Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

30/08/2018

[Dyskusja] Ekostrefy w miastach Polin: bezpłatny wjazd tylko dla novo-aut

Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 21:45

…………………..

PB: Ssyństwo do potęgi! Najpierw trza stworzyć narodowi warunki, by mógł w ogóle kupić 4 kółka.
Następnie usprawnić transport publiczny jako opcję konsumencką dla wszystkich grup. Jak np. ubogi w wózku ma dostać się z 4. piętra do super-marketu?
Potem wprowadzić na rynek el-auta i H-auta.
Dopiero wtedy wprowadzić ustawkę.
Po okresie testów w realce nowego reżimu transportu miejskiego, przy dogłębnych konsultacjach społecznych, wywieszać znaki drogowe do De…

W wykonaniu Polin, to śmierdzi oszołomstwem, lokajstwem dla korporacji (morawicek chce aut z zagranicy, a nie produkowanych w Polsce przez Polaków), realizacją Agendy 2030 opartej na łgarstwie pt. ocipienie klimatu.

Droga kalifornijska, totalna kontrola nad ludnością pod pretextem ochrony środowiska itd. neo-marxistowskie guvno agendy NWO. Patrz czerwony alarm na górze wpisu: https://grypa666.wordpress.com/2018/08/23/turbo-alarm-agenda-21-przyspieszona-do-2030-chiny-wioda-ale-wdrozenia-megacity-klapa/

Zielone novo-auta na znaku do De są w realce brązowe. Potrzebują prądu — z wiatraków (dziękujemy postoimy) i słońca (zimą!?)??? Nawet gdyby, to musi być dublowanie, więc emisje z elektrowni. Albo magazynowanie elektryczności w postaci spiętrzania wody w nowych ogromnych zbiornikach zaporowych z elektrownią szczytowo-przepompową. Gdzie te inwestycje, gdzie miejsce na to w wyexploatowanym polskim przedgórzu? Do tego koszty/straty przesyłowe do stacji ładowania (prąd i wodór), ogromne koszty akumulatorów ładowczych.

W Vancouver, Kanada, idealistyczny projekt autobusów na wodór padł, bo zaopatrzenie w paliwo z odleglego o pół świata Quebec.

Czy to nie preludium dla narodu, by błagał o “czyste” elektrownie atomowe?

Wszystkie te żydłackie cuda niewida morawickie służą zniewalaniu gojów. Dlatego uny:
– ukrywają wyłącznie dla siebie technikę energii Tesli (niewyczerpane, tanie źródło wszędzie, nawet w Kosmosie),
– kneblują innowacje (silnik Hołubowicza zużywa 20 razy mniej paliwa niż konwencjonalny),
– zabijają wynalazców i kradną patenty (np. na całkowitą neutralizację odpadów radioaktywnych).

.

Leszek Mówi: Oni chcą z nas zrobić niewolników. Zniszczyć przemysł by wszyscy zarabiali góra 2000 zł na kasach u naz. tzn zagranicznych marketach. Jak im na to pozwolimy to będziemy pisać naszą przyszłość węgielnicą i cyrklem. Opamiętaj się narodzie orła, który swymi szponami zdusił węża.
Advertisements
TrackBack URI

Create a free website or blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: