierdzicie że to dezinformacja.

.

PB: Panie Andrzeju. Nie rozumiem, to Pan jest rzeczonawcą budowlanym, daje w temacie dezinformacyjne wykłady poprzez Porozmawiajmy TV.

.

Andrzej Sulima: Panie Piotrze oczywiście Zawisza był wyreżyserowany przez wodzireja. Będę miał wykład o Janie Sulima(ZAWISZY) 15.09.

Bardzo się cieszę Panowie że powstała taka konwersacja. Polska schodzi na psy. Zniszczono szkoły zawodowe, zniszczono cechy rzemiosł, zniszczono przemysł.

W banku kredyt dostaje pociotek prezesa lub kasjerki, który jest fryzjerem, na działalność deweloperską. Zatrudnia jako podwykonawcę kucharza, który nie rozumie co do niego mówi inspektor nadzoru jeżeli taki jest zatrudniony.

Ludzie kupują mieszkania, domy na kredyt 30 lat i oprócz rat muszą go remontować po roku.

Dzięki Wam Poznałem kilku ludzi którymi mogę wesprzeć moją wiedzę i się poradzić jak zajdzie taka potrzeba.

Apeluję do was jako specjalistów. Przekazujcie swoją wiedzę i umiejętności dalej bo dzisiaj młodzi nie mają żadnych źródeł pozyskania WIEDZY I SZTUKI BUDOWLANEJ

………………………

[Dyskusja] Strachliwa dezinforma Andrzeja Sulimy dla duraków

Advertisements
TrackBack URI

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: